ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 102
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 553
Благодаря  Hug

Ето малко снимки от Рождения Ден на Али : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=332543

# 226
  • София
  • Мнения: 615
Пу за мене първото тапицираното столче  Joy не че нямам естествена подложка на дупето. Embarassed
Честит празник на рождениците! Имам чувството, че половината свят е роден този месец, на какво ли се дължи  newsm78 , сигурно на размножителния период през април Joy. В яслата на Ками три деца ще празнуват на 26-ти. Mr. Green
 Vili4ka голяма сладурка -пу-пу - чаровница голяма. Май и днешния рожденик мернах. Grinning

# 227
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Vili4ka , да ти е живо , здраво и щастливо братчето !!  bouquet  Мерси за почерпката Hug
Али е голяма сладурана Hug Heart Eyes

Само да питам , видяхте ли нашите снимки  Mr. Green , защото аз самата не мога да си отворя линка , който дадох  ooooh! Joy  hahaha
Да взема да почерпя ли  newsm78
Айде ... НАЗДРАВЕ  Wink

# 228
  • Мнения: 690
Само да питам , видяхте ли нашите снимки  Mr. Green , защото аз самата не мога да си отворя линка , който дадох  ooooh! Joy  hahaha


Не, нищо не се отваря. Седи си празен прозорец. Ама поне се почерпих  Mr. Green

Виличка,  да ти е жив и здрав рожденника! Много здраве и късмет. Снимките са супер, а и клуба май го познах. В Люлин ли е?

# 229
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не, нищо не се отваря. Седи си празен прозорец. Ама поне се почерпих  Mr. Green
Мдаааа "добре"  съм се справила  ooooh!
Ето сега ,май се вижда   Blush

# 230
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Мдааа, моят пък Александър се спретнал за рождения си ден вчера още. Залепил си 1 дъвка на челото на косата и баща му го резнал, та сега е с полудупка там. Н есе вижда от хеликоптер, но е с особен "собствен" стил. hahaha Whistling Crazy Ще показвам снимки после. Утре отивам да поръчвам тортата с Мечо Пух.
Снощи разказвам приказката за Червената шапчица. Поправиха ме, защо виното било за бабата. Ами за дядото? И сигурно бабата е болна, защото е пила студена вода и я боли гърлото...Ох, бисери...

# 231
  • Мнения: 2 126
Привет момичета!
Аз се позагубих малко...
Искам да честитя от сърце рождените дни на всички които пропуснах!Бъдете здрави!

Ние сме добре и чакаме събота с нетърпение.Поръчахме торти - 2.Ми в нас не се събират гости на веднъж,щото са доста.Та сутринта с бабите ,а следобяд с дечица и нямаше как с тия торти.Водих я да си ги избира Вяра - Червената шапчица и Барби Grinning
Незнам вие дали,но аз забелязах голяма промяна в моето момиченце.Вече нищо общо с бебешкото няма,ох незнам дали ме разбирате.....Такива ги ръси и се изразява с някакви непривични за децата думи Mr. Green "Чакай да ти обясня..." "РАзбира се че ще го направя" Grinning
Днес я е хванала една мания ooooh! ЦЯла вечер кара баба си да я пита "Къде отиваш" и тя изстрелва "отивам да спя" и бяга из стаите.Стана ми много интересно какво е това и бях убедена че е от някое двд филмче.Подпитах я и тя казва,ми да от Книга за джунглата.Това сега е хит и се гледа денем и нощем ooooh! И има точно един момент в който Маугли в цивилизацията се учи на човешки навици и майка му го пита точно това и той отговаря и отива да спи на двора на земята Crazy
Та нашето Копирно у-во се въргаля по земята кат магаре hahaha Joy Преди малко заспа с рев защото и казах че с пижама няма да ми се въргаля по пода."Ама аз....искам,те така казват в Книга за джунгалата".Лелеее голямя беля си взех с тия филмчета Simple Smile

ГУШ на всичко Hug

# 232
  • Мнения: 2 553
Честит рожден ден на ВИКИ, БОЯНКА и МИТКО!!! Да са много здрави, весели, щастливи и много да радват мамите и татковците си!


Момичета, честити рожденничета!!!

# 233
  • София
  • Мнения: 615
Честит рожден ден на ВИКИ, БОЯНКА и МИТКО и техните майчета!!!

sea woman ние нали празнуваме на една дата, та и ние ще сме с "готина" прическа. hahaha Само , че не е виновна дъвка, а майка му, която й дадоха наскоро една хубава машинка за подстригване и реши , че може да се прави на фризьорка. Така го оплевих, че се чудя сега как да я дърпам, та да не е толкова смешен на рож.ден. Всички близки са единодушни , че дори да умирам от глад, не бива да се занимавам с подстригване. Ама не съм само аз виновна, Камен се въртя като пумпал, което не прави като отиде в салон, а и косата му е с 1300 завъртулки, нали е къдрав, на кого още не знам. Joy Отивам да сложа снимка в албумчето, та да не голословя. 

# 234
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Вики,Бояна и Димитър!!!Весел празник и мооого подаръци!!! Grinning


Sea Woman,Neda,и баща му на Самуил си изпробва фризьорските умения варху него. ooooh!С една машинка...,направо го обръсна отзад почти,аз му казах да остави малко коса за бодлички,а, той ми връчи машинката.Аз отказах,с обяснението,че не съм хващала подобно нещо,а той заявява-"аз да не мислиш,че съм"...направо ми призля Shocked  Mr. Green.Та така...! Laughing

Патенце,Виличка,разгледах вашите снимки от рождените дни.Определено си личи,че са доволни децата от празника си,супер,това е най-важното.И Али каква е сладка с това нарисувано личице Heart Eyes.Патенце,много е пораснало твоето момче,истински батко,сладур!!! Grinning

Вивка,нещо много бавно ми се отваря този саит със снимки.Аз също имам регистрация там,само първата снимка успях да видя,сега пак ще пробвам. Peace

# 235
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честита Трета Годинка на
Виктория , Бояна и Димитър!


С пожелание за здраве , щастливо детство и
....... много лудории!


За щастливите им майки букет

# 236
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
ilindi4ka, не знам защо така се получава  Thinking , при мен бързо се отваря (сигурно защото си е мой  Mr. Green) Joy Аз и без това се оплаках , че не съм се справила добре  Embarassed ,..... явно и сайта така смята , че не ще и да ги покаже! Joy Joy

# 237
  • Мнения: 2 553
Здравейте, момичета!

Честито на днешните рожденничета!

Аз да ви се оплача - тоя моя "мъж" така ме нервира , че съм вече пред нервна криза!!! Да минава вече това чудо с тоя развод, че полудявам!  smile3511 Още не сме подали документите, но вече е сигурно, че скоро ще стане ...

С Аличка и с мои приятели - мотористи - заминаваме малко за уикенда - те ще карат мотори, ние с Али ще правим шопинг и плеинг - терапии  Joy Малко ще сме си двечките на спокойствие! Надявам се да й хареса екскурзийката Simple Smile

Ами това е от мен!

Айде по едно малко за повишаване на настроението :

# 238
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Здравейте ! Hug

 baloniЧестит Рожден Ден , на днешните рожденици!! baloni
Здрави , умни и щастливи !!
Оооооо  има и почерпка ! Hug
Виличка , съжалявам  Cry , че така се получи и това е решението  Confused, но се надявам съдбата да те компенсира многократно  Praynig!!Щом черпиш -Наздраве -за здраве ,щастие , късмет -напук на всичко  Hug
ще оспамя темата , но пък ....

Един недостатък на жената

Когато  създаваше  жената, Бог  вече работеше шести ден, и то извънредно.
Появи се ангел и Го попита :
-          Защо й отделяш толкова време ?

А Господ отвърна :
- Виждал ли си техническите й характеристики? Трябва да може  напълно да се   пере, но да не е от пластмаса, да има повече от 200 подвижни части, като всички да са заменяеми и да може да функционира при каквато и да е диета или остатъци, да има скут, който да може да приюти 4 деца едновременно, целувката и да може да лекува от ожулено коляно до разбито сърце и всичко това ще го прави само с две ръце!


Ангелът се учуди на изискванията :
-          Само с две ръце... Невъзможно!
И това е само стандартния модел ?!

Прекалено много работа за един ден.Почакай до утре и тогава я завърши.

-          Няма да спра – не се съгласи Бог – Толкова съм близо до завършека на това творение, което е любимо на сърцето ми.
Вече може да се лекува сама, когато е болна и може да работи по 16 часа на ден.

Ангелът се приближи и пипна жената.
-          Направил си я много мека, Господи!

 
-          Мека е – каза Бог – но съм я направил и силна. Нямаш представа какво може да издържи или да постигне.

-          Ще е способна ли да мисли? – попита ангелът.
Бог отвърна :

-          Не само ще е способна да мисли, но и да разсъждава и преговаря!

 
Тогава ангелът забеляза нещо и, протягайки ръка, докосна бузата на жената...

-          Господи, изглежда този модел има някакъв теч.Казах ти, че се опитваш да вложиш прекалено много неща в нея.

 
-          Не е никакъв теч, а сълза – поправи го Господ.
 

-          За какво е тази сълза? – попита ангелът.

А Бог му отговори :

- Сълзите са нейният начин да изрази своето щастие, мъка, разочарование, любов, самота, страдание и гордост.

Това силно впечатли ангела :

-          Ти си гений, Господи, помислил си за всичко ! Жената наистина е чудо !

И ТЯ Е !

Жените имат сили, които удивляват мъжете.Издържат на трудности, понасят големи товари, но изпитват радост, любов и щастие.
Усмихват се, когато им се докрещи.
Пеят, когато им се доплаче.
Плачат, когато са щастливи и се смеят, когато са нервни.
Борят се за това, в което вярват.
Изправят се срещу несправедливостта.
Не приемат „Не” за отговор, когато вярват , че има по-добро решение.
Търпят лишения, за да има за семейството.
Ходят на лекар с приятелка, защото приятелката я е страх да отиде сама.
Обичат безусловно.
Плачат, когато децата им побеждават и се радват, когато приятелите им печелят награди.
Щастливи са, когато слушат за някоя сватба или раждане.
Сърцето им се къса, когато умре приятел.
Страдат от загубата на любим човек, но въпреки това са силни, когато мислят, че нямат повече сили.
Знаят, че една целувка или прегръдка може да помогне да се излекува едно разбито сърце.


Но все пак жената има един дефект.

 ЗАБРАВЯ КОЛКО МНОГО СТРУВА !

# 239
  • Мнения: 1 650
Да са ви живи и здрави всички януарчета- козирогчета и водолейчета.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт