правихте ли секс по време на бременността си?

  • 31 900
  • 372
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 161
Не. Нямах желание, незнам защо. Нямах лекарска забрана, просто не изпитвах нужда.  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 2 334
Ние си правихме до последно-една седмица преди да родя Crazy Но в твоя случай е друго и не мога да ти дам съвет.

# 122
  • Мнения: 135
При нас 9 м. Секса бе ще мираж.
Но защото имам неуспешна 1 бременност, и ни бе ще страх да правим.

# 123
  • Мнения: 2 172
С първата до последно си правихме всеки ден,дори и след като преносвах вече 7 дена  Crazy С тази нещо хич нямам настроение и пропускаме,но не защото не се чувствам добре,ами просто клинча  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 651
Интересува ме този въпрос,понеже различните лекари ми дадоха различни отговори.Истината е,че с мъжа ми сме правили секс само веднъж,след като разбрахме,че съм бременна.Тогава бях във втория месец и пет дни по-късно получих леко кървене и се наложи няколко седмици да лежа.Тогава се уплашихме,че може да се е получило от секса,и го отписахме.Месец по-късно пак имах такова зацапване,последвано от високо кръвно налягане и пак се наложи да си полежа.Сега съм в 17 седмица и толкова се наплаших от тези неща,че вече каквото и желание да имам за секс пак ме е страх.Мъжът ми ме разбира,но на мен ми е кофти заради него-да стои толкова време на сухо.В същото време не искам заради единия секс да си навредим на детето.Знам,че сексът не е противопоказен,когато бременността е нормална,но се чудя какво да направя в моя случай newsm78?

Ако нямаш проблеми вече си прави нежен секс.Чела съм из нета,че е възможно да изкървиш след секс,защото вагината ти е богато кръвоснабдена.Ако всичко е нормално с бебката и ти се прави секс не се лишавай,но не забравяй,че има време за всичко.Мъжо не го съжалявай толкова те си се оправят.....

# 125
  • Мнения: 2 035
При нас 9 м. Секса бе ще мираж.
Но защото имам неуспешна 1 бременност, и ни бе ще страх да правим.

И ние така.

# 126
  • Мнения: 182
И първия път и втория път не сме правили!Първо защото и с двете бременности кървях в началото и от там докторката каза Не!А после аз казах Не  Mr. Green

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моята бременност беше лека и имах позволението на доки да правим секс.Но друг е въпроса с желанието.Изобщо не исках-от началото до края.На самата мен ми беше кофти.Правихме по веднъж на 2 седмици..... Whistling

# 128
  • Мнения: 60
В началото на бременността ми прокървих ( и ние бяхме правили секс, но май не беше от това ). Полежах малко в болница и доки каза никакъв секс....А аз пък бях доста "гладна" на тая тема....така изтърпях до към края на 4-я месец и питах доки дали може пак да почнем....той каза, че щом се чувствам добре и имам мерак - може, но много нежно.. И да ти кажа че беше най-хубавия и нежен секс в живота ми....И така до края на бременността!
А и не го мисли ти мъжа си- ти имаш тежката дума...А и има и други техники за задоволяване на желанието  Mr. Green , ако толкова те тревожи че ще се пресуши мъжлето  Whistling

# 129
  • Мнения: 242
Аз питах моя гинеколог дали може-той каза "ДА",но да не стигаме до грубости Laughing.Така че правехме секс-до последния ден!

# 130
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ние си действахме. Само първия и последния месец разредихме. Зависи как се чувстваш.
Wink ..... и при мен бе така  Peace

# 131
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Доста разредихме....... Mr. Green

# 132
  • Мнения: 179
Да, със сигурност правехме.
Темата ме подсети, че още в самото начало на бременността точно сексът беше този, който ме накара да вярвам, че нещо се е случило. Усещането беше различно.
Ние правихме до шестия месец, когато бях яла прекалено много и различна храна и не бях сигурна дали не става въпрос за контракции. Решихме заради сигурността да спрем. Иначе бременността беше съвсем нормална.
В твоя случай може би не бих рискувала. По всяка вероятност ако се появи проблем, той няма да бъде свързан със секса, но човек никога не знае и е възможно да се обвиняваш за нещо, върху което въобще нямаш контрол.
Но ако гинеколозите са сигурни, че няма причина да не се прави секс, кои сме ние тук, че да ги опровергаваме?
Става малко дълго, но преди няколко месеца гинекологът, при който раждах /д-р Велев, Шейново/ участваше в телевизионно предаване. За съжаление не следях внимателно, защото имах други неща за вършене, но ми се струва, че той каза, че по време на бременност сексът трябва да бъде с презерватив. Не мога да си спомня как се мотивира, но ако бях бременна, бих проучила въпроса.
Късмет!   bouquet

# 133
  • Мнения: 276
Да.Е не като преди да забременея като честота,но правихме веднъж седмично

# 134
  • Мнения: 1 233
В твоя случай аз лично бих се въздаржала. Ние не сме правили секс по време на цялата ми бременност, защото така се налагаше, рискова бременност беше.

Общи условия

Активация на акаунт