Отчет на набор 2003 - 40!

  • 14 196
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Днес мъжо закара Алекс в една близка до Русе местност, където всяка зима правят страхорни пързалки. Три часа малкият не спрял да се спуска със шейната и да се катери по баира нагоре. Върна се ухилен до уши. Страшно много му харесало. На  Алекс, не на татко му  Laughing
Същият беше потен и с мокри крака. От чорапите ми капеше вода. Идея си нямам как се търкалял за да е толкова мокър. И за пръв път каза че е гладен и се наяде добре.
А днес му е лош ден. Сутринта се скарахме и за наказание му "изхвърлих "игарчките. Накарах го да си ги събере пред входната врата. Не спря да рони крокодилски  сълзи и да мърмори като свекърва. Дори и сега върви и мърмори че няма с какво да си играе. Няма да споменавам "колко лоша майка съм". Само се чудя кога да ги извадя и какво да ми кажа  newsm78 Някаква идея как да изляза от тази ситуация?

# 271
  • Мнения: 14 133
И ние 3 поредни уважавахме пързалките в обедните часове.
И Сашо подобно на Алекс се прибираше с мокри дрехи и пълни със сняг ботуши.  hahaha
Лека седмица.  Heart Eyes  bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 3 421
 eli_dechkin аз не бих ги върнала...май. Другият път няма въобще да се "върже".

 Снощи бяхме на третият рожден ден за седмицата. Дори на децата им дойде много.
 В събота имахме гости, стояха до късно(Любослав му се доспа и през цялото време цивреше за нещо. Ама нямаше къде да легне - децата бяха в едната стая, ние в другата, та от немай къде и той стоя буден). Следобяд легна да спи и не можем да го събудим да тръгнем за рождения ден - бутам го, а той - Ааа вие вървете, аз ще си спя!

 Любослав е 116-117 см. Вече му вземам дрехи за 122 см. От Ларедут за колко см трябва да му взема? Той е много слабичък - с дрехите и пантофите - едвам 17 кг.

И моите искаха на пързалките, но баща им не искаше Close.

# 273
  • Мнения: 822
Добро утро и от нас  Hug
Ние също вчера добре се наиграхме на снега. Бяхме цял ден с най-добрите си приятелчета - едно семейство с две дечица също момченце и момиченце - и беше много хубав ден.
Днес обаче без малко да изпуснем градината. Навън е ужасен студ, колата не пали, а таткото ни води младежа на градината и след това бърза за работа. Поръча такси, което така и не пристигна и след малко звънят двамата на вратата - днес няма да има градина - таткото ни закъснява за работа.....
Обаче лошата мама набързо облече дребната и се обадихме на друга фирма таксита и се изпроводихме на градината. Там имаше някоя и друга сълзичка, но като знам вече колко му е хубаво на градината и колко интересни занимания имат не ми се щеше да пропуска. Така и така често си боледува и отсъстваме.
Та така, днес сме на линия  Simple Smile .

eli_dechkin, аз по принцип съм "мека мара" и не си удържам много на наказанията, което никак не е хубаво. Според мен е добре известно време да си стоят скрити играчките, а някой хубав ден, за поощрение на послушното момче да ги извадиш отново  Simple Smile !

# 274
  • Мнения: 7 201
eli_dechkin, аз по принцип съм "мека мара" и не си удържам много на наказанията, което никак не е хубаво. Според мен е добре известно време да си стоят скрити играчките, а някой хубав ден, за поощрение на послушното момче да ги извадиш отново  Simple Smile !
Peace Подкрепям това мнение.И аз бих постъпила така,все пак са деца още... Wink
Добро утро и спорна седмица и от мен!


Честит имен ден на всички,носещи имената Таня,Татяна!
Със здраве да си носят името!


# 275
  • Мнения: 530
Здравейте!
Честито на всички които празнуват днес!Много здраве и късмет.

И аз съм "за " да стоят скрити играчките за известно време  при нас върши работа.
Лек ден.

# 276
  • Мнения: 1 142
Правя същите наказания.Най се дразня като ми каже,че му е скучно и няма с какво да играе.Вкъщи е пълно с играчки,вече съм забранила да се купуват,защото не знам къде да ги слагам.Та само се заричам,че ще ги изхвърля.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ И АЗ ИМ ЖЕЛАЯ. newsm51 newsm51 newsm51

# 277
  • Мнения: 14 133
Честит имен ден на именичките!!!  Heart Eyes  bouquet

# 278
  • Мнения: 1 690
Честито на всички които празнуват днес!Много здраве и късмет.
Добро утро и от нас. При нас е някакъв ужасен студ -10 градуса. Едва заведох Вики на градина. Днес имат игра в гората и не знам как ще издържи на този студ. Иначе сняг за игра има много  Simple Smile Децата като я видяха толкова много се зарадваха и я прегръщаха. Дано и за напред да е така и да не я делят.  Praynig
За играчките и при нас е пълно. Аз я плаша че ако на слуша маймунката им ще избяга и веднага започва да слуша  Joy Лек ден и от мен.

# 279
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от нас. При нас е някакъв ужасен студ -10 градуса.
Хриса,ти на това ужасен ли му казваш??Тук сутринта отново беше -16°C.Днес Дани вече си е в неговата група. Grinning Само дано са ни здрави в тоя клинч! Praynig

# 280
  • Мнения: 343
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ.

При нас напоследък изобщо не се заиграва с играчки, или виси пред компа, или пред ТВ. Така, че като направи някоя беля или не слуша забранявам точно тези неща за по дни.
Вчера наобяд например съм сложила масата и го викам да седне да ядем всички заедно. Той отсича, че яденето било от снощи и вече е старо за него и няма да яде.  #Crazy Вбесих се и му казах, че до довечера няма да яде НИЩО. Към 15-16ч идва и иска да яде, но аз съм категорична. Голям рев настана.Може да съм била малко строга с него, но вече има големи претенции.Това да не е ресторант с меню. #Cussing out Накрая яде в 19ч с всички на масата без да мрънка.

# 281
  • София
  • Мнения: 7 673
Моят не, че е фен на компа и телевизията по принцип. Но няколкото пъти, когато е сядал на лаптопа да поиграе на нещо за 10-15 минути и почват да му сълзят очите и то доста.  newsm78 Това дали означава, че има проблем с очите? Да го заведа ли на очен? (баща му и чичо му горе-долу на тази възраст са били с очилца)....

# 282
  • Мнения: 4 294
Иринче, заведи го. След като я имате фамилната обремененост, за твое успокоение нека го види очен лекар.

Етиа, аз поръчвам панталоните за 120см а блузите за 126см, че 114 му идват къси вече. Но не знам как ще са му блузите специано, защото за първи път ще поръчам от този размер. И Кристиян е доста слаб.

# 283
  • Мнения: 14 133
Сашо, "горкият" също разправя, че нямал с какво да се занимава.  hahaha
Магазин за играчки можем да отворим у нас.  От сега нататък добрият старец само конструктори ще носи.  Joy

# 284
  • Мнения: 1 102
Добър ден,

чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИчКИ ИМЕННИЦИ!

Атлантика, уби ме от смях... Joy И аз го правя този номер с яденето, като не му хареса менюто започва да изрежда какво иска, основно нещо с яйца, но аз категорично или манджата или нищо, и той няма на къде яде, после за награда 1 пържено яйце... Laughing

И при нас е много студено -16...бърррррр

Аз съм в чуденка дали да спра за около месец Арда от градина, другия понеделник живот и здраве ще ми правят секцио и не ми се иска Арда да ми мъкне бацили от градината... newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт