СЪРДИТИ СМЕ НА ДЯДО КОЛЕДА!

  • 5 187
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Ай, тъкмо се ентусиазирах за батута, но и той не е хич евтин. Явно ще продължаваме да прецакваме леглата...
Получихме хубави подаръци, няма как да сме сърдити, но и аз не знам как да я обуздавам в това искам искам искам
има и по-евтини, потърси.
на питащите - нашият е такъв
http://megashop.bg/toys/product_info.php?cPath=2_12&products_id=126
надува се адски трудно, ако нямаш електрическа помпа. заема страшно много място, на фона на нашите панелни стаички. хубаво е да има голяма детска стая, а най-добре - двор (за лятото). сега не го поглежда изобщо, ентусиазмът ни продължи точно 1 час. Crossing Arms
току-що видяхме обаче снимката на това прословуто Аморе и малката започна да крещи - мамо, какво бебеее. Rolling Eyes махам се от темата  Sunglasses

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 19:10 от karmacoma

# 46
  • София
  • Мнения: 6 088
И аз продължавам да си блъскам главата за това "мило пил"...  newsm78 Звучи ми като някакво хапче.

# 47
  • Мнения: 4 390
Барби Марипоса пеперудена фея ли е? Див, тя е ксъм 50-60лв май, има ги в Плевен.
Не, Дещо, тя фея с крила си има, но лети само с моя помощ /когато ми се изпречи в неподходящ момент в краката/. От другите бих искала да й купя, ама да ги бяха направили малко по-красиви ми се искаше...
Тео, благодаря ти и тук! Hug

# 48
  • Мнения: 8 999
Писна ми тоя дядка да обира всичките овации, а аз да бъхтам по магазините като гламава в надпревара с други обезумели родители! Аааа, ще му се не види. И накрая какво - той най-добър. Аман.
Затова тази година най-готините подаръци, които си поръчаха децата, ги получиха от мама и тати един месец преди Коледа. За оня, червенобузестия, останаха само незначителните точки от писмата.
И моята дъщеря му беше сърдита, защото три години подред си поръчва пишеща машина, ама пусто, явно много се търси, защото когато аз се сетя да я купя, все се е изчерпала дори от складовете. Е, тази година извади късмет малката, защото явно, поради засиления интерес, вносителите са се презапасили. Та така - след тригодишно очакване, щерката се сдоби с проклетата пишеща машина.
Специално искам да изразя благодарностите си към телевизионната програма Джетикс - към всички реклами, с които превземаха детските фантазии, имаше с малки буквички информация откъде може да се закупят! Децата само сочеха в телевизора, а аз си водех записки кое къде се предлага. Ето това наричам полезна реклама.

# 49
  • София
  • Мнения: 642
Писна ми тоя дядка да обира всичките овации, а аз да бъхтам по магазините като гламава в надпревара с други обезумели родители! Аааа, ще му се не види. И накрая какво - той най-добър. Аман.Затова тази година най-готините подаръци, които си поръчаха децата, ги получиха от мама и тати един месец преди Коледа. За оня, червенобузестия, останаха само незначителните точки от писмата.

И при нас така. Досега се утрепвахме да търсим подаръците по списъка, а накрая се оказва, че Дядо Коледа носи всичко и е тооолкова добър. Затова тази година от него бяха по-незначителните неща  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 835
От другите бих искала да й купя, ама да ги бяха направили малко по-красиви ми се искаше...

Много искаш, хем да лети, хем да е красива. Laughing Аз, ако бях, надали щях да я купя, но мъжът ми явно не е толкова претенциозен откъм визия. Mr. Green В първия момент като я видях си казах, божееее, и за този боклук толкова пари дадохме... Ама сега мисля, че не е зле, като гледам искреното възхищение и радост на детето, ще се пребие да лети с нея из къщата. Grinning Идилията щеше да е пълна, ако стоплят отношенията си и с папагалите. Laughing

# 51
  • Мнения: 4 390
ще се пребие да лети с нея из къщата. Grinning
Към комплекта да няма чифт крила с дистанционно и за дъщеря ти? Laughing Така, както си го описала, направо си ги представих в полет с куклата. Grinning

Искам, я!, нали си плащам! Crossing Arms Ще им се не знае и производителите, все гледат да спестят от нещо. Гледах, умувах, свиваше ме сърцето при всеки поглед към картинката на монитора и мисълта как за това ще дам такива пари, ама, в крайна сметка реших да я покажа утре на дъщеря ми. Ако я хареса, ще й я купим. Мъжът ми вика: недей, бе, хич и не й го показвай този рапон, купи й нещо стойностно. Laughing

# 52
  • Мнения: 843
  А,  не!     Сърдя се на себе си.    Купона в градината   с подаръци  + още  три къщи с елхи,  + един закъснял подарък тази вечер.

    Детето се пренасити.
  Последният подарък  го забеляза след полови час, че  е под елхата. Днес, от  батко и.
    Никакви такива повече.   В Градината - каквото кажат , в  къщи  едновременно и на един ден. ,!!  Колко и невъзможно да  ми е.
      И Сто елхи да има, единствените подаръци ще са под Нашата елха. Съзнавам, че баби и дядовци  искат   да видат тръпка и блясък. ОК,  купона  ще е под тяхната елха,  но ще е ЕДИНСТВЕН!!   иначе става мазало,  както стана с нашата Коледа.
     Влизаме  днес, надвечер в Практикер... тя  си поглежда под елхата - за всеки случай(  И  реве, че  никой неи подарил нищо)
      за това говоря.   Хем се пренасища от емоцията /която за мене е била свещена/, хем иска още.
      догодина  ще е  само едно дете / срещу една елха.  И  ограничени подаръци../ това няма да го овладея Grinning/

# 53
  • Мнения: 3 835
Мъжът ми вика: недей, бе, хич и не й го показвай този рапон, купи й нещо стойностно. Laughing

Tой твоят мъж, май има повече акъл от моя! Laughing Не, нямаше чифт крила и за щерка ми, ама и слава богу, само това ми липсаше. Тя подскача, крещи и търчи с все сили под феята, само липсва и да литне. Laughing
Дивана, де да знам какво да те посъветвам, не го знам това чудо колко ще оцелее. Играчка, като всички останали, засега й се радва много, да видим колко ще й трае животецът. Поръчка и доставка от Дядо Коледа ни е, каквото, такова.

# 54
  • Мнения: 2 070
А Яна упорито си казва на глас за всичко, което не и харесва в подаръците Общо взето и се подарява, тя го взима и след това ми го подава на мен или го оставя някъде с най-отегчената физиономия и някой от следните изрази
- ооо, аз нали съм ви казвала, че не обичам шоколааад
- ооо, абе това не е барбишкооо
- ааа, аз искам розово, това не е розово
- не ми харесват, не са какишки, а са за бебета

В градината бяха казвали какво искат и учителките записали на един списък за родителите, най-добрата приятелка на Яна казала барби Марипоса, а учителката записала барби Пилипоса  Laughing

# 55
  • Мнения: 789
...............
Иначе и аз съм му сърдита на дядката - нямаше подарък за мене. Много слушках, още повече папках цяла година......, но подарък нямам. Ще взема да реабилитирам стария Дядо Мраз и да се понадявам още 1 седмица на подарък. След това сама ще си подаря нещо.

И аз така. Първо каза, че не знаел какво да ми купи, после като му припомних, че съм казала какво искам, нямал бил време, иди разбери... Другата седмица пък ми е рождения ден и пак същата песен ще чуя  Confused
Важното е, че детето поне е доволно  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
...вече не се казва "да скова кочина", а "да изградя... кочина".
пълен..!

Лека поправка. Репликата е "вече не се казва "да скова кочина", а "да реализирам кочина" и е от "Опасен чар".

# 57
  • Мнения: 1 367
Оф,чета и си мисля,че и мен това ме чака..... ooooh!Моето мъниче засега писма до Дядо Коледа не пише,но другата зима няма да ми се размине.Така....разбрах за бейби амур,ама това другото някой разконспирира ли го-мило пил ли беше...Звучи като Милумил-марка адаптирано мляко,ама със сигурност не е това  Laughing

# 58
  • Мнения: 189
И аз малко съм му сърдита на дядката.Първо ми донесе една страхотна ваза,но женската ми интуиция подсказваше,че тази Коледа ще имам и годежен пръстен-излъгала съм се.....

Общи условия

Активация на акаунт