ГЛАСУВАНЕ в конкурса за детска рисунка (6 до 8 г.) на Панагюрище 1962

  • 12 776
  • 149
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544



Настъпи дългоочакваният момент - гласуването в конкурса за детска рисунка, , организиран от



и най-големия български производител на хавлии и спално бельо


http://www.png.bg


В продължение на 3 седмици желаещите да участват в конурса публикуваха прекрасни детски рисунки.
Поради големия брой участници (52), гласуването ще е разделено в 3 възрастови категории (от 3 до 5 г. включително, от 6 до 8 г. включително и от 9 до 12 г. включително).

3-те награди ще бъдат за участниците, събрали най-много гласове в трите отделни гласувания.

Тук, в тази тема може да гласувате за детска рисунка на дете от 6 до 8 г. възраст.
Може да видите изображенията в по-голям размер, като кликнете върху умалените им копия в анкетата.

Гласуването ще продължи 1 седмица - до 4-ти януари 2009 г. включително.

Наградата за победителите е изключително интересна - изработване на хавлиена кърпа с бродерия на рисунките, събрали най-много гласове в конкурса.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 816
Успех на всички малки художници в конкурса!  Hug

# 2
  • Мнения: 2 425
Успех  Peace

# 3
  • into the blue
  • Мнения: 771
Успех и от мен!Чудесни рисунки  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 434
Гласувах,страхотни са Grinning

# 5
  • Мнения: 1 629
гласувах Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Гласувах, страхотни рисунки  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 922
Гласувах  Peace

# 8
  • Мнения: 147
Страхотни рисунки! Гласувах Wink

# 9
  • Мнения: 3 835
Гласувах и тук. Успях да си избера рисунки, само защото са разделени в три възрастови категории. Ако всички тези красоти бяха на едно място, щях да се откажа, нямаше шанс да избера само три. Hug

# 10
  • Мнения: 577
Хиляди благодарности на всички гласували за Васето  Heart Eyes Останахме много приятно изненадани,когато отворих МАММА сутринта и видях,че имаме гласували за рисунката .  bouquet
Успех!Всички мушмуроци ,малки и големи заслужават поздравления   bouquet

# 11
  • хасково
  • Мнения: 378
Страхотни рисунки!Успех на всички!

# 12
  • Мнения: 6 323
Моля участниците в конкурса да спазват правилата на форума и да не агитират за гласуване в други теми!
Първо това е спам, второ конкурсът е за рисунка, а не за популярност във форумите.
Моля, нека конкурсът да бъде честен и да не се стига до неприятни емоции поради дисквалифициране!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 529

 Избора е труден и според мен всяко дете заслужава награда. Гласувах.

# 14
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
 И аз гласувах !!!
Пожелавам успех на всички палавници !!!!!
Нека спечели най добрия Laughing Laughing

# 15
  • Мнения: 1 176
Успех на всички малки художници!

# 16
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Гласувах!

# 17
# 18
  • Мнения: 3 034
гласувах. успех на всички ! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 437
Гласувах. Успех рисунките са страхотни!

# 20
  • Мнения: 3 698
Много хубави рисунки yes , гласувах, успех на всички thumbsup .

# 21
  • Мнения: 3 830
Много добри неща има. Успех на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 121
Гласувах. Успех на всички ! Peace Hug

# 23
  • Мнения: 2 614
Гласувах, много талантливи дечица  Peace

# 24
  • Мнения: 3 315
гласувах  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 6 183
Браво на децата, че са се постарали  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 6 274
Гласувах...
Успех на всички...
  Peace

# 27
  • Мнения: 831
Гласувах-едва избрах три,много повече ми харесаха Peace

# 28
  • Мнения: 356
Късмет на всички участници!Страхотни рисунки!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Гласувах! Успех на всички!  Peace

# 30
Гласувах PeaceУспех на всички малки таланти Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 950
Гласувах Peace
Всички рисунки са много хубави! Успех на малките художници!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Аз искам само да попитам: как са подбирани рисунките, които да участват в този кръг, от всички изпратени?

Наистина има много талантливи деца. Страхотни рисунки!
Гласувах.  Peace

# 33
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И тук си пуснах гласа Heart Eyes Peace

# 34
  • Мнения: 2 085
и аз гласувах  Hug

# 35
  • Люлин
  • Мнения: 378
Светослав (7 г.) на desita1234
Natuto first
 Peace

# 36
# 37
  • Мнения: 209
Гласувах и тук!Успех!!! Peace

# 38
# 39
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И тук гласувах Peace
Успех на всички! Hug

# 40
  • Мнения: 318
Борислава (8 г.) на galika81 Peace
успех  Wink

# 41
  • Мнения: 12
Видях много хубави рисунки.Желая успех на малките художници!  Peace
Гордейте се  с  постиженията на децата си и ги насърчавайте постоянно! Дайте им възможност и всичко, от което се нуждаят , за да развият таланта си!А те го имат.
Акан- успех!

# 42
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Гелева, успех!  Peace

# 43
  • Мнения: X
И тук успех на всички!  bouquet

# 44
# 45
  • Мнения: 2 425
RADAA, благодаря   bouquet

# 46
  • Мнения: 11 009
Изключително труден избор, но гласувах за 3 рисунки.
Успех на талантливите малки художници! Hug

# 47
  • Мнения: 3 271
Много талантливи художници си имаме. Гласувах! Успех на всички дечица!

# 48
  • Мнения: 656
Гласувах! Peace
Успех на всички!

# 49
  • Мнения: 285
Гласувах да Десита1234 Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 13
И аз гласувах, наистина страхотни рисунки! Heart Eyes

# 51
# 52
  • Мнения: 2 724
Страхотни художници! Hug
Труден избор .... Peace

# 53
  • Мнения: 1 380
И аз гласувах. Peace

# 54
  • Мнения: 257
И тук гласувах! Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 958
Чудесни рисунки, наистина труден избор....... Simple Smile

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Гласувах и аз.

# 57
  • Мнения: 577
.

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 12:58 от Жужи

# 58
  • Мнения: 872
Гласувах.
Успех на талантливите художници!

# 59
  • Мнения: 8 505
Тук определено ми беше по-трудно. Успех!

# 60
  • Мнения: 1 227
Чудесни рисунки, да са ни живи и здрави талантливите художници Peace

# 61
  • Мнения: 8
 HugБраво, много са хубави! Simple Smile Успех! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 280
И аз гласувах Wink Успех на малчовците Simple Smile

# 63
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Grinning Сладурчета златни!

# 64
  • Мнения: 3 271
Съжалявам за коментара, който ще направя, но класацията в момента е абсурдна  Shocked ooooh!
Това просто не е реално. Определено се гласува за мами и по други признаци вероятно, но не и за самите рисунки.
Да обяснявам ли защо  ooooh!
Още веднъж се извинявам, просто ми стана мъчно за истинските художници.

# 65
  • Мнения: 577
Съжалявам за коментара, който ще направя, но класацията в момента е абсурдна  Shocked ooooh!
Това просто не е реално. Определено се гласува за мами и по други признаци вероятно, но не и за самите рисунки.
Да обяснявам ли защо  ooooh!
Още веднъж се извинявам, просто ми стана мъчно за истинските художници.
Peace Няма място за извинение.Всеки има право на мнение-каквото и да е то.Дали ще е позитивно или негативно.На мен би ми било интересно да прочета това,което мислиш ти.
Макар и моето гардже да участва в конкурса,лично на мен ми харесва рисунката на Марена-гъсеницата  Peace

# 66
  • Мнения: 3 271
От скромния ми опит на 10-тина години школи по детски школи по рисуване част от водещите в класацията рисунки по мое мнение не са на деца на такава възраст. И си помислих, че част от гласовете не са точно по съвест Wink Не искам да коментирам повече просто ми докривя за истинските автори в конкурса. Но пък им казвам едно голямо БРАВО  smile3501

# 67
  • Мнения: 260
Гласувах

# 68
  • Мнения: 1 817
Гласувам за рисуките на децата, а не гледам кои са майките. Пък и това не би ми оказало влияние. И на мен някои рисунки не ми изглеждат 'напълно детски' и затова не гласувам за тях.
 Имам си свои фаворити. Peace

# 69
  • Мнения: 119
Разбира се, че не се гласува само по съвест, Миленка... то е видно от километър за който иска да го види...
Аз съм "художествен" кадър и просто се чудя какво чудесно може да се види в някои очевАдно прерисувани картинки, но явно някои мами разбират по друг начин целите на подобни конкурси...
Което е жалко точно за истинските малки художници!
Стискам им палци обаче! Дано повече гласуват по съвест...

# 70
  • Мнения: 3 835
Всяка детска рисунка е чудесна, независимо дали е прерисувана или не. Е, в прерисуването за съжаление не влагат детската си фантазията и творчество, които наистина са най-ценни и мили. Но конкурсът няма поставен предварително сюжет и изисквания, така че, всеки показва рисунката, която е запазил, а пък и лично той е харесал. Не всички имаме еднакви критерии и разбирания. За мен всички рисунки са разкошни, няма значение коя именно ще спечели, важно е удоволствието да ги видим и да се радваме на сътвореното от децата ни.

# 71
  • Мнения: 3 271
Ala Berta, благодаря ти за мнението. Поне да знам, че не само аз виждам така нещата.

teo7777, кажи ми че се шегуваш, когато сравняваш авторски рисунки с прекопирани такива  ooooh! Повечето деца оцветяват много хубаво. Виж рисуването е едно по-друго нещо. Аз мислех, че конкурсът е за рисунка, копирането НЕ Е рисуване независимо на каква възраст е авторът  Peace

# 72
  • Мнения: 30
гласувах

# 73
  • Мнения: 119
Тео, ти самата трябва да си разкошен човек, за да се изкажеш, че всички са разкошни!   bouquet
Но позволете ми да имам различно мнение...
Повечето са разкошни, но победата в интернет зависи и от други фактори, за съжаление...

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 19:43 от Ala Berta

# 74
  • Мнения: 3 271
Повечето са разкошни, но победата в интернет зависи и от други фактори, за съжаление...

Не само в Интернет... Просто тук е мноооого лесно. Но няма как, това е част от играта. Нямаше да ми е неприятно, ако една истинска картина спечели побутвана от приятелки на мама, това е нормално в някаква (голяма) степен. Но за копирани... Ами не е честно.

А тео явно наистина е много толерантен и широкоскроен човек   bouquet Hug За разлика от мен  Crossing Arms Tired

# 75
  • Мнения: 577
Тео, ти самата трябва да си разкошен човек, за да се изкажеш, че всички са разкошни!   bouquet
Но позволете ми да не имам различно мнение...
Повечето са разкошни, но победата в интернет зависи и от други фактори, за съжаление...

Peace            bouquet

# 76
  • Мнения: 3 835
teo7777, кажи ми че се шегуваш, когато сравняваш авторски рисунки с прекопирани такива  ooooh! Повечето деца оцветяват много хубаво. Виж рисуването е едно по-друго нещо. Аз мислех, че конкурсът е за рисунка, копирането НЕ Е рисуване независимо на каква възраст е авторът  Peace

Не, не се шегувам, по простата причина, че това не е конкурс за художници, а конкурс за деца. Няма ограничения. Много добре те разбирам какво имаш предвид, аз също съм гласувала и най-много харесах творческите рисунки. Рисунките не мисля, че са баш прекопирани в буквалния смисъл, просто може детето да е гледало отнякъде. Но пак се е старало и трудило, показва качество да пресъздаде видяното. Може би за да не се предизвикват толкова излишни вълнения, просто следващия път да се уточни рисунката да не е прерисувана, и толкоз. Засега не виждам нито смисъл, нито защо трябва да си разваляме удоволствието от красивите детски рисунки.

# 77
  • Мнения: 3 835
Повечето са разкошни, но победата в интернет зависи и от други фактори, за съжаление...

Е, виж това вече наистина не е хубаво, но като че ли няма кой знае какво спасение. Mamma прави каквото може по въпроса, аз лично вече съм го приела това за някаква даденост и избягвам да се впечатлявам.

Охо, хо, благодаря за хубавите думи, просто съм свикнала вече и само се наслаждавам на красивото, за другото не мисля. Hug

# 78
  • Мнения: 1 817
....
teo7777, кажи ми че се шегуваш, когато сравняваш авторски рисунки с прекопирани такива  ooooh! Повечето деца оцветяват много хубаво. Виж рисуването е едно по-друго нещо. Аз мислех, че конкурсът е за рисунка, копирането НЕ Е рисуване независимо на каква възраст е авторът  Peace

И аз те подкрепям  Peace Не приемам и не гласувах за прекопирани рисунки. Разбира се, че е нещо съвсем различно от рисуване и творчество.  Wink

# 79
  • Мнения: 3 271
това не е конкурс за художници, а конкурс за деца.

Ами пише за детска рисунка, Тео  Peace
А и тези няколко, които имам предвид са си прекопирани директно, по мое лично скромно мнение. И не съдя децата, че го правят. Просто ми е неприятно това, което мамите правят.
Но си права, че коментарите са излишни. Просто художническото ми и творческото ми начало не можаха да се въздържат вчера  Tired

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
А защо, все пак, тук не участват всички публикувани по- рано рисунки? По какъв критерий са определени избраните рисунки?

И аз мисля, че не би следвало да участват прекопирани рисунки....

# 81
  • Мнения: 7 263
Е, виж това вече наистина не е хубаво, но като че ли няма кой знае какво спасение. Mamma прави каквото може по въпроса, аз лично вече съм го приела това за някаква даденост и избягвам да се впечатлявам.
Охо, хо, благодаря за хубавите думи,
просто съм свикнала вече и само се наслаждавам на красивото, за другото не мисля. Hug

Напълно подкрепям тези думи на Тео, освен да се насладим на истински красивото друго не ни остава! Има наистина прекрасни творби и бих стиснала няколко малки ръчици по този повод Peace Heart Eyes Peace

# 82
  • Мнения: 3 835
Ами пише за детска рисунка, Тео  Peace
А и тези няколко, които имам предвид са си прекопирани директно, по мое лично скромно мнение. И не съдя децата, че го правят. Просто ми е неприятно това, което мамите правят.
Но си права, че коментарите са излишни. Просто художническото ми и творческото ми начало не можаха да се въздържат вчера  Tired

Мда, пак разгледах рисунките, може би наистина поне за една и аз мисля, че май е прекопирана, точно каквото имаш предвид. На тази възраст да се прерисува гледайки с такава точност на линията, в детайли, някак и на мен не ми се струва реално. На тези години детската ръчичка не е толкова сигурна и стабилна, а и линията няма как да е толкова отработена. И все пак, хайде да не си разваляме удоволствието, просто, ако това е така, нека следващия път майките да изберат други рисунки. Hug  bouquet

# 83
  • Мнения: 6 323
А защо, все пак, тук не участват всички публикувани по- рано рисунки?

Кои рисунки не са в конкурса?
Включени са всички, които са публикувани в нарочната за това тема и са разделени в три възрастови групи.
Има точно 3 дисквалифицирани - две, защото бяха еднакви рисунки с посочени различни имена на деца и една, защото майката не се съобрази с молбите ни да не се пускат призиви за гласуване във форумите.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ми на щерка ми не е...Не че държа чак толкова, ама просто исках да разбера на кои критерии не отговаря...

# 85
  • Мнения: 6 323
Съжалявам... пропускът явно е мой. Гледахме темата няколко пъти с Татти и една по една проверявахме и включвахме картините. Единственото, което си спомням, е че имаше един единствен линк, който не се отваряше... Възможно е в момента на публикуване на темата за гласуване да е имало проблеми с връзката към snimka.bg, тъй като сега я отварям без проблем, но за първи път я виждам.
Трябваше веднага след старта на гласуването да ми сигнализирате, за да реагирам своевременно.
Ще направя всичко възможно да Ви компенсирам заради пропуснатата възможност да участвате в конкурса.
Още веднъж - искрено съжалявам и се извинявам!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Няма нищо. Аз просто си помислих, че рисунките са подбирани по някакъв критерий и не разбрах, че участват всички изпратени...затова и не съм сигнализирала.
И чак по-късно се усетих, че май не е така.... Wink

Няма проблем. Не съм я публикувала с цел да спечели, нито пък бих се притеснила, че евентуално не е събрала точки. Просто исках за себе си да чуя безпристрастни и някои професионални мнения, както се оказа... Simple Smile

Следващия път.  Peace

# 87
  • Мнения: 316
Гласувах! Браво на децата!

# 88
  • Мнения: 3 835
Бенджи, върнах се в другата тема и намерих рисунката на Йоана, много е хубава, с пастели ли е? Жалко, че не си писала веднага на Mamma, като не си видяла рисунката сред учасващите в конкурса. В началото бяха обяснени условията, че всички деца участват с по една рисунка, няма критерии за избиране, всички могат да се включат. И аз си спомням, че имаше линкове и рисунки, които трудно се отваряха.
Разгледах и другите рисунки, много ми харесаха, най-вече понеже са с акварел. Техника, която така и все още не мога да преподам и да науча дъщеря ми. Laughing

http://media.snimka.bg/1755/009764999.jpg

А това рачета ли са, специално им броих крачетата, за да не се изложа с питането си. Grinning Hug Трябваше обаче на светъл фон да снимаш рисунката, много е тъмно всичко с черния.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
teo7777 , да пастели са. И аз не съм я учила, ходи на рисуване, та там са успели.  Wink И също й е помагано, предполагам, със съвети...
Рисунките са рисувани в курса по рисуване, виждала съм ги по веднъж и то в не напълно завършен вид, следващия път ги носи, завършва ги и после ги вземат там за разни изложби, които организират от време на време, или пък ги окачват просто по стените, за да се радват децата и родителите, като ги видят. Не само на мойта щерка, на всички деца.
А повечето не съм успяла даже да снимам, щото са оставали там направо, виждала съм само някои...
А на другата рисунка - бръмбари са.  Simple Smile

# 90
  • Мнения: 3 835
Много е интересна рисунката й, която не успя да участва. Hug

http://media.snimka.bg/1607/009469200.jpg

Наистина ли на курса са я научила на тази възраст, така да нарисува носа, очите, лицето и останалото? Откога си я записала? Явно наистина никой не е пророк в собствената си......къща newsm78, ще трябва и аз да запиша щерката на курс, то се е видяло, че мен не ще да слуша. Laughing Макар, че сега пък имат допълнителни часове СИП в първи клас по рисуване, и учителката им ги учи на техники, които аз срам, не срам, признавам, не съм ги чувала, много интересни. Grinning

# 91
  • Мнения: 3 034
Бенджи 2710 , рисунките на дъщеря ти са чудесни. на колко години е тя?
и задължително, ако има пак някакъв конкурс, участвайте. Peace

момичета, дайте да не си разваляме хубавото настроение. Hug
 все пак е детски конкурс. и рисунките са много хубави. ако има такива, които са прекопирани, това си лежи само на съвестта на майките на малките участници.
децата не са виновни за нищо и всички заслужават похвала. Peace

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ееее, айде стига за моето дете.

Йоана е на 8г., втори клас. Втора година ходи на рисуване- извънкласно към ОДК - Пловдив, два пъти седмично са занятията. И там усвояват различни техники, не вкъщи. В училище още на втория месец забелязаха, че има промяна в начина й на рисуване и ме питаха дали ходи някъде допълнително /не смятах за нужно преди това да им казвам/.

Това със СИПа само няма да свърши работа...добре е, но ако детето има интереси към рисуването, запиши го допълнително някъде, към някоя школа или нещо такова. При нас групите са съставени от деца на различна възраст, с различни възможности и знания. Води ги художник. Peace

# 93
  • Мнения: 3 271
Бенджи, наистина страхотен портрет! Много добра техника! Браво на художничката.

# 94
  • Мнения: 7 263
Бенджи 2710  Peace красиво!
Наистина жалко, че творбата и не участва щеше да е удоволствие да е сред другите Peace
  bouquet  bouquet  bouquet
Специални поздрави за Йоана   bouquet

# 95
  • Мнения: 7 263
Хрумна ми една идея може ли да се включи творбата на Йоана и да получи половината от нашите точки?
Това е въпрос - предложение към модераторите!
Редно е тази рисунка да влезе в конкурса макар и сега, защото е наистина красива. По една или друга причина за мен това не е конкурс в истинския смисъл на тази дума и поради това мисля че дължим на детето творбата му да попадне сред останалите!

# 96
  • Мнения: 577
Аз подкрепям идеята.  Peace

# 97
  • Мнения: 3 835
Хрумна ми една идея може ли да се включи творбата на Йоана и да получи половината от нашите точки?
Това е въпрос - предложение към модераторите!
Редно е тази рисунка да влезе в конкурса макар и сега, защото е наистина красива. По една или друга причина за мен това не е конкурс в истинския смисъл на тази дума и поради това мисля че дължим на детето творбата му да попадне сред останалите!

Браво Лени, много хубава идея! Hug Съгласна съм.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Не смятам, че ще е честно да се вземат от половината точки от други учасници.
Така или иначе, мое е недоглеждането и би трябвало аз да съм се обадила навреме.
На следващия конкурс, живот и здраве, ще участваме вече.   

Благодаря!   bouquet

# 99
  • Мнения: 7 263
Не смятам, че ще е честно да се вземат от половината точки от други учасници.

не мисля, че това е проблем с оглед, че нито се борим, нито има шанс да стигнем някакво съществено класиране \аз предлагам само собстеното си класиране, не агитирам другите да се включат\.
Пък и за мен идеята на един детски конкурс е да се видят максимален брой красиви детски творби, а тази на дъщеря ти е именно такава    bouquet  bouquet  bouquet , а не да правим преброяване на нетските си контакти във вид на непременно гласуване за дадена творба. Поне аз така го разбирам

# 100
  • Мнения: 950
Успех и на тези дечица.

# 101
  • Мнения: 3 835
И за мен идеята на този своеобразен конкурс е да покажем и да се радваме на рисунките на децата ни. Много хубава идея и тема. За мен е достатъчно радостен фактът, че успях в последния момент да се включа и да видя рисунките на дъщеря ми сред останалите детски рисунки. Самото участие ме радва, а и когато показах на дъщеря ми рисунките й, така официално снимани и показани, тя беше на седмото небе от щастие. Затова много ми хареса идеята да включим, макар и сега рисунката на Йоана. С удоволствие и радост, ето и дъщеря ми мога да питам, сигурна съм ще каже същото, ще й дадем половината от нашите точки, и те ще са напълно заслужени.   bouquet
Бенджи, достави ни това удоволствие, да зарадваме дъщеря ти! Hug

# 102
  • Мнения: 3 034
солидаризирам се /ама че дума Crazy/ с последните мнения на Lennyh и teo7777 Peace

# 103
  • Мнения: X
Успех на всички

# 104
  • Мнения: 3 835
солидаризирам се /ама че дума Crazy/ с последните мнения на Lennyh и teo7777 Peace

 Peace

Дано да има такава възможност, чисто технически, и Mamma и Tatti да нямат нищо против.

# 105
# 106
  • Мнения: 3 271
Лени (и Тео), страхотна идея за рисунката на дъщеричката на Бенджи. Лени, напълно съм съгласна, че идеята на конкурса се опорочи покрай действията на няколко мами и използване на някаква нетска популярност. Но предвид и това, което каза Тео за реакцията на дъщеричката й, определено смятам, че е страхотна идея макар и сега тази рисунка да се включи, дори и само, за да остане в архива с колекция на красиви детски рисунки. Ако всички й дадете половината си точки, рисунката ще спечели служебно Wink Нямаме реален начин да преценим колко хора биха гласували, но поне ние, които следим темата имаме още 1 ден да гласуваме, така че ще си има някакви гласове, макар и малко. Няма да разсъждавам за технически решения. Мисля, че ще е чудесно просто да е там, защото е красива  Peace

# 107
  • Мнения: 7 263

Благодарим ти, че даде своя глас за красотата  Peace
Дааа, който каквото ще да казва на Коледа и Нова година си стават чудеса Heart Eyes
Доста новорегистрирани хора научиха за прекрасния конкурс и се включиха да подкрепят любимците си, за разлика от мнооого регистрирани от години потребители, за които конкурса мина без да разберат, че го е имало  Wink

Успех на печелившите и в следващите им изяви Peace

п.с. mitko_bandita, psycho_vd, necromancer1, Dj Toni, mishelovyt и хилядите още знайни и незнайни фенове вие гласувахте ли също?! Laughing

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 07:29 от Lennyh

# 108
  • Мнения: 3 835
Мисля, че ще е чудесно просто да е там, защото е красива  Peace

Ами да, ти го каза с две думи!  bouquet

# 109
  • Мнения: 6 323
Изключително ми е неприятно, че една хубава инициатива, която трябваше да донесе приятни, положителни емоции, за пореден път бе опорочена.
Ще направя всичко възможно да разбера кой стои зад всичко това - множество фиктивни регистрации единствено с цел гласуване.
Не, това не е конкурс!

Приключвам гласуването и ще предложа на хората от фирма Панагюрище комисия от тяхната фирма да избере по един победител от категория.

Изключително много съжалявам за всички, които участваха честно, както и за всички, които честно гласуваха за своите фаворити.
Гласуването обаче е опорочено и няма никаква стойност.
Каквото и решение да се вземе, ще е по-честно и коректно, отколкото едно нагласено от хора без грам съвест и морал гласуване.

Извинявам се на всички! Извинявам се, че си мислех, че поне един конкурс и то за детска рисунка може да бъде проведен нормално.
Явно нормалните отношения, честното съревнование и коректността са на изчезване.. Съжалявам!

# 110
  • Мнения: 3 271
Taкa e, Mamma, за съжаление. На много хора в темата ни е неприятно от важността на победата за някои от мамите на участващите дечица.
Решението ти фирмата да избере победил определено е много по-добро от сегашните резултати.
Явно подобни конкурси е много трудно да останат "чисти". А децата са наистина талантливи и беше прекрасно да се порадваме на рисунките им.

# 111
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
мама чудесно е решението .... Peace.....браво поздравявам те за напълно адекватното ти и навременно взето решение ..........аз лично следях конкурса с интерес защото имам фаворит който уви не събра гласовете които очаквах а наистина рисунката е мнооооооооооого добра дано хората от фирмата да я оценят.... Peace
пожелавам отново успех на всички а кога ще разберем резултата .... newsm78....че сме в напрежение.... Wink

# 112
  • София
  • Мнения: 958
Много жалко................Но подкрепям решението.

Кога майките ще се справят с нездравите си родителски амбиции и ще оставят децата си да се развиват по своя път....... Sad newsm78

# 113
  • Мнения: 3 835
Mamma, много добро и справедливо решение, приеми и моите поздравления за него.  bouquet

П.п., забравих. Марина, много ти благодаря за чудесната идея и тема, на мен лично ми донесе много хубави, мили и положителни емоции, въпреки всичко. С нетърпение ще чакам следващия конкурс, като се надявам хората, които опорочиха този, да си вземат поука. И само нещо, може би следващия път наистина, да не се пишат никовете на майките, а само рисунките със заглавието им и номер. Hug

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 10:44 от teo7777

# 114
  • Мнения: 2 724
Тео ,точно това щях да предложа, няма нужда от имена ,само рисунката и номерче, за да може да се гласува.
След излъчването на победителите да се напишат имената на дечицата Peace.

# 115
  • Мнения: 3 034
жалко, наистина.
както писах и в другата тема, видяхме до какво водят болните родителски амбиции.
не го разбирам това.
ясно е, че понякога има хора, които гласуват по симпатии, защото познават даден потребител и са пристрастни към рисунката на детето му. но да агитираш специално за това и да се регистрират хора заради една хавлия.....това не го разбирам.

за мен беше удоволствие да видя чудесните рисунки на децата, за което благодаря. Hug

# 116
  • Мнения: 7 263
Радвам се, че видях на едно място толкова красиви детски рисунки!
Има невероятно талантливи деца - поздравявам своите фаворити Марена, Тея, Йоана и Калина   bouquet Peace
Желая на всички деца много нови щастливи мигове пред белия лист и още много прекрасни творби!
Благодаря на всички честно участвали!
Благодаря на всички, които ни подкрепиха!
Благодаря на Мамма и Татти за адекватната реакция и навярно трудно взетото решение Peace  bouquet


Не желая рисунката на синът ми по никакъв повод да участва в по-нататъшно класиране и участие в този или други конкурси.

Съжалявам за тези, които не успяха да спазят спортменския дух и опорочиха общия ни празник!
Дали на това искате да научите децата си?!

# 117
  • Мнения: 577
Аз също хиляди пъти съжалих ,че пуснах рисунка!По-едно време исках да пусна клип,детето как рисува любимия си герой и изобщо..........После  си викам`На кого , и какво да доказвам!?``
Айде няма нужда от тежки изказвания час по час!

Поздравления за всички дечица!!!   bouquet

# 118
  • Мнения: 1 176

Айде няма нужда от тежки изказвания час по час!

Подкрепям всички мами изразили негативно отношение към начина на гласуване в конкурса. И все пак на мен ми беше приятно да бъда с Вас в тази тема. Очарована съм от великолепните творби на моите фаворити. Радвам се,че има толкова много талантливи деца и им желая успех занапред. И дано да не се сблъскват друг път с такива грозни постъпки.

# 119
  • Мнения: 6 323
Предвид промяната регламента за избор на рисунка-победител е необходимото малко време за съставяне на екип, който да направи оценката и естествено - за преглед и подредба да участващите рисунки.

Надявам се до края на утрешния работен ден хората от фирмата да ми изпратят решението си и победителите да станат известни.

Още веднъж моля да приемете извиненията ми!

# 120
  • Мнения: 3 271
Няма за какво ТИ да се извиняваш, Мамма. Вие взехте най-доброто и честно решение предвид обстоятелствата   bouquet Hug
Дано това не ви е отказало от подобни хубави идеи. Но явно трябва да е анонимно и да се гласува само от потребители от поне 1 месец (примерно) преди конкурса.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Много съжалявам, че стана така...
Не съм предполагала, че така ще реагират някои родители с цел да се спечели "на всяка цена".
Това точно са болни родителски амбиции!
Целта беше просто да се видят красиви детски рисунки, няма никакво значение, кой ще "спечели"!

# 122
  • Мнения: 3 835
Лени, много ти благодаря Heart Eyes, това горе в поста ти, предполагам е мойта щерка. Blush Не знам какво да кажа, по-голяма награда за мен и нея от това няма. Това диване, дето до миналата година само драскаше с артистичен замах (и сега де), ех..., толкова съм горда, че го изтипосах наред с всички останали красоти. Hug Laughing За талант нямаме претенции, но замах и идеи, само искай, прелива. Grinning

Аз вече съм го гледала тоя филм, изпих си горчивата чаша много отдавна в един друг конкурс, не за деца обаче. И там се гласуваше под строй, и аз не знам за съжаление или не, направих каквото сметнах, че трябва, и си казах накрая всичко. Стана.......страшно. Тогава приключих с участието си там, макар да бях очарована като цяло от останалото. Сега наистина бях забравила, много неприятни спомени ми се върнаха, не го очаквах, тотално изключих и дори ми беше трудно да повярвам. Но не знам, страшно много ме радват и зареждат тези детски рисунки, толкова чистота и красота има в тях, идеята е прекалено хубава, за да позволим на нещо толкова прозаично да я провали. Hug

# 123
  • Мнения: 7 263
teo7777 да точно "твоето гарже" ме спечели и ми стана една от любимките с чистата си детска творба.
Всъщност всяка детска рисунка е красива, защото носи доброта, чистота и наивност в себе си.
Аз затова така се ентусиазирах по този конкурс, затова така се радвах на рисунките дори, ако щеш и с класирането имаше тръпка, очакване, надежда, разочарование и пак надежда. чакаш твоите да те подкрепят - приятели, роднини, познати, непознати, тръпнеш....
Абе има чар...
Но и аз като теб съм била достатъчно време на състезания и изяви и също познавам горчивия привкус на победата по "втория начин", "под масата", "на 4 очи" и т.н. и т.н.
И също като всеки спортсмен това винаги ме е отвращавало от дъното на душата ми. Милион пъти съм губила от по-слаби, защото ..... защото някой е решил така, защото някой е почерпил, защото....
Затова и бих направила всичко, за да се промени и на йота това поне!
Чест прави на Мамма и Татти решението, което взеха.

А иначе на възрастта на нашите деца е нормално да драскат. Понякога Лъчи с часове драска по листове и ги хвърля, не рисува а точно драска някой път с химикалка, друг път с молив, по-рядко с фулмастер. Наскоро купихме сухи пастели, защото една от любимите ни художнички е пастелистка и той след като рисува веднъж у тях помоли да му вземем и пастели, с тях е по-внимателен уж Simple Smile
В подписа ми има линк с негови работи, ако ти е интересно разгледай не са хронологично подредени, но са най-чистите и емоционалните според мен Heart Eyes

# 124
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
С най-голямо удоволствие бих взела с нас на плажа творенията на Тея или Марена, Ния или Васко.  Hug Когато гласувах, се водех от това как си представям рисунката в голям формат, на пясъка, между чадъра и надуваемия басейн.

# 125
  • Мнения: 3 034
Lennyh , рисунките на детето ти са прекрасни. ето тази и тази много ми харесаха. а тази колко е живописна.... Peace

благодаря ви за милите думи за рисунката на Марена.   bouquet

искам да ви кажа, че тя е толкова далече от подобни изяви, че след първоначалното въодушевление / и то по-скоро от разглеждането на другите рисунки/ абсолютно забрави за този конкурс. изобщо не се е сещала за него, откакто гласувахме заедно.
май няма скоро да участваме в конкурси, нещо ми се обърна в душичката.
а този ни беше втория / в първия не й публикуваха рисунката, беше за детското НГ и тя го преживя доста тежко, но пък трябва да се научи и да губи  Wink/

# 126
  • Мнения: 3 271
ивиче, гледам, че и ти, и Лени, и още няколко мами се отказахте от бъдещи участия заради това. Същото стана и с мен още преди години. Приела съм го и съм ОК с това. Но сега ми стана странно мъчно и тъпо да позволяваме на такива дребнавости да ни лишават от хубавите емоции на споделянето на една красота. Така в крайна сметка в конкурсите ще останат да си участват само именно тези, с болните амбиции.
Надявам се да продължите да ни радвате (и не само нас!) с красотите на талантливите си деца! Въпреки всичко!

# 127
  • Мнения: 3 835
Лени, много рисунки ми харесаха, и тези, които Ивиче е пуснала горе, и други. Много е хубава рибата, глина е нали? Лъчко оцвети ли я после, много интересни неща се получават, ако ги оцветят. Тея миналата година в градината бяха правили най-различни неща от глина, и след изсъхване ги оцветяваха. Сега съм ги закачила по стените, много ми харесват. Hug

Iviche , аз наистина много, много се впечатлих от рисунката на Марена. Даже съм се амбицирала сега да науча и дъщеря ми, мисля да започна сериозни занимания с нея. Мислех си, че акварелната техника още й е трудна, да разлее цветовете, да ги запази чисти.....и т.н..., ама рисунката на Марена ме амбицира. Много, много добра, просто е страхотна. Даже мислех да ти пиша да те поразпитам как го е постигнала това Марена, това си един истински, разкошен акварел. Hug

# 128
  • Мнения: 7 263
teo7777 да рибата е от глина. Ходихме известно време Лъчи да моделира в една галерия. Боядисана е, но трябва да идем да си я вземем Simple Smile, за жалост понеже е доста голяма при печенето се спука част от горната част на самата риба, но въпреки това след оцветяването се надявам да е станала добре.
Иначе рисунките които е харесала iviche са и сред мойте слабости, макар и да са все пак правени доста одавна - това е в детската 2-3 група. Имаха страхотни госпожи и много рисуваха, имаха и допълнително занимания по приложни изкуства, където правеха невероятни неща от глина сега ме подсещате, че тях не съм ги снимала, а наистина няма такава красота! Там пък преподавателката беше просто невероятна! Лошото е, че след детската вече трудно намираме време да се занимаваме сериозно, но ще се организираме скоро живи и здрави пак.
Иначе за нас заниманията имам предвид сериозните с рисуване започнаха едва това лято и в началото на годината, досега само го насърчавахме, показвахме му някои дребни неща, като това как да запази контура и как да запълни при оцветяване нещо, точно с акварела, за да не се получи размазване. Сега голямата му страст са пастелите - сух пастел, много хубаво става, но ни е рано още - размазва доста, а и не сме купили фиксатори и след това картините още повече се размазват.
Всъщност тези занимания освен приятни според мен са и супер полезни, като обогатяване на културата за цветове, колорит и съчетание, експозиции - всичко това винаги ще им е от полза, дори и да не станат художници някой ден Wink

# 129
  • Мнения: 6 323
С извинение за забавянето имам удоволствието да съобщя избраните от ф-ма Панагюрище рисунки, а именно:

В категория 3-5 г. възраст
- Мила на nuzaria




В категория 6-8 г. възраст:
- Петя на Гелева




В категория 9-12 г. възраст:
- Диляна на Neda


Благодаря на всички участвали в конкурса и поздравления за избраните рисунки!



Моля nuzaria, Гелева и Neda да ми изпратят на ЛС координати за връзка с тях (име, точен адрес, телефон).

Наградите ще бъдат изработени в рамките на около 1 месец.
От фирма Панагюрище молят да се има предвид, че бродериите не могат да пресъздадат рисунките като точно копие и изображенията ще бъдат стилизирани.

# 130
  • Мнения: 3 034
честито на победителите !  bouquet

teo7777 , благодаря много.  Hug
понеже питаш, да ти кажа - Марена рисува от едногодишна с "водни боички". на 3 получи подарък от баща си - акварели Санкт-Петербуг /всъщност неговите стари с допълнена бяла боичка Grinning/. тъй като баща й рисува, понякога се занимава с нея да и показва някои работи - като например как да си направи контури, как да запълни целия лист, как да комбинира цветове и др.
понякога ходи и на курсове по рисуване, но не много често.
но като цяло май най-важното е да се оставя детето да рисува много, ако има желание. и да се поощрява, също много. Peace

# 131
  • Мнения: 3 835
Честито на победителите! Браво на децата! Поздравления и за комисията!  Hug  bouquet

Ивиче, явно основна роля все пак си има може би честото рисуване с акварели. Понеже като те чета, тези неща и аз съм й ги обяснявала, и то не веднъж, но специално с акварел, на практика много не съм се занимавала с нея. Голямо цапотене става, а и много бързо й омръзва. Но вече ще започнем, и все пак трябва сериозно да помисля за някакъв курс, понеже с другите деца по ще има стимул и ще й е интересно. Аз и да й обяснявам, и да й показвам, дълго не мога да й задържа вниманието. Поне вече я научих да запълва листа, и знае как се получават цветовете. Grinning Hug

# 132
  • Мнения: 3 034
така е, Тео, "колкото повече, толкова повече". Mr. Green
аз от цапане не се притеснявам : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=104692&pid=9487729 и следващите.

иначе на курсовете хубавото е, че от една страна там са няколко деца и се мотивират взаимно. а от друга страна, нали знаеш, че от чужд човек по-добре се възприема понякога отколкото от мама или тати. Simple Smile
но Макка ходи само, когато има желание, не го възприемаме като "задължителна" програма.

искам да ти кажа, че дъщеря ти се справя много добре с цветовете. толкова пъстра и жизнерадостна картина. Hug

# 133
  • Мнения: 3 271
Честито на победителите!

# 134
  • Мнения: 7 263
така е, Тео, "колкото повече, толкова повече". Mr. Green
аз от цапане не се притеснявам : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=104692&pid=9487729 и следващите.

Ивиче невероятна снимка и малката художничка ли е твоя Heart Eyes Peace

Честито на победителите!   newsm10 newsm10 newsm10

# 135
  • Мнения: 368
Честито на всички малки победители!  bouquet  bouquet  bouquet

# 136
  • Мнения: 3 034
Lennyh, благодаря. да, моя е и малката. тя засега не рисува толкова много, колкото сестра си, но пък за сметка на това не се спира на едно място. Laughing

# 137
  • Мнения: 1 817
Честито на победителите!  Hug
Тук моят фаворит беше Марена !!!
iviche, разгледах албума ви. Не ви познавам, но много ви  симпатизирам Wink Страхотни деца ! Творчески личности Wink И този театър...много сладки !

# 138
  • Мнения: 429
Моите фаворити са Димана, Васко и Лора.  Heart Eyes Браво на всички деца, много са талантливи и на мамма за идеята за конкурса. Скандалите да ги приемем за грешки в растежа.

# 139
  • Мнения: 2 922
Тук моят фаворит беше Марена !!!

И моят също  Heart Eyes

Честито на победителите!   bouquet

# 140
  • София
  • Мнения: 3 816
Изненадана съм приятно от решението на комисията. Изборът им със сигурност не е бил лесен при толкова много красиви детски рисунки. Благодаря!  Simple Smile

# 141
  • Мнения: 4 434
Честито малки маймунки Grinning  bouquet

# 142
  • Мнения: 2 425
Честито на печелившите  Hug

# 143
  • София
  • Мнения: 615
Честита не лека победа на Петя на Гелева !
Желая здраве, свобода за изразяване на листа с рисунка и успех в бъдещи начинания на всички деца!  Hug

# 144
  • Мнения: 1 176
Честито,Петя!Продължавай в същия дух и успех занапред!

# 145
  • Мнения: 3 835
Ивиче, уникални неща видях в албума ти, уникални. Hug А тази, предишната мисля и следващата снимка, са...........страхотни. Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=104692&pid=9487742

# 146
  • Мнения: 3 034
момичета, много ви благодаря. и от името на Марена също.  bouquet

искам да ви поканя в тази тема, не знам дали е добра идея, но ми хареса да разглеждам детски рисунки и си мисля, че на едно място ще е по-лесно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361572.new#new

# 147
  • Мнения: 370
честито на победителите и особено на Петя ОТ НАШАТА КАТЕГОРИЯ-/6до 8г./. Hugвсички рисунки са страхотни.особено много ми хареса рисунката на Тея,е разбира се си харесвам и на моето гардже произведението. Laughingима доста талантливи деца.
jb,радвам се ,че си харесала на НИЯ рисунката.милата много се беше развалнувала за конкурса.е,неможа да е сред победителите,но важно е ,че има стимул и си носи нашата рисувателна жилка,такаче това няма да я откаже да продалжава с рисуването.с радост бих се включила пак в други конкурси свързани с рисуването.
ИВИЧЕ,много ми хареса това,което видях в албума ти. Hug

# 148
  • хасково
  • Мнения: 378
Честито на победителите!

# 149
  • Мнения: 832
честито на победителите   bouquet
за нас това беше първо участие във форума, имаме и други участия в конкурси, за сега не успешни, но рисуването определено е нашата страст...рисуваме с часове и почти цял ден
беше много стимулиращо, а и конкуренцията влияее положително  Wink
някои рисунки наистина са впечатляващи, и дори се опитвахме да ги прерисуваме, или взаимстваме идеята (както от нашата група, така и при по големите)
успех на всички малки художници

Общи условия

Активация на акаунт