Страх ме,имам чувството че ще си изпусна детето!

  • 12 686
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
когато водих детето на алерголог,поискаха и дифетенциално броене,висока стойност отчитала алергия.така ми казаха.моето дете кашля от хремата,не от болно гърло.запушеното носле и дишането през устата лесно възпалява гърло и сливици.само да си кажа че къде ли не съм водила дъщеря си ,нищо не ги оправя тия сополи.не съм мислила че хремата води толкова болести след себе си  Tired

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Непременно настоявай за ехограф щом има съмнения за инфекция на пикочните пътища. Дано да намерите лекар , който да започне адекватно лечение и да се оправи бързо детенцето. А на теб кураж Hug

# 32
  • Мнения: 3 116
Пaнева, в Токуда отивате в спешното, те ще извикат педиатър и ако се налага друг специалист. Това си е болница и си има дежурни непрекъснато. Прегледа в спешното обаче е платен, да не вземете да се учудите като ви поискат 30 лева  newsm78

Можете да отидете и в Педиатрията, там прегледа е платен само ако състоянието не е спешно, иначе е безплатен.

И на двете места има работеща лаборатория.

Успех  Hug

П.С. Носете всички изследвания от последните дни с вас. Дано всичко е наред, ще чакаме хубави новини  Heart Eyes

# 33
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дори след приема на един единствен антибиотик настъпва срив на имунната система, камо ли след толкова много. Това детенце трябва да го прегледа добър педиатър и да се изследва от добра лаборатория. И най-важното поне до края на зимата малката трябва да се спре от ясла иначе не ви виждам, а за детенцето не ми се мисли. Добра новина е, че вече няма толкова висока температура.

# 34
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дори след приема на един единствен антибиотик настъпва срив на имунната система, камо ли след толкова много. Това детенце трябва да го прегледа добър педиатър и да се изследва от добра лаборатория. И най-важното поне до края на зимата малката трябва да се спре от ясла иначе не ви виждам, а за детенцето не ми се мисли. Добра новина е, че вече няма толкова висока температура.
Споделям  Peace


Алек именно поради тая причина не ходи ня асла вече почти месец и половина , така ме посъветва педиатърката , отначало се нацупих  но после като размислих реших че има право  Peace Настина децата под 3 г имуната с-ма се възтоновява мн.по-бавно отколкото на възрастен човек и да не забравяме че са в такава възраст в която  имуната с-ма се изгражда (така де се каже)   Peace

# 35
  • Мнения: 1 629
Аз мисля, че задължително трябва да я заведеш при на истина ама на истина добър специалист. Аз докато четох направо пребледнях казвам ти! Това са толкова много неща и не прекъснато висока Т! Токуда, Александровска болница и сие ... празници, не празници не е хубаво да отлагаш. Медицински център Лора е денонощен Thinking.

# 36
  • Мнения: 1 485
Дано  се  оправи  детенцето  възможно  най-  бързо.Весело  изкарване  на  празниците.

# 37
  • Мнения: 1 877
Панева,пиши как е детенце,че ви мисля...

# 38
  • Мнения: 746
какво стана с детенцето?.. надявам се нещата лека полека да отшумяват.. 

# 39
  • Мнения: 2 908
Панева,вървете в София,не губи време! Peace
Ние направихме всички изследвания,ходихме при УНГ в София,сега сме на абокат в ръката и лекуваме двустранна пневмония Confused,видяна на ренгена.Лекуваме я с много силен АБ-Медоцеф,който и го бият след предните два-Аугментин и Азатрил Confused.Колкото до хомеопатията-в нашият град имаме само една-боаронка,при която ходихме известно време и нищо не ни излекува,отказах се,това,че в София или другаде има лекари такива,не значи,че за всеобщ късмет ги има навсякъде в България-тук в малките градове сме ощетени от това велико щастие. ConfusedВ носа открихме стрептококи,които сега бием с антибиотични капки за очи,които помагат за сега,но АКО всичко приключи сега вече благоприятно няма да пусна детето поне два месеца на ясла.

# 40
  • Мнения: 1 820
Снощи пуснахме отново кръв.Всичко вече е в норма,левкоцитите са паднали и днес няма Т.Сливиците са спокойни и налепи няма.Надявам се че вече всичко отшумява!Утре сме на контролен отново.Продължаваме с АБ заради ангината,ще го пием поне 8 дни.Весела е и яде като за световно.Наваксва си милото! Grinning Избива ни и един кътник,вече му се вижда едното връхче  ooooh!
Надявам се вече да нямаме проблеми!Този път обаче ми изкара душата найстина!Важното е че всичко се нарежда,макар и бавно!Не мисля да я пусна скоро на ясла.Смятам поне до февруари да си е в къщи,за после ще видим.Майчинството ми свършва март,но няма значение.Важното е да закрепне и да е добре тя,а другото все някак ще наредим.Мисля и след Нова год въпреки всичко да си отидем до София за една консултация за проблемните ни сливици и всичко останало!А за хомеопатията-и аз съжалявам че нямаме специалист в града.Би ми било трудно да ходя до Пловдив или друг по голям град когато се наложи,а на своя глава не смея да правя нищо.
Благодаря ви момичета за подкрепата и силите който ми дадохте.За това че изживяхте с мен притесненията ми!Ще пиша пак какво става с нас!Весели празници на всички и благодаря че ви има!И много много здраве на всички ви!:bouquet:

Супер мама пиши как сте?Дано се оправите бързо и дано новата година е по добра от тази........

# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много се радвам, че детенце е добре.
А за хомеопатията не се притеснявай, може и по-добре да е че нямате  Grinning

# 42
  • Мнения: 1 322
paneva, мога да ти пратя тел. на д-р Михайлов и като идвате до София да прегледа детенце и след това ще се чувате само по телефона.

# 43
  • Мнения: 3 116
Панева  Hug Hug Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 4 578
Много се радвам, че детенце е добре.
А за хомеопатията не се притеснявай, може и по-добре да е че нямате  Grinning
Peace
И аз се радвам, че сте добре. Но в такива спешни случаи, не ми се мисли за хомеопатите. Малко като е по-спокойно.
И ....,ако може един съвет от препатила. Като ви кажат АБ, който се приема веднъж дневно /ЦЕК/, потърсете и друго мнение. Знам, че те са любими на докторите от провинцията, но е време и те да се ограмотят. А ...и Бисептол, гентамицин. Все пак живеем в 21 век. Не е нужно да си играят с децата ни.
Дано всичко лошо да е минало   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт