Няма да му се обадя!

  • 6 238
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И да, Стар, стана на моето и резултатът ме задоволи.

Няма да ти минават още дълго номерата.
Пък и си го заслужаваш

# 31
  • Мнения: 285
И да, Стар, стана на моето и резултатът ме задоволи.

Няма да ти минават още дълго номерата.
Пък и си го заслужаваш
Да,  да, да.
Определено с тези си постъпки авторката почва да ми лази по нервите. Дано скоро модовете си свършат работата. Mr. Green

# 32
Глория261, и по-големи "драми" има   Wink 
angel1, за съжаление ти и още някои не успяхте да вникнете в проблема, явно сте чели отгоре-отгоре, но няма значение. Хайде със здраве  redecoration

# 33
  • Мнения: 6 711
Глория261, и по-големи "драми" има   Wink 
angel1, за съжаление ти и още някои не успяхте да вникнете в проблема, явно сте чели отгоре-отгоре, но няма значение. Хайде със здраве  redecoration

Има, има Wink дано да са по-далеч от мен обаче WinkСамо че другия път да не е нещо по-сериозно Mr. Green

# 34
  • Мнения: 145
И на това хората му викат проблем-абе,я се поогледайте малко! Не мога да повярвам,че има такива,които от носа си по-далеч не виждат.Обича ме-не ме обича-мислех,че тук четат и пишат малко по-зрели и отговорни хора.

# 35
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
ще му се обадиш ,ясно е и няма да ни споделиш че си се обадила ,ама що разлая кучетата newsm11

# 36
  • Мнения: 1 495
А защо трябва тя да му се обажда аз не разбрах. В края на краищата той се е нацупил и си е тръгнал, след като са имали уговорка да се приберат заедно.

# 37
  • Мнения: 1 243
Toзи ако не е зодия Рак, главата си режа!  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 7 993
Вие сте като в цирка, вадите различни номерца от ръкавите и се "надцаквате". Това не е предпоставка за стабилна и продължителна връзка. Нещо този младеж го раздава нежен, раним и лиричен, а ти не успяваш да отговориш на очакванията му, поради което мисля, че май не сте много един за друг...

# 39
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243

 newsm62 Баси якото определение, на мен ми е едно от любимите  newsm62

Една от вас, това поведение е много изморително.
И безрезултатно. Пораснете и двамата.
И къде е мястото на детето в това семейство?
Някой да се е замислил то какво чувства, а?  1swing

# 40
  • Мнения: 6 711
И къде е мястото на детето в това семейство?
Някой да се е замислил то какво чувства, а?  1swing
И аз това коментирах в един от предните ми постове, ама авторката се притесняваше дали да  се обади на младежа Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт