дали са зъби или има нещо друго..

  • 1 625
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
...но ти вече си отгледала едно, сигурно си по-подготвена за такива моменти! Весели Празници!  Grinning

Да, отгледала съм, но всичко съм забравила Embarassed. Пък и 10 години са си много време.

Весели празници и на теб и твоето семейство! Живи и здрави!

# 16
  • Мнения: 87
Благодаря на всички за съветите,ще изчакам да минат празниците и ще се обадя на педито.Весели пранзици

# 17
  • Мнения: 4 020
Най-вероятно зъбките го мъчат мъничето, но няма как,  ще трябва да минете и през тови период.

# 18
  • Свищов
  • Мнения: 33
Бебчето ми е на три месеца и 1 седмица, и е в това състояние дето го описваш от близо 2 седмици, лигави се много, лапа ръчичките направо зверски/уча я да хваща меки играчки/, раздразнителна е, плаче и направо сме се въоръжили с търпение с таткото. Аз ще се радвам тези настроения да се дължат на зъбки, ама все си казвам, че е рано. Виждам, че и други бебчета минават този период, но колко ще продължи....Ами дано скоро ни зарадват със зъбки и да не го отдаваме на други болежки

# 19
  • Мнения: 1 629
Също можеш да вземеш и някое успокояващо чайче на Хип, аз давам това с лайка, плодово чайче, с копър и анасон... различни, но рядко, защото не се сещам  Mr. Green Може да го боли коремчето, да е преяло, различни са причините Peace

Общи условия

Активация на акаунт