Споделете качествени защитни продукти при използване на преса за коса?

  • 36 082
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте,момичета,днес си купих на Керастаз термозащитен крем-даже вече го ползвах,трябва да ви кажа че е много добър,придава мекота и блясък на косата.Фризьорката ми каза че се активира от пресата или сешоара Peace

# 106
  • Мнения: 20
Момичета,споделете какво използвате за "обема"? Моята преса няма приставка за вълнички и обема е трудна работа.. с тупиране само не става, много ми тежи косата.. кажете някой подходящ препарат...  Praynig

# 107
  • Мнения: 75
А от интернет ли си го поръчвате този спрей или се продава и по магазините?


Аз моя спрей си го купих от ebay но виж в сайта на Indola мисля че може да си го поръчаш цената му е 21.45 лв

http://indola-bg.com/89/90.html

# 108
  • Мнения: X
А от интернет ли си го поръчвате този спрей или се продава и по магазините?


Аз моя спрей си го купих от ebay но виж в сайта на Indola мисля че може да си го поръчаш цената му е 21.45 лв

http://indola-bg.com/89/90.html

Тук ще го има скоро, свършил е в момента, ще е в нова опаковка и на 16лв, така ми казаха на мен.
http://hair2007.bg/contact_us.php

# 109
  • Мнения: 0
 онзи ден си поръчах новата преса на ШИ ХЕЬР / съжалявам нещо не ми включва латиницата/ . Пресата е навероятна първо да кажа че е супер - бонбонено розова включително и кабела , лека с турмалинови плаващи плокости и йонизиращ ефект. Професионална, изправих си косата за 10 минути без никакви усилия , резултатът е здрава лъскава жива коса . Колежките ме попитаха дали съм била на фризьор . Към пресата имаше и термо защитен спрей на ШИ ХЕЪР ефекта когато се напръскаш с него преди да започне изправянето е поразителен . пробвайте и ще видите . Иначе проверих в сайта продава се и по отделно цената е 20 лева.

# 110
  • Мнения: 53
А някой да е използвал крема за изправяне на CHI  може ли мнения? Трябва ми нещо, което прави косата мекичка и лесна за обработка с преса?

# 111
  • Мнения: 1
и аз да запитам,за термозащита има много идеи но не разбрах кои от тези продукти фиксират обема след използване на "вафлите".Благодаря предварително.

# 112
  • Мнения: 2
Аз вечесе отчаях в търсенето на подходяща термична защита. Полдвам усилено кресталите на Лореал - Сюблим шайн, спрея черния за термична защита пак на Лореал, имам и спрея на CHI Iron 44 guard, не е пред мен да го цитирам точно, слагам непрекъснато маските Аблолют рипеър и Лис ултим и косата ми пак се къса и остава много суха. Дори вчера забелязах, че ми къса и отвисоко, не само по краищата.
Мисля, си, че много се грижа за нея, но не става по-добре. Дори започнах маски със чист зехтин един път седмично, но не мога да се избавя от сухите крайща. Предполагам, че голяма роля играе и фактът, че се изрусявам, но не мога да си представя, че няма някакъв продукт, който да ми помогне.
На времето преди около 5 години Лореал имаха едни спрейове за суха коса, за третиара и за обем. Пръскаха се на измита и леко подсушена коса, стоят само 1 минута и веднага се изплакват. Просто бяха вълшебни, те ми оправих косата след като я бях боядисала последователно в два поредни дни  - три пъти с блондор, 2 пъти с руса боя и един път с кафява. косата ми приличаше на дъвка след това, но те ми я оправиха просто като магия. Е, тогава бях в гимназията и правех всякакви експерименти. А сега не мога да се справя да я подхраня достатъчно. Питах фризьора, който тогава ми ги продаде, но ми каза, че отдавна е спряно от производство.
Сега чета за този Термик на Керстаз и много се запалих, дали ще е подходящ за мен и кой точно да си взема от двата видя - този са мнго суха коса или от серията резистанс? Давайте идеи, че направо не се търпи.
[/size]

От поста ти съдя, че косата ти е доста суха и изсветлявана. Честно казано (и от опит) тези продукти за защита  и възстановяване и т.н. е по-трудно да помогнат на доста измъчена коса. В твоя случай ще има добър ефект от "тежката артилерия" -  т.е. да намалиш до възможния минимум използването на преса и ако естествената ти коса е светла можеш да се боядисваш с безамонячна боя поне няколко месеца. През това време е хубаво да правиш онези маски (за които има мнооого теми) в които разбъркваш масла, тривитаминол, жълтък и т.н. или пък да мажеш косата със смес от бадемово масло, масло от гроздови семки, от макадамиеви ядки и т.н. по избор, като оставяш тези маски да действат няколко часа или дори да спиш с тях. По този начин се възстановява косъма по цялата дължина, заздравява се и му се осигурява някаква защита в допълнение на използваните професионални продукти.  Излезе малко дълго, но напълно разбирам какво е изсветлената ти коса да се къса не само по връхчетата и как нелесно се оправя това състояние.

# 113
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И на мен ми трябва ефикасна защита
и аз като теб Grinning. Ще следя темата.

# 114
  • Мнения: 2
аз се навих да си взема термозащитния спрей на ЧИ

# 115
  • Мнения: 2 478
Ето този термозащитен продукт използвам ( вторият от ляво надясно) и съм многооо доволна.

# 116
  • Мнения: X
Ето този термозащитен продукт използвам ( вторият от ляво надясно) и съм многооо доволна.

От къде във Варна го взимаш?

# 117
  • Мнения: 2 478
AzZa купувам го от фризьорката си, но си мисля, че може да го има в някои магазин за професионални продукти за коса  Peace

# 118
  • Мнения: 2
Здравейте  Hug Нека всеки който е ползвал продукти на LISAP да сподели какво е ползвал и дали е доволен от тях искам да си взема от серията за изправяне,но не мога да ги намеря някой знае ли дали може да се поръчват  newsm78

# 119
  • София
  • Мнения: 2 250
Привет, някой не би ли могъл да изброи поне няколко фриз.салона в центъра на София, в които продават CHI? Аз ползвам при изправяне Ciment Thermique на Kérastase и съм много доволна, макар че по-бързо ми се омазнява с него косата, но бих пробвала и коприната на CHI..

Общи условия

Активация на акаунт