Прибрахте ли се?

  • 6 346
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 099
А ме нямаше, щото не си бях платила нета, за да си почина от бг-мама усойниците. Wink

Липсваше...

# 61
  • Мнения: 2 386
Прибрахме се, да - в България. Grinning Grinning

# 62
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
аре па на теб пепел ти на устата, нека не са се прибрали
миналата седмица понеделник и вторник беше рай трафика...е не рай като по Коледа, но беше лек
дано и тази седмица е така

седете си, моля ви, по родните места
мерси за разбирането!

 newsm51 newsm51 newsm51  За теб са, Марче!

# 63
  • Мнения: 11 607
На село, на село съм........

Определено утре не ми се ходи на работа....................

Лелеееее,че и няма скоро ни почивни дни, ни празници...........

Кошмарен понеделник ще е .......Деца пищят рано сутринта,че не им се става, че не им се ходи на ДГ, а и тук какъвто сняг е........Ще има да ги мисля как са стигнали до училището......Ужас! Дано им дадат малко дървена ваканция......

# 64
  • София
  • Мнения: 5 074
Не зная дали ще им дадат дървена , ама както е тръгнало, може и газова да е ваканцията  hahaha

# 65
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Утре е работен ден, гледам активизира се форума. Как беше там .. на село? Нема интернет, нема мол, нема бгмама усойници, много неща нема... липсваха ли ви?

Не сме си ходили - тук бяхме. Ама какви са тия обиди на тема минтернет - на село цялата къща че и половината двор съм покрил с WIFI - лятото си седнеш на беседката, отпред зеленинка, птички и ти си браузваш на лаптопа - нека ми е кофти Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 407
На мене не-бях си в София.

# 67
  • София
  • Мнения: 932
Аз съм си още на село  Laughing, при нашите , ама и тук нет има да му се невиди. Само мъжо се прибра към София, че е на работа , ама той си е шопарче. Интересно как никога с него не сме се делили на - ти от село , аз от София Simple Smile.

# 68
  • Мнения: 13 512
Екстра ми беше! Нема мол, само магазин за 1 лев. Има нет, ама хоум бокс- 33.6 кб/с. Чист въздух, сняг и слънце. С голямо прискърбие се прибрах след 10 дни! Пфу, да му се не види... в тази окаляна Варна сега.

# 69
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243

Само не мога да разбера защо ние провинциалистите толкова им бъркаме в ... на столичани?! Затова, че им изкупихме апартаментите и заехме хубавките местенца в офисите, докато те си живеят и хрантутят при мама и тате в панелките Wink Сори, ако има засегнали се, нищо лично


Малко разяснения по това изречение, щото не си съвсем наясно. Апартаментите на кореняците софиянци никой не е изкупил. Изкупени са апартаментите на тези, които са се върнали по родните си места. В панелките също не живеят кореняци софиянци. Те си имат огромни жилища
в баровски кооперации.
Нищо лично, само подробности от коренячка софиянка, която не може да се размине по улиците от ръфащи пици и държащи се като на полето ... избери си епитет за тях.

# 70
  • Мнения: 81

Само не мога да разбера защо ние провинциалистите толкова им бъркаме в ... на столичани?! Затова, че им изкупихме апартаментите и заехме хубавките местенца в офисите, докато те си живеят и хрантутят при мама и тате в панелките Wink Сори, ако има засегнали се, нищо лично


Малко разяснения по това изречение, щото не си съвсем наясно. Апартаментите на кореняците софиянци никой не е изкупил. Изкупени са апартаментите на тези, които са се върнали по родните си места. В панелките също не живеят кореняци софиянци. Те си имат огромни жилища
в баровски кооперации.
Нищо лично, само подробности от коренячка софиянка, която не може да се размине по улиците от ръфащи пици и държащи се като на полето ... избери си епитет за тях.

Тръмп, ТонкаБонка се е объркала нещо, не й се връзвай... Някой наскоро даваше тук съвети за лечебни чайчета за нерви, та Тонка може да се възползва...

# 71
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 192
По стечение на обстоятелствата се прибрах в София .... НО се радвам, че не съм коренячка софиянка.

Нищо лично и от мен, не се сдържах.

# 72
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
И аз също.
Не се срамувам, че съм коренячка софиянка.
Както не бих се и срамувала да съм селянка, ако съм такава.
Най-готините ми приятелки са от провинцията и ги обичам от сърце.
Но да намериш жилище и препитание в родния ми град и да пъшкаш и охкаш,
че бил мръсен и задръстен, хайде де!
Ебати неблагодарността!

Извинявам се за спама!

# 73
  • София
  • Мнения: 932

Само не мога да разбера защо ние провинциалистите толкова им бъркаме в ... на столичани?! Затова, че им изкупихме апартаментите и заехме хубавките местенца в офисите, докато те си живеят и хрантутят при мама и тате в панелките Wink Сори, ако има засегнали се, нищо лично


Малко разяснения по това изречение, щото не си съвсем наясно. Апартаментите на кореняците софиянци никой не е изкупил. Изкупени са апартаментите на тези, които са се върнали по родните си места. В панелките също не живеят кореняци софиянци. Те си имат огромни жилища
в баровски кооперации.
Нищо лично, само подробности от коренячка софиянка, която не може да се размине по улиците от ръфащи пици и държащи се като на полето ... избери си епитет за тях.

 Laughing Мъжа ми е не знам и аз кое поколение  софиянец, към 5 може би, а може и повече, въобще не е ставало дума за това - вече 5 години почти. Едната прабаба на дъщеря ми е жива още и си е в София в Люлин в панелка, а нейната майка също е от София. Цялата му рода е там и аз не знам до кое коляно - да някой живеят в къщи но не са баровски, строиха ги наскоро с пари от продадени апартаменти. Майка му си живее в апартамент , не е панелка , ама не е и голям - двустаен, даден по времето на комунизма, когато са им отчуждили къщата.
 Това не му попречи да си вземе жена не само от провинцията , а от село  Laughing и да живее с нея под наем(след, като си е продал апартамента, малко преди да се запознаем) - представи си, хич не се оплаква, че жена му е от дън гори тилилейски, даже няма търпение , да тръгваме , когато решим да идваме при нашите и не му се тръгва от тук. 
Не сме зависими от никой и защото можем и постигаме всичко сами!!!

Sorry ,  за разводняването на темата, често подминавам такива изказвания , ама днес имам много свободно време  Laughing.

П.С. Никога не съм се срамувала от къде съм, нито пък мъжа до мен, дори майка му , се кефи че си има село вече  hahaha, не сме и на нож , защото живеем отделно.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 14:14 от nellyani

# 74
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243

Тръмп, ТонкаБонка се е объркала нещо, не й се връзвай... Някой наскоро даваше тук съвети за лечебни чайчета за нерви, та Тонка може да се възползва...

 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт