Израел 18

  • 19 482
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Петееееееее мотег шели ефо ат?
Хихихи да си покажа и аз знанията и да ми стане драго на душичката като ме похвалите  reverance  Joy

# 286
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Привет, банда!

Улпан в букв. превод е студио, но на училищата за иврит им казват така  Peace Боряна, на 5 месечен курс ли си?
Ние днес излизаме за първи път, досега празнувахме вкъщи, а роднините ни посещаваха тук. Вчера излязохме за 10 минути и на мен ми беше много студено  cold Поваля още малко сняг, колкото вид да има навън. но и ние не сме се заканили снежен човек да правин, така че и това ни стига  Mr. Green


Сладка Боряна, мотек е с к накрая, идва от маток=сладко  Hug

Чао ви за сега, викат ме за нещо от другата стая ...

# 287
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами 5 или 6 месеца знам ли,не давали инфо по телефона та тази седмица ще ходим на място и ще се чуе Simple Smile
А за мотеКа  Joy абе усетих се аз че нешо не е таман ама викам си вие няма да видите  Joy ама няма друг начин тъй ще е.Аз по учебник мразя да уча а вие като корегирате и мъжо ми е по лесно някак си като децата съм и аз като се поднася информация като игра по лесно я приемам.   bouquet

# 288
  • Мнения: 1 410
Цитат
П.П. Миши , защото снимчицата от подписа ти не се отваря вече
 Анди-Банди ,то няма снимки там! Grinning http://www.detralex.snimka.bg/album.php?album_id=322937  - елхата ни е трагедия ,Миши не я оставя ,докато не й види сметката.

Тали,разбрах,разбрах аз за ударенията и мнооого благодаря - (да те почерпя с руска салата и баклава искаш ли? Laughing)Така е друго нещо - с ударенията .Иначе щях да измисля нов иврит ,като Георги Калоянчев немски.Гледам,че  една буква да се промени и цялото значение и то се изменя.

Тали като спомена Бах ,се сетих за нещо друго(малко ще се отклоня).Наскоро една майка от многодетните го беше написала - историята на едно семейство- бащата -  алкохолик,майката - болна от туберкулоза;първото дете - сляпо,второто - мъртвородено,третото-глухо,четвъртото - и то болно от  туберкулоза ,а петото - ПЕТОТО дете е Лудвиг Ван Бетховен.

Ментичка,как си?

# 289
  • Мнения: 2 952
Малеееееееее  на 20 страница сме бе ! Кой ще пуска новата тема ? Мене ме мързи !Тали, засрами се и поне веднъж пусни ти темата преди да  сме се рязярили и скокнали  Joy ....Кажете кой пуска темата ? Аз цяла сутрин готвя - кекс , мръвки, картофи, оризи ...Нали Лъвът си е вкъщи ... Все едно  10  човека повече  сме .... Уж не яде много, ама  все различно и не повтаря  ooooh! .... Няма да се оплакваш вика , виж какъв ти е хубав  живота !  hahaha Бетер арави  Joy ..... Добре , че почива 2 дена  hahaha .... ooooh!  Диванчето е важно!  Flutter  Grinning

Недейте пишете много докато не се разберем кой ще пуска темата , че да не скокнем на 21  страница  като едно нищо .Изчакайте .

# 290
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пу пу не съм аз.Никога не съм го правила не знам как се прави ще се ос.ра  Joy
Миши видяхме господин Миши в банята Embarassed аз нали нахална всички снимки разгледах ама те са ти такива сладури дечицата че не устоях а и ти си една чаровницааааааа.Да сте живи и здрави...Аз гласувам Тали да пусне темата  Praynig Hug

# 291
  • Мнения: 1 526
Когато почнеш да четеш най- лесно се улавят и поправят тези звуци.
Аз например имам много силна зрителна памет. Една дума "фотографирам" ли я и влезе ли ми в "харда" няма бъркане после!
Така се опитвам и дъщеря ми да я уча, ама то патето още му се играе  Crazy.
Вчера бях на родителска- много й вървял иврита и тората. По английски, муледет (родино), мадаим (природознание) също я похвалиха. Алгебрата е на моменти, геометрия отличен  Heart Eyes. Само дето е бърборана голяма (патпетанит) и много говори и се разсейва в час (то понеже няма на кой да се метне  Mr. Green Whistling)

Ментуш, как се чувства Ментов в "дълбоките" снегове на нашата студена родина? Да се разходите по Борисовата градина  Hug, ммммммммм как ми липсва   Confused

# 292
  • Мнения: 1 526
Ще я  пусна добре  Peace.
Ама Пете, недей тъй бе душа и 13тата пак а я пусках  Laughing.
Отивам да работя по въпроса, вие си хортувайте още малко тук

# 293
  • Мнения: 2 952
 Whistling   Главок съм....Чакаме !

# 294
  • Мнения: 1 526
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360528.new#new

Запазих стила на Мента, защото много ми харесва- изчистено, стилно и красиво  Hug!

Краткото съдържание на тази 18 тема може да се опише с две думи- военни действия. В реалността, а  и във форума!
Изпратихме Ханука, Коледа и посрещнахме новата 2009 година.

Общи условия

Активация на акаунт