С празнично настроение,СВИЩОВЛИЙЧЕ чака Новогодишно забавление

  • 10 788
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Добро утро от нас, и макар че днес времето не е подходящо за разходки и сигурно ще дивеем в къщи ето от нас един поздрав за добро настроение, а за всички болни бързо да оздравяват  Hug Hug Hug

http://www.youtube.com/watch?v=IgEcD1ebpCE

Пепи е голям фен  Joy

# 256
  • Мнения: 23
Здравейте! То че Свищов си е село и баба знае! Няма какво да си говорим на темата. Но към института има танци и ако искате ще проверя какви са условията. Хайде хубав ден и весели почивни дни!

# 257
  • Мнения: 883
marrie, страхотна песничка! Толкова зареждаща! Така позитивна! (и дума не разбирам, но ме изпълни с музика!) И естествено ми се дотанцува! Отново!
Това си е страхотна пазарна ниша! Де да можеше някой да ни прочете и да се заеме да направи такъв клуб! Стига с тези фитнес-зали! Какво трябва за клуб по танци - една зала и 10-15 огледала. И без огледала съм съгласна!

# 258
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен Hug
Аз да кажа,че Яна и Виви вече са по добре и се надяват да ги изпишат в понеделник.
Диди,ми хайде да си направим едно такова клубче Hug.
Хайде цунки от мен,че днес имам малко повече работа Sick

# 259
  • Мнения: 362
 Peace Привет!!! И аз вчера се чух с Яни звучеше добре,дано ги изпишат по скоро и си почиват вкъщи Praynig Яни Hug
 Да не казвам голяма дума,но сякаш и Явор е по добре,тази сутрин не  кашлял,а и храмата понамаля Praynig
  За кви танци говорим-народни или други Laughing или всякакви.Идеята не е лоша. Аз не съм много съгласна с мнението че Свищов е село ама то си е моя мнение де Mr. Green Но че има много ниши за запълване спор няма Peace

# 260
  • Мнения: 23
Здравейте! Наталка съжалявам, ако съм те разстроила с виждането си за нашия град  newsm51 newsm51 newsm51 Иначе курсовете към института са само за служители и преподаватели, по народни танци са, понеделник и сряда от 17.30. newsm57  261uu Яни, Виви, Явчо, оправяйте се скоро!!!  love001
Целувки от нас.

# 261
  • Мнения: 49
Нати,за модерни танци  Hug,пък може и някой пич да реши да дойде Mr. Green
Айде стига  не сме село - провинция сме Mr. Green.
Аз да се похваля,че днес свърших бая работа и до вкъщи успях да се кача да поизчистя Mr. Green.
Оф,пак ми дойде малко работа.Айде цунки и лек ден Hug

# 262
  • Мнения: 362
 Е Сиске щом ще има пичове може и аз да дойда Mr. Green Май го обърнахме на майтап работата.
 Вени не си ме разстроила Peace всеки си казва мнението Hug
   Да ви се пофала че готвя боб с кисело зеле и свинско Crazy

# 263
  • Мнения: 1 616
Привет на свищовската дружинка! Hug
Не ни е чак толкова пък загубен града - вярно, че е по-семпъл и нямаме голям избор в много отношения, но на мен тук си ми харесва... Wink Чудя ви се как ви се ходи на танци-манци... Обикновено след края на работния ден съм толкова скапана, че единственото, което искам, е да се тръшна на леглото и да заспя като мечка...  Joy
Мама Мима, я кажи диетата на Дюкан подходяща ли е за смъкване на мъничко килца - говоря за две-три... И то искам някои мерки да понамаля, а не да слабея като цяло... Все пак преди време бях зверски изкльощавяла и бая време мина, докато позагладя косъм... Та искам да стопя паласки и шкембе, не да слабея драстично...

# 264
И на мен преди ми беше писнало в Свищов, особено като слушах как другите студенти говорят какъв тъп град бил, как едвам издържали да дойде петък, че да си ходят. Да ама...сега ме няма около три години и половина, много ми е мъчно, всеки път като си отидем на Българско Сливово отскачаме и до Свищов, просто не мога без да не отида, дори и да пия за половин час кафе. Всичко там ми липсва.
Айде стига толкова носталгия, че пак ми стана мъчно.
Лека нощ от мен и Марти! smile3524

# 265
  • Мнения: 883
Аз не съм легнала още. Да ми се чуди човек! Ама нали съм болна... и съм заразила и компютъра  Mr. Green Усетих го, че е бавен и едва ми отваря прозорците и пуснах антивирусната. И тя като се развихри-и-и-и и взе че хвана вече 2 троянеца и доста повредени файлове. Сега уж ги ликвидирах и го пуснах да се провери отново. Отдавна не ми се беше случвало. Но влязоха през Скайпа тази вечер. Автоматично се разпратили на всички от списъка на моя приятелка. Аз едва успях да се отпиша от скайпа преди да се разпратят и по моите абонати. Охххх вируси навсякъде в това грипаво време. То се е видяло, че ще ходи на доктор!

# 266
  • Мнения: 11 703
Здравейте, стопли се малко и никакви не пишите   Mr. Green  ( аз минавам редовно да четя )

Имах много работа тия дни, но днес сме си почивка с децата. Ходихме до Янтрата, но никакви Ви няма. Вие къде ходите  newsm78

На танци ми се ще да запиша Лилито, но в града никъде няма за малки деца (5години). Става въпрос за латино-американски танци. Ако някой има някаква информация да каже  Hug

Отивам да подремна с тях, ама май само на мен ми се спи  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 883
Не знам в Диванетата как стои въпроса с танците? По мое време имаше група за деца. Но след това наистина не знам вече. Освен да се заформим и ние там, в Диванетата, след 19.30, като си заминат децата (диванетата) и да отидат майките (дивачките). Да предложим на Дидка?!? Може и да се съгласи. А ако не намерим учител... тя има дискове с уроци!

# 268
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Нимфетка, подходяща си за режима LaughingНай хубавото е че се сваля в началото точно там по шкембета и палски.

# 269
  • Мнения: 11 703
Диди, аз доколкото разбрах в Диванетата децата само танцуват на музика с каките  Hug   Аз искам танцова школа, където се формират двойки с постоянене партньор и шанс за състезания, пък ако децата са добри вече от тях си зависи. Когато аз бях малка в Плевен ходих известно време при Милко Казбешки, но бързо се отказах, защото нямах партньор ( те момчетата все са кът  Mr. Green )
и сега много ме яд, трябваше да поизчакам малко  Rolling Eyes

Колкото до мен все ми се иска някакво хоби, и все не мога да реша какво  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт