360 градусови панорамни снимки на новогодишната украса във Варна

  • 3 336
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
снимките са страхотни!!!
кой сега е номер едно  Party Party Party

# 16
  • Мнения: 4 187
Хубави са снимките, украсата невероятна. Пловдивчани, постарали сте се, чудесна украса Hug, но нас може да ни наричате Варненци  Grinning.

# 17
  • Мнения: 378
Всяка година е хубаво украсена,но тази кмета се е изгивизил много евала smile3501,на живо е по хубаво.

# 18
  • Мнения: 4 678
Украсата е супер PeaceВидях я Hug

# 19
  • Мнения: 4 585
Много важно. Украса. Натруфено.
Е, да, ама без сняг каква Коледа ще е?
А сняг ще видите през крив макарон. Фръц.

# 20
  • Мнения: 202
"На гол задн.. , чифте пищови",  както е казал народа. И аз сам варненка, ама..........., какво като е украсено? Хората са бедни. Харчи Ви Киро парите, а вие му се радвате!

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 19:06 от 813

# 21
  • Мнения: 1 517
Много важно. Украса. Натруфено.
Е, да, ама без сняг каква Коледа ще е?
А сняг ще видите през крив макарон. Фръц.

Казала лицицата за гроздето, щото не могла да го стигне  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 585
При нас крушките са по-малко, но снегът се сменява сяка вечер с чистак нов.
Многото украса не означава непременно естетика. Означава много. Wink

# 23
  • Мнения: 1 517
Е хубу де. При нас идва снегът след Нова Година. Но украсата наистина е хубава. Поне на мен ми харесва.

# 24
  • Мнения: 3 405
Многото украса не означава непременно естетика. Означава много. Wink

Украсата не е много. Точно си е. И е страхотна. Ела и виж Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Честно да ви кажа...предпочитам украса без сняг...естествено ще се зарадвам на 2-3 дни красив бял сняг...ще стане още по-красиво, но само толкова...така без сняг си ми е екстра Peace ... а и с украса е някак си по-уютна Коледата  Crazy
харесва ми украсата много...и аз смятам, че от година на година градът ни става все по-хубав и по-хубав...

# 26
  • Мнения: 4 585
Добре де, признавам, че става въпрос за киселото грозде. Делтовица е овенче,
аз съм теле, /чува се тракане на рогите/. Обаче сняг заваля при нас.
А при вас не е. Всички сме били във Варна, всички сме завършили МЕИ-то.
Който не е приет там, е завършил ВИНС-а.
И вашите приказки за снега са за киселото грозде, пък.

# 27
  • Мнения: 4 678
Честно да ви кажа...предпочитам украса без сняг...естествено ще се зарадвам на 2-3 дни красив бял сняг...ще стане още по-красиво, но само толкова...така без сняг си ми е екстра Peace ... а и с украса е някак си по-уютна Коледата  Crazy
харесва ми украсата много...и аз смятам, че от година на година градът ни става все по-хубав и по-хубав...
Само който не е виждал зима във Варна..с преспи по 3 метра и вятър ..да не говорим ooooh!..може да мечтае за сняг край морето Peace..хубаво е да има..но..важно е настроението Hug..а то е супер Grinning

# 28
  • Мнения: 4 187
Завиждам ви за снега, искам да завали поне за малко. Заменям малко крушки , за две, три снежни топки  Mr. Green!

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 10:18 от star

# 29
  • Мнения: 4 585
За вятъра си прав. 4години на Брегалница ми стигат. Веднъж ми грабна чертежите от ръцете, та ги коних до квартал Ален мак. Една година живях на Дружба, една сутрин се събудих с мисълта за артилерийски стрелби. Ходих на брега да гледам какво се казва вълни и как дънят о брега. Ужас някакъв, примесен с възторг. Земята се разтърсва и водата заминава нагоре.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт