ГЛАСУВАНЕ в конкурса за детска рисунка (6 до 8 г.) на Панагюрище 1962

  • 12 783
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 835
Много е интересна рисунката й, която не успя да участва. Hug

http://media.snimka.bg/1607/009469200.jpg

Наистина ли на курса са я научила на тази възраст, така да нарисува носа, очите, лицето и останалото? Откога си я записала? Явно наистина никой не е пророк в собствената си......къща newsm78, ще трябва и аз да запиша щерката на курс, то се е видяло, че мен не ще да слуша. Laughing Макар, че сега пък имат допълнителни часове СИП в първи клас по рисуване, и учителката им ги учи на техники, които аз срам, не срам, признавам, не съм ги чувала, много интересни. Grinning

# 91
  • Мнения: 3 034
Бенджи 2710 , рисунките на дъщеря ти са чудесни. на колко години е тя?
и задължително, ако има пак някакъв конкурс, участвайте. Peace

момичета, дайте да не си разваляме хубавото настроение. Hug
 все пак е детски конкурс. и рисунките са много хубави. ако има такива, които са прекопирани, това си лежи само на съвестта на майките на малките участници.
децата не са виновни за нищо и всички заслужават похвала. Peace

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Ееее, айде стига за моето дете.

Йоана е на 8г., втори клас. Втора година ходи на рисуване- извънкласно към ОДК - Пловдив, два пъти седмично са занятията. И там усвояват различни техники, не вкъщи. В училище още на втория месец забелязаха, че има промяна в начина й на рисуване и ме питаха дали ходи някъде допълнително /не смятах за нужно преди това да им казвам/.

Това със СИПа само няма да свърши работа...добре е, но ако детето има интереси към рисуването, запиши го допълнително някъде, към някоя школа или нещо такова. При нас групите са съставени от деца на различна възраст, с различни възможности и знания. Води ги художник. Peace

# 93
  • Мнения: 3 271
Бенджи, наистина страхотен портрет! Много добра техника! Браво на художничката.

# 94
  • Мнения: 7 263
Бенджи 2710  Peace красиво!
Наистина жалко, че творбата и не участва щеше да е удоволствие да е сред другите Peace
  bouquet  bouquet  bouquet
Специални поздрави за Йоана   bouquet

# 95
  • Мнения: 7 263
Хрумна ми една идея може ли да се включи творбата на Йоана и да получи половината от нашите точки?
Това е въпрос - предложение към модераторите!
Редно е тази рисунка да влезе в конкурса макар и сега, защото е наистина красива. По една или друга причина за мен това не е конкурс в истинския смисъл на тази дума и поради това мисля че дължим на детето творбата му да попадне сред останалите!

# 96
  • Мнения: 577
Аз подкрепям идеята.  Peace

# 97
  • Мнения: 3 835
Хрумна ми една идея може ли да се включи творбата на Йоана и да получи половината от нашите точки?
Това е въпрос - предложение към модераторите!
Редно е тази рисунка да влезе в конкурса макар и сега, защото е наистина красива. По една или друга причина за мен това не е конкурс в истинския смисъл на тази дума и поради това мисля че дължим на детето творбата му да попадне сред останалите!

Браво Лени, много хубава идея! Hug Съгласна съм.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Не смятам, че ще е честно да се вземат от половината точки от други учасници.
Така или иначе, мое е недоглеждането и би трябвало аз да съм се обадила навреме.
На следващия конкурс, живот и здраве, ще участваме вече.   

Благодаря!   bouquet

# 99
  • Мнения: 7 263
Не смятам, че ще е честно да се вземат от половината точки от други учасници.

не мисля, че това е проблем с оглед, че нито се борим, нито има шанс да стигнем някакво съществено класиране \аз предлагам само собстеното си класиране, не агитирам другите да се включат\.
Пък и за мен идеята на един детски конкурс е да се видят максимален брой красиви детски творби, а тази на дъщеря ти е именно такава    bouquet  bouquet  bouquet , а не да правим преброяване на нетските си контакти във вид на непременно гласуване за дадена творба. Поне аз така го разбирам

# 100
  • Мнения: 950
Успех и на тези дечица.

# 101
  • Мнения: 3 835
И за мен идеята на този своеобразен конкурс е да покажем и да се радваме на рисунките на децата ни. Много хубава идея и тема. За мен е достатъчно радостен фактът, че успях в последния момент да се включа и да видя рисунките на дъщеря ми сред останалите детски рисунки. Самото участие ме радва, а и когато показах на дъщеря ми рисунките й, така официално снимани и показани, тя беше на седмото небе от щастие. Затова много ми хареса идеята да включим, макар и сега рисунката на Йоана. С удоволствие и радост, ето и дъщеря ми мога да питам, сигурна съм ще каже същото, ще й дадем половината от нашите точки, и те ще са напълно заслужени.   bouquet
Бенджи, достави ни това удоволствие, да зарадваме дъщеря ти! Hug

# 102
  • Мнения: 3 034
солидаризирам се /ама че дума Crazy/ с последните мнения на Lennyh и teo7777 Peace

# 103
  • Мнения: X
Успех на всички

# 104
  • Мнения: 3 835
солидаризирам се /ама че дума Crazy/ с последните мнения на Lennyh и teo7777 Peace

 Peace

Дано да има такава възможност, чисто технически, и Mamma и Tatti да нямат нищо против.

Общи условия

Активация на акаунт