ПЛЕВЕН - 77

  • 21 939
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 560
Дивиана, ДеЩо-благодаря ви много Hug

# 31
  • Мнения: 220
На Валя Дуфалака и вършеше страхотна работа и не се е пристрастила към него ,давах го често докато я кърмих ,защото нищо друго не помогна ,изядох всички сливи от пазара и пиех по 2 литра вода на ден и какво ли още не-ефект никакъв .
Сега е на две години и ака най -малко по 1 път на ден,но обикновенно  по два,ако нещо се запече отварям компот от сливи и до един час проблема е решен Grinning.

# 32
# 33
  • Мнения: 5 278
Тина,къде стягаш рожденния ден Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 880
Честита Коледа! Здраве и много късмет!
Честит имен ден на всички! Да ви е живо и здраво името и да ви носи много радост и късмет!  bouquet

# 35
  • Мнения: 22 436
Здравейте и от мен. ))
Не помня дали се записах в новата тема, ама нищо, май не съм. ))))
При нас няма нищо интересно, празниците за сега вървят ок, надявам се така да остане и до края. ))))

# 36
  • Мнения: 2 070
Пламси, не и давай овесена отвара, малка е. Нито пък лекарства, ако идаваш капки против колики ги спри.
Нали кърмиш, яж сушени сливи, яж круши, овесени ядки. Пробвай да и изцедиш круша, ако имате домашна и и дай една лъжичка сокче.
В нашата отчетна бебенцата се запичаха по за седмица, не се смята за нещо страшно, можеш да и масажираш коремчето.
Ели също се запичаше към втория-третия месец, това е период, променя се храносмилателната система.
На Яна съм и правила клизма - термометъра в дупето, веднага деъстваше, на Ели пробвах, но не подейства, а и не е хубаво май това.
Успех!!!  Hug

# 37
  • Мнения: 765
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet
Момичета, къде в Плевен има фризьорка работеща с топла ножица?
И още нещо....празнувал ли е някой нещо в Оливса, ..тоест срещата беше там и ви искаха предварително меню, но винаги ли е така?
Искам да направя рождения ден на малкия там с петнайсетина човека и затова питам.
Има ли някакви други предварителни уговорки?

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 21:39 от evak

# 38
  • Мнения: 1 196
Тина,къде стягаш рожденния ден Simple Smile

На Русе съм, тук и ще празнувам   Gift

# 39
  • Мнения: 50
Здравейтеи от мен ! Това за годините....ами  какво да ви кажа ,на 19 съм , с бебче   ,не мисля,че съм малка за бебе ,малка съм да се женя  Mr. Green .
Една позната пита за 3Д виеозон къде има в Плевен и колко струва?
и на мен Дуфалак ми звучи най-добре!

# 40
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте и от мен.
И при нас празниците минават добре-ядене,пиене и подаръци(най-вече за Марио).
Между другото той до сега никога не се е запичал.

# 41
  • Мнения: 22 436
А, по повод Дуфалака даван на малки бебета - аз съм твърдо против!
В болницата ме накараха да изпия едно, или две сашета от този Дуфалак, е, по-ужасно нещо не бях пила през живота си. Корема ми се скъса от ужасни болки, газове, а в крайна сметка изобщо не отидох до тоалетна.
Така че Пламси ако кърмиш, по-добре ти хапни нещо разхлабително, или просто изчакай още 1-2дни, прави масаж по няколко пъти на ден.

# 42
  • Мнения: 2 136
TINA честит рожден ден.    bouquet

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 239

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ТИНА!
ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!

Оправи се проблемът при нас. Ядох сушени сливи и активия. И масаж доста и правихме.

# 44
  • Мнения: 5 026
ЧРД, Тина! Много здраве, обич и късмет ти пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт