ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 110
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 527
Mили момичета, горди майчета, да са ви живи и здрави порасналите дечица! Да растат умни и добрички, да се радват на вълшебно детство и да постигат целите си с лекота! Весели рождени дни на всички!

Лика, Бон_Тони, Мишленце, Илиндичка, Дейзи, за вас, макар и със закъснение, но от сърце:



Да са честити и отминалите Именници, да си носят с гордост името и да им е на късмет!  Hug

Ние сме добре, сами със Стефан, аз карам някаква гадна настинка или грип в момента, но утре съм при хомеопатичката. Стефан има разни странни моменти, друг път ще ви пиша.
За рождения ден съм запазила час в един Макдоналдс, но мисля да занеса допълнително торта, че се очертаваме доста народ. Подарък няма да му вземам, защото играчките вече няма къде да ги прибирам, а и хората ще му донесат. Мисля да му подаря един весел ден, сутринта на сладкарница и разходка, следобед с гостите, дано само сме здрави и двамата.
Много рядко вече влизам във форума, не съм много в крачка със събитията, само се надявам всички проблеми да се разрешават бързо (Вили, при теб най-вече, мила!). У дома интернет имам само в спалнята, а там е студ, защото не ни се отразява добре спането на топло. На работа пък имам голям превод, който трябва да е готов до края на идната седмица, така че скоро май няма да се появя пак.
Пожелавам на всички с предстоящи РД страхотни празненства, много подаръци и вкусни торти.  Heart Eyes
И това, че пиша рдко, не значи, че не мисля за вас, особено през този месец!  Wink  Hug

# 166
  • Madrid
  • Мнения: 514
Гушанка,мила,ако все още ни четеш-да ти е жив и здрав Криско,това е най-важното!С такава майка няма как да не расте щастлив и усмихнат!  bouquet Весел прадник и пожелаваме-аз и Самуил!

Ние и предната Нова Година празнувахме с маски.Има и гирлянди,маракаси в различни разновидности,цветни шапки.Тук е като ритуал-в ресторанта,в който имаш куверт ти ги предоставят десет минути преди новата година.Също така 12 секунди преди да настъпи дванадесет часа се хапват дванадесет гроздови зърна-по едно на секунда,като с хапването на всяко си пожелаваш желание.Дванадесет зърна-дванадесет желания.Но моето беше само едно,което повторих дванадесет пъти тази година,да ми е здраво детето. Simple Smile
Sea Woman,много си мила,нямам думи! HugКак са твоите хлапета,оздравя ли баткото?
АнАн,да ти кажа супер си го измислила за рождения ден на Стефан,то вярно,в един момент тези играчки направо задушават,аз затова хвърлям или давам по-запазените на едно приятелско семейство,които имат момченце на една година,и с дрехите това правя.
Аз, както се очартаваше, съм със страхотен махморлук.И пак пия бира,ама този път за изтрезняване. ooooh!С моята приятелка се прибрахме в шест и половина,то колко наздравици се вдигнаха за мене,че съм го родила това момче,вече не си спомням CrazyВкъщи с гледачката на финала бяха Сами,Саманта и Иван-на годинка.Гледачката си взе и внучката,да и помага.Вкъщи -лека лудница,в ресторанта,в който бяхме-още по-голяма! Laughing Whistling
Ще кача снимки по-късно,че един приятел на мъжа ми спи в стаята,в която извършвам манипулацията -сваляне на снимки. Grinning

# 167
  • София
  • Мнения: 416
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ!!!  bouquetМного да радват своите родители и да имат безгрижно детство!!!   Hug

# 168
  • Мнения: 2 381
VIVKA, Орхидейка, ludmilana, maichence, sea woman, Дес, petenceto, *АнАн*, много сте мили, благодаря ви! Hug Hug
Нашият детски празник мина весело, забавляваха се малки и големи.Някои от родителите активно взимаха участие в игрите GrinningПо-късно ще сложа снимки в албумчето.

Честита 3-та годинка на Криско!
Да е здравичък и много усмихнат!

Дес, 1-ва страничка е оформена с чудесно празнично настроение  bouquet

# 169
  • София
  • Мнения: 615
Гушанка Честит празник и да те радва със здраве и успехи твоето момчето!
Daisy*, ilindi4ka, *АнАн* чакаме снимки.
ludmilana и Морска благодаря, за загрижеността и че ми напомнихте ,че и майките са Ора. Grinning

# 170
  • София
  • Мнения: 1 156
Честита 3та годинка на вчерашните рожденници - Паолина, Симона и Самуил!   Hug

И Да ни е жив и здрав порасналия днес Кристиян!  Hug

Аз пуснах идеята за общото парти и преброих (ако не се лъжа) 5 души, които я одобриха ...исках повече да се съберем, но без значение кой ще се заеме, направх темата, в която да обсъждаме:
https://http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362725.msg9768589#msg9768589

# 171
  • Madrid
  • Мнения: 514
http://samyil.multiply.com/photos/album/17/rojden_den_na_Samyil#1-снимките от рождения ден ва Самуил Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 1 156
Илинда, много е щастлив Сами - личи по снимките  Hug Децата не са били много, но добре са се забавлявали гледам. А и купона при възрастните е бил на ниво - направо ти завъждам (благородно Heart Eyes) за енергията, която имаш за партита ... даже понякога ме вдъхновяваш  Sunglasses
Ние вече запазихме клуб за партито на Вики, ето го: http://snoopykids.com/gallery.php?P=1, а той е свързан с голям б … възрастни: [url]]http://snoopykids.com/gallery.php?P=1, а той е свързан с голям бар за възрастни: https://http://clubcamay.com/gallery.php?P=2

лека вечер!

# 173
  • Мнения: 3 336
Честито на всички рожденици, които съ м изпуснала и на тези които празнуват днес: ilindi4ka- Самуил, Laleva80 - Йордан, nenepygka - Симона, daisy_st - Паолина, ani_ji - Жулиен, kotkaaa - Янислав , Gushanka - Кристиян, palindrom - Надежда, zaicheto - Никола, dididaskalova - Теодор, pozor - Венцислав   bouquet Момичета, да са ви живи и здрави дечицата и да са винаги усмихнати Heart Eyes Hug



Людмилана, много се радвам за теби и Мъри, дано да му понесе градината  и да не ти боледува много bouquet

Галитка, ние празнувахме в същия клуб като вас. Одраха ни кожата Rolling Eyes Лично аз не съм доволна нито от отношението на собственичката, нито от играчките в клуба, още по-малко от цените. Дано вашия празник да е с по-малко минуси Praynig Мъжа ми го беше избрал клуба точно заради заведението за гостите. Като отидохме заедно той вече беше платил капаро, оставаше само да изберем яденето. Цените им са просто абсурдни и вместо собственичката да ни посрещне усмихната и любезна ни гледаше все едно падаме от Марс и едвам ни отдели 10 минути като през цялото време си потропваше с писалката. Накрая дори довиждане не каза. Сладките и соленките си донесохме ние, както и тортата. Иначе за храната нищо не мога да кажа, беше хубава Peace Не ни позволиха да запалим фойерверките на тортата, а свекърва ми беше ходила чак до Люлин да ги търси и беше взела последния пакет. Разбираш колко разочарована беше, както и аз. Нямали прозорци, които да се отварят и не можело да ги запалят. Въобще не си напарвиха труда да извадят играчките от кошовете, а извън тях няма просто нищо, само конструкцията по която се катерят с пързалката и топките, както и маси и столове. Ако не си бяхме извикали аниматори децата щяха да умрат от скука. На излизане ме викнаха да си взема останалите сладки, питам къде са кашоните в които ги донесохме, ами изхвърлихме ги Crazy Въобще не съм доволна, но е възможно и да съм била предубедена, защото бях избрала друг клуб преди това и мъжа ми на своя глава реши да е точно този. Може би не трябваше да ти пиша всичко това, но пък от друга страна ще си подготвена психически и можеш да предовратиш някои неприятни моменти. А, забравих да спомена че в детската тоалетна е кучи студ, направо се разхождат пингвини Crazy За сметка на това в тази за възрастните свири музика Laughing Абсурдно!

Илиндичка, кефя ти се каква си купонджийка. И аз преди обичах да купонясвам, но нещо напоследък не ми се случва често.

СирЕнке, кажи лекарството за уши, че и мен ме интересува, а и на никого тук няма да му е излишно Praynig

# 174
  • Мнения: 2 553
Честит Рожден Ден на Мъри, Алекс, Дейвид, Кристиян и Стефи!

Да са много здрави, весели и винаги усмихнати!!!

# 175
  • София
  • Мнения: 615
kleo_80  и ludmilana            Да са ви здрави и щастливи момчетата!
Весел празничен ден на всички рожденици днес!


Моля, нестандартния ми поздрав да се приема само и единствено с чувство за хумор!

# 176
  • София
  • Мнения: 615
Моля ако някой е пробвал и има мнение за тортите на Гаврош, Росита и Джани, да го сподели с мен. Praynig  В голяма чуденка  Thinking изпаднах  отново, защото това предлагат в клуба, а аз не съм ги пробвала нито като вкус, нито дали ще отговарят на визията по каталог. Помагайте !
Единствено помня, че съм взимала на Росита за щерката, но беше много отдавна - беше 3Д и принцесата беше като вещица в лицето, по -скоро плашеща, нищо общо с ангелската красота от  каталога, та като я видя и ме пита може ли да и махнем главата и да остане само роклята. ooooh!

# 177
  • Варна
  • Мнения: 2 378
... - беше 3Д и принцесата беше като вещица в лицето, по -скоро плашеща, нищо общо с ангелската красота от  каталога, та като я видя и ме пита може ли да и махнем главата и да остане само роклята. ooooh!

Малеее.  hahaha

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДНЕШНИТЕ НИ РОЖДЕНИЦИ!!!!

Лекарството ми го каза една мама от нашите, та си мисля, че няма да има нищо против да го споделя. Всъщност не е нищо особено, затопля се малко олио е се пуска в него леко чукната скилидка чесън. Престоява малко и се капе от мазнината в ушите. Съжалявам за отклонението, ако на някой му е досадно. Mr. Green Другото което знам е, че на пара се слага снопче тензух или марля, в което има леко счукани орехови ядки. После се изстискват и се капе в ушите.

# 178
  • Мнения: 690
Честит Рожден Ден на Мъри, Алекс, Дейвид, Кристиян и Стефи! Бъдете много здрави, усмихнати и голееееми късметлии

Люси, Клео - честити рожденници и весел празник!!!

# 179
  • София
  • Мнения: 1 056
Ето и аз да почерпя дойде време:





Много поздрави и целувки и на другите рожденичета днес, особено на Алекс!

Аз съм малко тъжничка, защото като отидох в понеделник да запиша Мъри и се оказа, че групата ще започне да функционира от февруари месец. Така, че Мърчито си кара рождения ден с бабите на село.
Чакайте да ви разкажа какъв тел.разговор проведох с него:
Аз: -Честит рожден ден, Мръчи!
Той: -Честит рожден ден, мамо!
Аз:- Ха-ха-ха!
Той:-???........Мамо, баба ми направи торта.
Аз:- Браво, а ще поканиш ли бабите да ги почерпиш с торта?
Той: -Не, тя е само за мен!
Аз:-Поне с едни бонбони няма ли да ги почерпиш?
Той:-Ама баба ми каза, че има само един бонбон! (щото е инструктирана да не превишава определен лимит Wink)

Милото ми, голямо момче!
Момичета, айде всички майки на момчета да кажат какво купихте. Ние ще купим колело от баба му, а аз просто се чудя какво да му купя. Дайте идеи, моля. До петък трябва да съм купила, защото в събота отиваме при него.
Я да попитам и ако знаете колело до 80-90 лв. откъде да купя...засега единствено по интернет виждам от Мегашоп има по-евтини (65-78-100лв.).А като се разходих по магазините за колела направо ми падна шапката, от 120 лв. нагоре, да не говорим, че имаше по 500лв., представяте ли си, дето ще го кара не повече от 2-3 години.
Чудя се на Илиенци дали ще има, там едно време беше много евтино, но аз не съм ходила там мноооооого отдавна.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 22:12 от ludmilana

Общи условия

Активация на акаунт