Захранване

  • 3 758
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Захранила съм и двете по съветите на "старата школа".Голямата няма проблеми и алергии надявам се и малката да няма. Авторката на анкетата нашумя напоследък в 2-3 други теми и се разразиха грозни спорове и обиди.Надявам се да не е пуснала тази за поредното спречкване.Галя нищо лично.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Захраних на 2 месеца и двете си деца.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Захраних на 4 месеца и половина с картофено пюре по моя и лекарска преценка. Може би поизбързах с около месец.

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 380
На 3 месеца-с ябълков сок, по съвет на педиатъра. След това-от 4 месец-картофено пюре, от петия месец-зеленчуково пюре и безглутенова каша. Не сме имали никакви проблеми, бебето ми е здраво и си хапва с апетит от всичко.

# 19
  • Мнения: 4 335
Захраних на 5 месеца(без няколко дена)сьс зеленчуково пюре.

# 20
  • Мнения: 4 433
на 3 месеца с плодово.

# 21
  • Мнения: 822
На 3 месеца дадох сок,а на 5 и половина,зеленчуково.

# 22
  • Мнения: 6 274
На 5 месеца със зеленчуково пюре.
Не гласувах,не намирам моята опция.

И аз така.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 045
Захранила съм и двете по съветите на "старата школа".Голямата няма проблеми и алергии надявам се и малката да няма. Авторката на анкетата нашумя напоследък в 2-3 други теми и се разразиха грозни спорове и обиди.Надявам се да не е пуснала тази за поредното спречкване.Галя нищо лично.
Не искам спорове и за това дори съм помолила о6те в на4алото.Аз ве4е съм я захранила бебка,но имам приятелки които се 4удят какво да правят.Понеже мнения и теории всякакви за това ми стана интересно да разбера практиката.
Нападала съм не съвети а квалификации само да отбележа. Peace

# 24
  • Мнения: 2 910
Захраних на 4 навършени месеца с плодово пюре. Отговора ми не го намирам в анкетата.

# 25
  • Мнения: 422
захраних на 4,5 месеца със зелен4уково пюре.Не съм гласувала няма такава опция

# 26
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
гласувах с първа опция.Захраних в края на втория месец със сок от ябълка и морков Peace

# 27
  • Мнения: 1 045
Добавих и по ли4на преценка за мамите които не влизат в другите графи.Благодаря предварително за и4ерпателната информация.

# 28
  • Мнения: 1 546
Захраних по мое осмотрение на 5 месеца с пюре от тиква. Peace

# 29
  • Мнения: 264
По лична преценка захраних. Не съм давала сок и няма и да давам. На 4 месеца захраних с плодово пюре. Като стане на 5, ще захраня със зеленчуково.

Общи условия

Активация на акаунт