"Хора от Разград навред - Весела Коледа, здраве, щастие и късмет!"

  • 13 208
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро!  Hug
Хайде на кафенцето!   food010
На мен ми харесват и трите заглавия и наистина трябва да са в чест на бебка!  Heart Eyes
Аз искам да ви питам Панадола има ли значение кога се дава, че ние от снощи покашляме и имаме сополи и аз и дадох в 4ч. Че милата се събуди и от кашляне чак повърна малко. И какво друго сте давали на такива малки бебоци! Уф спрях да давам кърма и веднага се разболя бе. Много ми е гадно като я гледам как кашля и май ще се пробвам пак да цедя и незнам ако успея да стимулирам поне малко кърма май ще го направя. Оплаках ви се вече!
Хайде лек и слънчев ден!  Peace

# 286
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мая, мерси за кафето.
Ами аз Панадол съм давала само при температура или когато е неразположен от зъбите. За кашлица съм давала Мукоплант, но след като го изписа лекарката ни.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ДАНИ! ЕЛИ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ! МНОГО УСМИВКИ И ПОДАРЪЦИ МУ ЖЕЛАЯ!

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 10:39 от tania2007

# 287
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Преди малко говорих с Ивето. Каза, че са добре. Малката е все още в кувьоз, но диша сама. След малко ще ходи да я види.
Изпраща много поздрави, прегръдки и целувки на всички. Благодари за цветята и пожеланията.

# 288
  • Мнения: 2
Честит Рожден Ден на Дани!Пожелавам му здраве,весели игри и много усмивки!


Ивенцето е много добре малката също.Каза че вече и се прибирало не и се седяло в болницата,още незнае как ще се казва малката ще го измислят по късно с таткото и утре каза че ще я запише.
Заглавията за темата ми харесаха.

# 289
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит рожден ден на Дани на Синдарела!




Ели, да ти е здрав и щастлив малкия палавник Hug Весел празник!

цветя за мама

# 290
  • Разград
  • Мнения: 518
Честит рожден ден на Дани!!!
Да расте здрав, палав и щастлив!


За мама

# 291
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Зори, честити 7 месеца на Плами и Томи. Да са ти живи и здрави. Много радостни моменти да имате заедно.

# 292
  • Мнения: 2
За мама Синдарела да ти е живо и здраво момченцето и много да те радва!

# 293
  • Мнения: 0
 Честит рожден ден на Дани нека да здраво и щастливо дете ,за радост на цялото семейство.

# 294
  • Разград
  • Мнения: 518
Танче, много благодаря мила   bouquet

Днес и брат ми е рожденник така че почерпете се за негово здраве и за здравето на моите слънчица.

# 295
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Зори, мерси за почерпката!

Аз да се оплача - започнах да правя новата тема и всичко се скапа. отивам да обядвам, после на гости и довечера мога да пробвам отново. Close

# 296
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Честит рожден ден на Дани.Да е жив и здрав,много радост и много подаръци.  bigdance2 Tada  ura

# 297
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Зори,честит да е рожденният ден на брат ти,много здраве и късмет му пожелавам.

# 298
  • Мнения: 2
Зори благодаря за почерпката да са ти живи и здрави брат ти и слънчицата ти и много да ви радват.
макс мама браво на него,ами нека и той се включи няма само мама да пише я  Simple Smile Grinning

# 299
  • Мнения: 23
здравейте, извинявайте ,може ли да се включа във вашия форум 

Общи условия

Активация на акаунт