Мъжът ми ме отбягва

  • 14 588
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
От около 2 седмици мойто мъж се държи странно-не иска да спи с мен,избягва моите докосвания.Като го питам защо-отговаря ми,че нещо не бил в кондиция,бил в депресия и подобни.На моменти се държи и лошо с децата,изнервяли го...те са много палави,но пък би трябвало да е свикнал вече с това.На Коледа случайно погледнах телефона му,докато се зареждаше и понеже тогава му е и Рожденият ден,реших да видя кой се е сетил за него...-голяма грешка направих.Съдържанието на смс-а беше нещо подобно:"Честит РД,миличък!Много те обичам.Направи така,че да се виждаме по-често.Целувам те,а по-късно и другите неща..."-направо ми призля,щях да го убия.Показвам му телефона и питам какво се случва-Някой си правил майтап,да не се връзвам.По-късно ми каза,че бил един негов колега-майтапчия....Не знам.Може би е съвпадение всичко това.Вие как мислите? Sunglasses

# 1
  • София
  • Мнения: 17 316
Ако темата не е пързалка - ти сериозно ли питаш????
Разбира се, че си има любовница, аз не мисля, че тука изобщо този въпрос стои.
Въпросът е ти как ще постъпиш.

# 2
  • Мнения: 1 243
Не вярвам да има толкова наивни жени, които след подобен смс и оправданието, че е бъзик от колега...още се чудят е ли възможно. Затова се надявам темата да е пързууул  Mr. Green
Ако все пак не е - подготви се психически - има си афера човека!  Tired

# 3
  • Мнения: 589
И сега като във вица за Шерлок Холмс и смъкнатите му гащи: "Еййй,Уотсън,сега ще започнат едни съмнения..." newsm78

# 4
  • Мнения: 212
не,не е пързалка,сериозно, така се случи.Не знам какво да мисля,той даже ме караше да звънна на номера от смс-а да видя,че ще ми дигне въпросният колега:),не го направих.Ей.че съм патка!

# 5
  • Мнения: 53
Има си човекът някоя "миличка" и навярно е бая хлътнал щом е започнал и да те отбягва.
Както и да го въртиш, както и да го сучиш - комбинацията - промяна в настроението и поведението + любовни смс-и с подобно недвусмислено съдържание = афера. Просто уравнение.

Послушай съвета на съфорумките - подготви се психически и без истерии. Няма да помогнат. Само ще го отдалечиш от себе си.

# 6
  • Мнения: 21
Сопред мен те е накарал да се обадиш на  този номер, с ясното съзнание, че ти няма да го направиш, но ще се успокоиш след като видиш, че той няма нищо против да звъннеш.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 7 997
Прекалено идиотско ми звучи, за да е смс от мъж-майтапчия... Някак си поздравленията щяха да са в друга насока, а не с толкова интимен подтекст...Колкото и майтапчийски да съм настроена, на рождените дни на приятелките не им пиша как целувките ще са само началото на програмата...Твърде гейско, за да е истина.

# 9
  • Мнения: 589
А какво ти пречи все пак да звъннеш?

# 10
  • Мнения: 4 068
Издебни го когато не е покрай теб и набери тоя номер от неговия телефон и виж дали ще вдигне жена и как точно ще вдигне. Ако каже "Здравей миличко" примерно то работата е ясна. Другия вариант е да напишеш смс на тоя номер от телефона на мъж ти с някакво сантиментално съдържание и виж кой и как ще ти отговори. Това е начина според мен. Иначе смятам, че не е необходимо да си затваряш очите, защото положението мирише на друга жена отвсякъде. Дано не съм права де.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....

# 12
  • Мнения: 212
Леле,направо ме разбихте...Наистина ще взема да се обадя да чуя "миличкото".Не знам какво да мисля-хем знам,че няма време,като не е на работа си е вкъщи,в работата му няма жени,но пък е музикант и не знам какво прави вечер като ходи да свири по клубовете.Този негов колега го зная,голям идиот е и така си говорят,но съм много ревнива,ей!

# 13
  • Мнения: 589
Сега,като чета по-внимателно текста на смс-а...наистина е двусмислен.Възможно е да си прави някой майтап с него,но за твое успокоение-звънни "да благодариш от името на мъжа си за благопожеланията".Наистина не е хубаво да се рови в лични вещи,но понякога това просто се случва...Обясни на мъжа си,че не си искала да го шпионираш,но просто така е станало,извини му се,но поради душевните ти терзания сега го молиш да звъннеш и да отхвърлиш завинаги глупавите съмнения...

# 14
  • Мнения: 2 388
Съвпадение е.

# 15
  • Мнения: 25 685
Твърде гейско, за да е истина.

Оппаааа... Mr. Green
А защо не, защо не?  Wink

# 16
  • Мнения: 2 196
Ами ако вдигне мъж и каже ''здравей, миличко''? Grinning

# 17
  • Мнения: 4 068
Еми то пак ще е ясно де. Само дето другата ще се окаже другия.

# 18
  • Мнения: 53
Леле - всяка тема в този форум може да стане сценарий на сапунен сериал - честно!!!
Дано да е по-малкото зло - да си има любовница човека, не някой "миличък", че тогава #Crazyи #2gunfire .

# 19
  • Мнения: 4 068
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....

Е стига с това "Не ровете в чужди вещи". Първо какво значи чужди? Той ако ми е чужд и вещите му също то защо изобщо живее при мен а? И второ-вещите не са чужди когато са гащи и потници и ризи и т.н. и ти му ги переш, а иначе са чужди така ли? Няма такъв филм при нас. Да не говорим, че ако дори и за секунда имам повод за съмнения ще се поровя, за да разбера, защото със съмнения не се живее. По-добре да е ясно и да се види можем ли да продължим заедно или да се разделим отколкото ката ден аз да се чудя защо аджаба се държи странно с мен партньора ми. Мне благодаря!

# 20
  • Мнения: 79

Е стига с това "Не ровете в чужди вещи". Първо какво значи чужди? Той ако ми е чужд и вещите му също то защо изобщо живее при мен а? И второ-вещите не са чужди когато са гащи и потници и ризи и т.н. и ти му ги переш, а иначе са чужди така ли? Няма такъв филм при нас. Да не говорим, че ако дори и за секунда имам повод за съмнения ще се поровя, за да разбера, защото със съмнения не се живее.
smile3521
Напълно съм съгласна  Peace И моето мнение е да звъннеш и да видиш какво ще стане... Аз поне така бих направила, за мен това е най-разумното решение  Wink Нали не очакваш ако има друга ей така "без бой" да си признае... Много ясно, че ще отрича докато може.

# 21
  • Мнения: 811
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....

Е стига с това "Не ровете в чужди вещи". Първо какво значи чужди? Той ако ми е чужд и вещите му също то защо изобщо живее при мен а? И второ-вещите не са чужди когато са гащи и потници и ризи и т.н. и ти му ги переш, а иначе са чужди така ли? Няма такъв филм при нас. Да не говорим, че ако дори и за секунда имам повод за съмнения ще се поровя, за да разбера, защото със съмнения не се живее. По-добре да е ясно и да се види можем ли да продължим заедно или да се разделим отколкото ката ден аз да се чудя защо аджаба се държи странно с мен партньора ми. Мне благодаря!

На едно мнение съм с Ренци!
 Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 388
Въпрос на усещане и разбиране е. Да, слагам му дрехите в пералнята, но е предупреден, че трябва да са с празни джобове. Случвало се е неведнъж да ги пера с пари, документи, дори с телефон.
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мога ли да ти споделя един познат как се разведе на майтап с жена си?
Отива в командировка, вечерта сяда да пие бира и негов приятел му пуска някакъв закачлив смс, нешия му отговаря "Седнал съм с една готина маца, довечера ще пада яко секс" , разбира се бил е с колеги, не е правил нищо обаче вместо на приятелят си го праща смс -а на жена си  Laughing

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close
Но ти не са хаби, палавата. Няма сми.
Тук е пълно с хора, които искат (или притежават, ужасТ, да не дава Господ) своите половинки. Радвам се, че не съм от тях, радвам се и за теб, разбира се... Hug

# 25
  • Мнения: 372
Имаше подобен казус на моя близка: съпругът и излиза с приятел една събота, като никога е забравил телефона си. Тогава тя получава смс ,,Как си мило, навън ли си?". Моята близка запомня номера и се обажда, вдига дама разбира се. Съпругът и се яоявява да се вземе телефона, бил на близкото до вкъщи кафене и трябвало да даде тел. номер на приятеля с когото е. И така съпругата продължила до понеделник да се чуди, междувременно взъннала на този номер от разл. телефони, все дама вдига. Тя блъфирала пред съпруга си, че има много близки контакти със служители на мтел , т.е. тя непременно ще се сдобие с името на притежателя. И най-неочаквано на нейният телефон се обадили точно от номера на смс-са. Била колежка , която най-любезно се извинила, че е изпратила смс по погрешка.
Според вас случайно ли е?

# 26
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Май нещо не ти тече гладко мисълта...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Крайно време е да се забрани писането на Sms-и. Naughty
Особенно по празниците. Виждате ,че не водят до нищо добро.
От "Шушу-мушу къща разваля" ще стане,"Ес ем ес, прати ми къща, развали ми".

# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close

Peace
хората се нуждаят от собсъвено пространство.....

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Аааа, това на Горгоната е брутално Joy
По темата - да, прилича на изневяра, но въобще няма да се учудя и ако е бъзик. Аз какви съм ги писала на един приятел hahaha Добре, че и жена му ми е приятелка, иначе да съм ги развела отдавна. Наскоро пък казах на кумата, че съм видяла мъжа и да влиза в една къща с друга и да не излиза половин час. Всъщност го видях да влиза в магазин за обувки. А нейната реакция беше нещо в стил - "Половин час? Ааа, не бил моят!" Joy Мъж ми като ме пита по телефона къде съм, редовно му разправям някакви филми за гаджета, масажисти и т.н. Mr. Green Никой никога не ми се връзва, защото ме знаят, че съм зевзек.

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close

Peace
хората се нуждаят от собсъвено пространство.....

А вие не можете ли да приемете, че хората са различни? Едни не бъркат в чужди вещи, други бъркат и си казват, а трети като видят нещо се правят, че не могат да четат.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аааа, това на Горгоната е брутално Joy
По темата - да, прилича на изневяра, но въобще няма да се учудя и ако е бъзик. Аз какви съм ги писала на един приятел hahaha Добре, че и жена му ми е приятелка, иначе да съм ги развела отдавна. Наскоро пък казах на кумата, че съм видяла мъжа и да влиза в една къща с друга и да не излиза половин час. Всъщност го видях да влиза в магазин за обувки. А нейната реакция беше нещо в стил - "Половин час? Ааа, не бил моят!" Joy Мъж ми като ме пита по телефона къде съм, редовно му разправям някакви филми за гаджета, масажисти и т.н. Mr. Green Никой никога не ми се връзва, защото ме знаят, че съм зевзек.
Ох, Белинда колко познато. Аз преди врме се скъсах да обикалям по институции за едни докумнети, бях станала разногледа  Crazy Накрая успях и всичките ни приятели ме поздравиха, но аз им отговорих "Добре, че умея дя правя хубави свирки, защото това чудо няма вадене!"

# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Ако темата не е пързалка - ти сериозно ли питаш????
Разбира се, че си има любовница, аз не мисля, че тука изобщо този въпрос стои.
Въпросът е ти как ще постъпиш.
Не бъди наивна! Отвори си очите и приеми истината, че не си единствената и неповторима, човека явно е намерил "нова звезда".

той даже ме караше да звънна на номера от смс-а да видя,че ще ми дигне въпросният колега:),не го направих.Ей.че съм патка!
Това сериозно ли? И ти не прие? Ееее, не е истина, не мога да повярвам просто! Stop ooooh!
Още довечера като се прибере и му вземаш телефона и се обаждаш. Който и да е насреща- трябва да знаеш!

# 33
  • Мнения: 2 448
И сега и аз ще разкажа какво става като се рови в чужди телефони.  Laughing
Случката е следната - мъжа ми си забравя телефона в офиса, но го разбира едва когато сяда на кафе с негов познат и му се налага за звънне. Моли го да му услужи с неговия телефон и звъни на собствения си да помоли колегата да му го донесе. Обаче приятелката на въпросния познат се оказва болезнено ревнива и постоянно му ровела в телефона и попада на набран непознат за нея номер ( номера на мъжа ми ) и пита на кого е този номер. Приятеля и и обяснява случката, тя както се досещате не вярва и решава да звъни да се убеди , че всъщност става дума за любовница. Какъв карък се оказа милата  hahaha , защото точно в този момент съпруга ми беше в банята и ми вика вдигни и виж кой звъни, че не мога да говоря и хоп тя попада на жена (мен) която вдига. От там на сетне нищо не е било в състояние да я убеди, че не съм любовницата.  Joy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Хахахахм верно стават и такива издънки hahaha
И аз имам подобна случка. Преди години излизах с един образ. Щяхме да ходим на рожден ден на моя дружка, обаче аз си бях забравила телефона у нас и му звъня от нейния да се уговорим. Отиваме на РД, а там беше една приятелка на моята приятелка, на която доста и шарят очите и си я знаем, че е способна на изненади. Тя и моя цяла вечер не се оказаха близо един до друг така или иначе, но представете си учудването и шокът на моята приятелка, когато на следващия ден телефонът и звъни, тя вдига и се оказва моя човек, който търси Х - палавата девойка Crazy Тя и предала телефона, тъй като в момента си пиели кафето по случайност, онези нещо си смутолевили и затворили. И аз шаш и паника, тези кога са се надушили, че и такива сложни схеми за връзка намерили newsm78 Оказа се, че моят търсел жената на негов приятел, която е със същото име, била го търсила по-рано и телефона и завършвал на същите цифри като този на приятелката ми. Той видял в последни повиквания номер, който му заприличал на нужния и звъннал Grinning

# 35
  • Мнения: 4 195
на мен са ми пращали такъв смс, и тогавашния ми приятел не повярва, че е на бъзик....
а аз съм получавала смс, от мое гадже, адресиран до "най-добрата" ми приятелка с текст нещо от сорта на:
моля те, нека не и казваме, толкова е влюбена Laughing ( демек аз Laughing)
не си развалих отношенията с тях, защото не бях толкова влюбена  Laughing в мъжа и мацката го знаеше.
След месец и те се разформироваха Laughing

Обаче бях бременна, когато бивша несподелена любов на мъжа ми, му праща смс за рождения ден, аз го прочитам пред 30 човека гости, чупя телефона в стената и си събирам багажа - народа изпадна в шок, аз със тумбака, мъжа ми горкия се чуди какво да направи, голям смях беше, само не и за мен де.
Още го бъзикам, а той още се кълне, че с нищо не и е дал повод на подобни смс Wink
най - добрия съвет са ти дали - не рови в чужди телефони, а телефона на мъжа ти е чужд телефон Peace
и си помисли, има ли причина, смс-а да е истински, а не майтап Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 4 068
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close
Но ти не са хаби, палавата. Няма сми.
Тук е пълно с хора, които искат (или притежават, ужасТ, да не дава Господ) своите половинки. Радвам се, че не съм от тях, радвам се и за теб, разбира се... Hug

Хм, Шани, идея нямам какво става с теб напоследък, но си станала ужасно заядлива и не ти отива. Аз поне те познавах като друг човек уж.

Иначе по въпроса с притежанието-не притежавам никого, но съм от хората предпочитащи нещата да са ясни, точни и казани в очите. Явно и мъж ми е такъв. Откакто сме заедно/9години демек/ ползваме един и същи мейл, скайп, МСН и т.н. и си знаем регистрациите и паролите из всички сайтове. За нас никога не е имало значение кой ще вдигне телефона когато звъни/моя или неговия/. Аз не се ужасявам от факта, че той ми бърка в чантата, за да вземе нещо, а той не изпада в потрес когато аз му бъркам в портфейла примерно. Нито той нито аз сме налагали самосиндикално тези правила. Разбира се ако човек иска да кривне начини винаги има и винаги може да си направиш нов мейл и т-н-, но сами по себе си поставени така нещата някакнамаляват до минимум възможността за съмнение и за мен това е ОК. Не искам никого да убеждавам, че моя начин и моето виждане е правилно. Приемам различните хора и гледни точки и не заклеймявам тези, които живеят инак-няма ССФ,ССМ, ССД и тям подобни СС-та.
До авторката-не вдигай скандали. Винаги има начин да разбереш ккво става и то с памук дет се вика. Ако имаш смелост и наистина си готова да разбереш истината направи това, което те посъветвах преди и виж какво ще се получи. Ако обаче не си сигурна, че искаш да знаеш истината/в случай, че тя е грозна разбира се/ остави нещата и не рови повече. Стискам палци всички да грешим и наистина да става въпрос само за майтап от страна на колега.

# 37
  • Мнения: 112
Леле,направо ме разбихте...Наистина ще взема да се обадя да чуя "миличкото".Не знам какво да мисля-хем знам,че няма време,като не е на работа си е вкъщи,в работата му няма жени,но пък е музикант и не знам какво прави вечер като ходи да свири по клубовете.Този негов колега го зная,голям идиот е и така си говорят,но съм много ревнива,ей!
Бе и ние имаме двама колеги, които от  зор да се лигавят, се държат като гейове и  като ги знам как си говорят, нама да се учудя , ако си пращат и такива смс-и.Добре, че още не са женени...горките им булки WhistlingМоже и тоя случай да е подобен.А  това , че я отбягва  не означава непременно, че  има афера.Някои мъже го правят  вследствие на стрес, безпаричие и пр.Моя е така, като  има проблеми за разрешаване, за удоволствия не може да мисли.
   

# 38
  • Мнения: 223
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....
Съгласна съм,никога не ровя в телефона на съпруга ми,никога не му рова из вещите.То нали има една приказка,че като вземем да се следим ще вземем да се хванем така чее...по добре ми е така.

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, но си станала ужасно заядлива

само ако заядлива е = на откровена.
Ренци, сори моме, но това е. НЕ съм и дано никога да не съм притежание на някого.
Фанатична и болезнане любов не ми е нужна... И не, не вдигам чужд телефон, пък бил той и на 1/2-рата ми, дори да ми звъни под носа. Защото не търсят мен и няма смисъл от глупави оправдания, защо собственика не си го вдига Wink
Хайде със здраве и по-малко мнителност. Ще си спестите доста.

# 40
  • Мнения: 223
ШАНИ И АЗ МИСЛЯ КАТО ТЕБ

# 41
  • Мнения: 2 388
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....
Съгласна съм,никога не ровя в телефона на съпруга ми,никога не му рова из вещите.То нали има една приказка,че като вземем да се следим ще вземем да се хванем така чее...по добре ми е така.

При мен не е това причината да не ровя из вещите му.

Шани и моето мнение е такова Hug

# 42
  • Мнения: 4 068
Не Шани, откровена съм аз, защото нямам какво да крия и поради тази причина не се притеснявам, че половинката ми ще вдигне телефона ми ако звъни докато съм в банята примерно. А този от другата страна на линията най-малко му е работа да се чуди защо някой друг ми вдига телефона. И тук изобщо не говорим за мнителност, а за изграден начин на живот и разбирателство, който явно е угоден и на двама ни.

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, който явно е угоден и на двама ни.

ето това е важното.
Весела НГ.

# 44
  • София
  • Мнения: 44 200
Абе щом и поведението му е толкова променено...може и да не е майтап този смс....
аз лично със сигурност бих се обадила да звънна кой ще вдигне.....
не че знам после какво бих или не бих правила....

# 45
  • Мнения: 285
От кой беше този смс?От някакъв номер или от запаметен телефон с името на колегата, дето е казал мъжът ти? Той може да тие казал да звъннеш на този номер да видиш кой ще ти вдигне, защото знае, че девойката му пише от нечии друг телефон примерно на колегата и затова да  е толкова сигурен.А може и да е бъзик, ама доста гаден и несъобразителен колега.
А ти защо не си звъннала той като ти е предложил?
Ако искаш да разбереш и да си отровиш живота сега баш преди нова година-ровичкай се, ама това едва ли мнгоо ще помогне на създалата се ситуация. Ако ли не- не пипай повече телефона. А пък затова, че се държи кофти с теб и те отбягва- ако е от 2 седмици, то може да значи примерно, че е много зает и има някакъв проблем в работата. А може и да е, че е хлътнал и има млада любовница, която го ревнува и му забранява да спи с теб примерно.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз получих смс от чужбина, написан от едно момче, което ми харесваше в 6-ти клас. Естествено той тогава не ми обръщаше никакво внимание, но след 13 г. е разбрал каква мадама съм станала, издирил е номера на служебния ми телефон и е решил да си пробва късмета. Беше много фамилиарен смс, разбира се получен в присъствието на приятеля ми. Аз дълго време дори не се сетих за кой става въпрос, мислех, че е някаква шега. Тогава приятелят ми ми повярва и не сгреши, след години той самият получи подобен смс, но аз не повярвах и също не сгреших.  Mr. Green

# 47
"Честит РД,миличък!Много те обичам.Направи така,че да се виждаме по-често.Целувам те,а по-късно и другите неща

Моля?
СМС за рожден ден?
От любовницата, която хем настоява да се виждат по-често, хем по-късно ще му прави "и другите неща". На Коледа и рождения му ден не смее да му звънне и да го поздрави лично, но затова пък смята, че в този ден ще се видят, че и повече от това?!

Ти сериозно ли?
Или "по-късно" е разтегливо понятие и може да означава след месец, да речем?

Стига глупости!
Ако изобщо е имало такъв СМС възможностите са две - пратен е чрез популярна услуга, която предлага доста майтапчийски обаждания или СМС-и или е пратен от жена, която не е нещо особено в живота на мъжа ти, щом не е набрала смелост и увереност да звъни директно и хленчи за време. А може и някоя нет-приятелка да е и под "по-късно" да има предвид, че като си легнат всички, идва нейното виртуално време...кой знае какви ги вършат тогава Crazy

# 48
Аз съм засичала смс "днес или утре" - би ли ме убедила, че е нереален Mr. Green В случая самото му предложение да звъннеш на номера /аз съм го получавала същото и сега съжалявам, че не звъннах тогава/ е много показателно. Той и моят знаеше, че не бих звъннала и затова ми го предложи. Ела ме виж сега как бих реагирала на подобно предложение.

# 49
  • Мнения: 212
Здравейте,мили момичета.Снощи звъннах на въпросния номер от смс-а и наистина се обади въпросният колега на мъжа ми,който не можа да повярва,че така съм се притеснила и че ми е станало толкова гадно.После седяхме малко с мъжа ми да си поприказваме и да се поцелуваме....Благодарности на Renci.По принцип и ние нямаме тайни един от друг,може би затова така се панирах.
Весело посрещане на Новата година,много здраве,късмет и любов на всички! Grinning

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По принцип и ние нямаме тайни един от друг

По принцип и ние  bowuu bowuu
Радвам се, че всичко е приключило ОК с проклетия смс  Hug
Остава ти само да разбереш, защо той те отбягва Wink
мерси и на теб весели празници   bouquet

# 51
  • Мнения: 2 448
Браво. Всичко е добре, когато свършва добре.  Grinning

# 52
  • Мнения: 4 068
Лени, радвам се, че си се успокоила! Дано сега и мъж ти разбере, че отбягвайките по каквито и да било причини си създава излишни проблеми само. Семейството затова е семейство-за да се подкрепя в кофти моменти и за да има с кого да споделиш когато ти е напрегнато, депресирано и некомфортно на душата. То без съвсем никакви тайни не може, но колкото по-малко толкова по-чисти са отношенията и човек е по-спокоен. Хайде сега весело посрещане на новата година и много романтика!

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Чудесно Hug Аз ви казах, че има хора зевзеци Wink

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чудесен край, има и цуни-гуни, по-хубаво от това,
здраве  му кажи. Wink

# 55
  • Мнения: 686
Раздвам се за развоя на събитията при вас!

Ренци,напълно те подкрепям за всичките ти постове в темата(все едно аз съм ги писала).Ние с мъжа ми също ползваме 1 скайп,знаем си регистрациите и паролите в сайтовете.Мейлите ни са два,но обикновено мъжа ми ги проверява,че аз все не намирам време за тях,все се препълват от писма и по-добре.На скайпа,мъжа ми редовно ми диктува какво да пиша от негово име или аз на него диктувам да пише от мое име,ако съответно единия има работа пред компа,а търсят другия по скайп.Нямаме тайни и не се притеснявам от това да ми бръкне в чантата.Нямаме навика фанатично да се дебнем и следим,но просто няма запазени територии като телефон,скайп и т.н.

# 56
  • София
  • Мнения: 44 200
Браво на теб Simple Smile
Хубаво е, че си се обадила и успокоила...
Весело посрещане на новата година и все така да се обичате и да нямате тайни един от друг  bouquet
И дано повече такива недорозумения не стават;)

# 57
После седяхме малко с мъжа ми да си поприказваме и да се поцелуваме....

Какво правихте?!
Поседяхте малко?
Малко се поцелувахте???

Тук няколко теми порят шевове.
Аз съм във възторг.

# 58
  • Мнения: 4 668
Аз също нямам какво да крия , но се вбесявам , ако някой друг вдигне телефона ми . Също така отказвам да вдигам телефона на мъжа ми , а той много обича да ми го пробутва , бил в банята или не знам си какво ...
Съгласна съм с всичко написано от Шани !

Също така много е дразнещо с тези общи мейли или да се обадя на някой мъж по служба , като знам кой очаквам да вдигне , а да ми се обади жена ... много селско  Confused

# 59
  • София
  • Мнения: 604
това е чиста измислица!личи си, когато темата е истинска, аман от парзалски истории ooooh!

# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 268
това е чиста измислица!личи си, когато темата е истинска, аман от парзалски истории ooooh!
Аха, особено последният пост на авторката - измислица, та дрънка! Laughing
Ама карай, лаф да става, нЕма лошо.

# 61
  • Мнения: 301
Ровенето във джобовете и телефоните даже и на законния ми съпруг  Laughing ми се вижда унизително. Каквото искам да знам питам в прав текст. Мъжа ми почти споделя това. Почти, защото обича да ме пита по 100 пъти с кой съм говорила, кой звъннал или да наднича над рамото ми, когато съм на компютъра или скайпа. Дразня се, но не чак ... все пак повече бих се ядосала, ако го прави тайно.
Вдигам му телефона, но само когато видя, че звъни някой, който е и мой познат или близък. На непознат само домашния вдигам  Laughing.
Смс-ите са кофти нещо  Crazy как да обясня на милото, че "малката, ако пак закъснееш за среща.... " изпратено от шефа ми, значи просто, че пропуснах час и половина от двучасовата среща с много важни клиенти и, че съм малката, защото съм най-млада от всички началници в офиса. Малко като да доказваш, че всъщност нямаш сестра.

# 62
  • Мнения: 2 309
Още ли има толкова наивни дами!? ooooh! ooooh! ooooh!

# 63
  • Мнения: 7 474
Майтап на голо нали знаете какво е ..  Crossing Arms
не бих повярвала на никакво оправдание в този случай,
особено, ако се държи като кретен с мен и децата-това е най-
сигурният признак, че има нещо гнило .
Дано се лъжем. Praynig

# 64
  • Мнения: 4 068
[quote author=Pipinka link=topic=359784.msg9659037#msg9659037 date=1230634781

Също така много е дразнещо с тези общи мейли или да се обадя на някой мъж по служба , като знам кой очаквам да вдигне , а да ми се обади жена ... много селско  Confused
[/quote]

Благодаря много! Ние в прованса сме така. Не мож всички да сме от София я. Laughing Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 285
Е,добре решили сте проблема с смс-а.
А нали те отбягваше, с този проблем какво стана?

# 66
  • Мнения: 212
Това,което съм написала е истина,но не карам никой да вярва в нея.Просто споделих нещо,което ме вълнуваше.Обичам мъжа си и вярвам,че и той ме обича.Работата му е много неприятна и затова казва,че се чувства скапан и смазан и че на моменти не е много мил с мен.

# 67
  • Мнения: 2 309
Това,което съм написала е истина,но не карам никой да вярва в нея.Просто споделих нещо,което ме вълнуваше.Обичам мъжа си и вярвам,че и той ме обича.Работата му е много неприятна и затова казва,че се чувства скапан и смазан и че на моменти не е много мил с мен.

Смешно е това,че се връзваш на тези тъпи оправдания ooooh!
Отвори си очите... Shocked

# 68
  • Мнения: 212
не мисля,че се оправдаваше.познаваме се от 15 години и смятам,че мога да различа-кога е искрен и кога не.за момента спрях да се терзая.Не смятам себе си за толкова наивна и глупава,че да не виждам очевидното.

# 69
  • Мнения: 2 958
не мисля,че се оправдаваше.познаваме се от 15 години и смятам,че мога да различа-кога е искрен и кога не.за момента спрях да се терзая.Не смятам себе си за толкова наивна и глупава,че да не виждам очевидното.

Първият ти пост звучи далеч по-различно от този.

# 70
  • Мнения: 4 068
не мисля,че се оправдаваше.познаваме се от 15 години и смятам,че мога да различа-кога е искрен и кога не.за момента спрях да се терзая.Не смятам себе си за толкова наивна и глупава,че да не виждам очевидното.

Ох, Лени, дано да си права и наистина да си познаваш човека. На мен обаче при такива ситуации веднага би ми светнала червената лампа, защото старите хора са казали "Няма дим без огън". Не оставяй нищо на случайността. А той стана ли по-мил след разговора ви?

# 71
  • Мнения: 7 186
Ние в работата помежду сме си правили подобни бъзици и понякога са ставали издънки Embarassed Simple Smile
Примерно веднъж бяхме се събрали весел екип на работа и бяхме пратили съобщение на един колега, с който се бъзикахме много, ама съобщение не 18, не 25, ами 30+ Laughing Обаче човека преди броени дни си бил взел нова карта и дал старата на балдъзата си... а сега иди обяснявай, че нямаш сестра Embarassed
Живей спокойно, заради един смс няма нужда да се драматизира толкова, важно е отношението му към теб да е ОК. Ако има нещо друго, то рано или късно ще си покаже.

# 72
  • Мнения: 1 343
Когато има разлика в отношението му и то без да си го ядосала нещо  винаги трябва да ти светва лампичката , че нещо не е наред .
С този ЕсЕмЕс и отношението което описваш определено има нещо гнило . Базик базик , но много станаха съвпаденията смс точно когато той не се чуства комфортно у дома  Naughty
Позната история само , че не беше смс а хисторито на кю-то.
Не изпадай в истерии само. Аз много спокойно му обясних , че заради една к....а семейството си няма да разваля, но и това положение няма да го понасям сега избора си е негов.
Е избра Simple Smile
Ние сме от 10години заедно и аз си мислех , че го познавам Simple Smile

# 73
  • Мнения: 17 546
Никак не ми се иска да разказвам какви ятаци са си мъжете един на друг и какво правят, за да покрият приятелчето. На такива чудеса съм била свидетел сред колегите ми (работя с мнооого мъже), че просто на мен ми се оказа бедна фантазията! Как пък след едно обяснение всички вярват безусловно в това, че никой не е съгрешил и всичко е на шега? Жената има интуиция и усеща подсъзнателно дали тези неща са майтап, или не дотам.

# 74
  • Мнения: 7 186
Никак не ми се иска да разказвам какви ятаци са си мъжете един на друг и какво правят, за да покрият приятелчето.

Абе то не че и жените не сме така Mr. Green

# 75
  • Мнения: 17 546
Никак не ми се иска да разказвам какви ятаци са си мъжете един на друг и какво правят, за да покрият приятелчето.

Абе то не че и жените не сме така Mr. Green
Безспорно! Но понеже тук никой не допуска варианта, ми беше думата.

# 76
  • Мнения: 4 068
И аз веднага като Балу си помислих, че това с вдигането на телефона от колегата му може да е инсценирано. Аз например бих се запитала щом е толкова близък с този колега, че да си правят такива шеги защо не му е запаметил номера в мобилния си? Странно е. Ако беше само смс-а бива, но ако цялостното му отношение е променено към кофти значи има повод за червена лампа. И ако сега из един път стане ужасно мил след случката то червената лампа трябва още по-силно да замига. Депресарските периоди не минават току така за един ден. И ще се повторя-дано не съм права, но моята интуиция за случая ме навежда на такива мисли.

# 77
  • Мнения: 293
Според мен това е поредната пързалка..... Whistling

# 78
  • Мнения: 1 343
И аз веднага като Балу си помислих, че това с вдигането на телефона от колегата му може да е инсценирано. Аз например бих се запитала щом е толкова близък с този колега, че да си правят такива шеги защо не му е запаметил номера в мобилния си? Странно е. Ако беше само смс-а бива, но ако цялостното му отношение е променено към кофти значи има повод за червена лампа. И ако сега из един път стане ужасно мил след случката то червената лампа трябва още по-силно да замига. Депресарските периоди не минават току така за един ден. И ще се повторя-дано не съм права, но моята интуиция за случая ме навежда на такива мисли.

 newsm10 абсолютно вярно !

# 79
  • Мнения: 4 111
Аз например бих се запитала щом е толкова близък с този колега, че да си правят такива шеги защо не му е запаметил номера в мобилния си?

И аз това се питах докато четох темата. А и не е трудно телефонният номер в последствие да е станал на колегата. Но да не фантазирам повече.
Според мен щом са се породли съмнения и се е стигнало до ровичкане, значи нещо не е наред и там трябва да се обърне внимание.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Аз например бих се запитала щом е толкова близък с този колега, че да си правят такива шеги защо не му е запаметил номера в мобилния си?

И аз това се питах докато четох темата.

Вярно, ама ако иска смс-ът да мине за сметка на колегата, защо не е запаметил номера на гаджето с неговото име? Варианти много. Не знам истинска ли е историята или пързалка, но не е невъзможно да се случи, тъй че... аз си размишлявам Thinking

# 81
  • Мнения: 4 111
Ако колегата иска да звучи истинско няма да го прати от номера си, който знае, че е запаметен. Ще е тъпо - смс от Иван - мило и т.н.

# 82
  • Мнения: 2 309
Добре че е майтапа,за да си кажем истината!!!
Мъжа ти вече си мисли за похождения,приеми го...Това са 15г ooooh!

# 83
  • Мнения: 2 388
Жената има интуиция и усеща подсъзнателно дали тези неща са майтап, или не дотам.

Е това е много точно и важи в пълна сила за мен. Светне ли лампичката ми, лошо. Никога не ме е подвеждала.

# 84
  • Мнения: 2 309
В днешно време лампите светят повече от когато и да е било!
Аз вече бих се зачудила,ако някога на някого изгасне Mr. Green

# 85
  • Мнения: 212
Съгласна съм с това за светването на лампичката и за женската интуиция.Телефонът на колегата не го е запаметил,защото въпросният колега имал още 2 номера,мъжо има само служебния.е,аз  още го дразня,че добре е наредил горкото момче,ама ми е смешно.ако ще става нещо,ще стане.Отказвам да се терзая предварително.Всеки да си носи кръста...Иначе любовта е безгранична... .....

# 86
  • Мнения: 5 468
Здравейте,мили момичета.Снощи звъннах на въпросния номер от смс-а и наистина се обади въпросният колега на мъжа ми,който не можа да повярва,че така съм се притеснила и че ми е станало толкова гадно.После седяхме малко с мъжа ми да си поприказваме и да се поцелуваме....
Мъжът ти е закарал любовницата си  да изпие едно кафе с колегата му, за да може да вдигне телефона й, когато й звъниш.
Айде, каква шега само... Сега са доволни всички... и той, и тя.. и ти.

# 87
Ако всички жени са такива параноички като вас ,значи и любовниците могат да изпитват същите чувства, така че само един глупав мъж ще отиде отново при параноичка...Оставете жената да си гледа живота и не и пълнете главата с вашите съмнения относно вашите съпрузи. Оказва се ,че всички треперите кога вашия ще ви изневери ,толкова сте подготвени как ще реагирате и какво ще направите, че то просто човек не може да ви изненада ooooh!Лека нощ!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравейте,мили момичета.Снощи звъннах на въпросния номер от смс-а и наистина се обади въпросният колега на мъжа ми,който не можа да повярва,че така съм се притеснила и че ми е станало толкова гадно.После седяхме малко с мъжа ми да си поприказваме и да се поцелуваме....
Мъжът ти е закарал любовницата си  да изпие едно кафе с колегата му, за да може да вдигне телефона й, когато й звъниш.
Айде, каква шега само... Сега са доволни всички... и той, и тя.. и ти.
Е,те деноностно ли сте го пият това кафе,докато 4акат кога сте и стукне на жената да се обади.
И не да прдължавам да ти бутам фитилите,но моге пък във въпросната ве4ер някоя тяхна обста поzната,с която мъжа ти има несто да го иzпратила от неговия номер.Един вид тои да им е връzката.Дано да не съм права и вси4ко да е било само маитап

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 13:53 от diangeli

# 89
  • Мнения: 2 327
Също така много е дразнещо с тези общи мейли или да се обадя на някой мъж по служба , като знам кой очаквам да вдигне , а да ми се обади жена ... много селско  Confused

Ако търся някого по работа извън работно време съм подготвена за всякакви ситуации, включително и да не ми вдигне, щот не ми е длъжен. В совобдното си време човек може да прави каквото иска и да си дава телефона на когото иска.

По темата - по-добре автоката да си прецени и ако му вярва да не си създава излишни драми. Хората минават през кризи поняга и не искат да споделят дори с най-близките. Не винаги е нужно да има друг/друга. А една излиашна ревност може да отрови и двамата.

# 90
  • Мнения: 370
какъв колега-майтапчия,какви 5 лева...........?!любовница си има човека!егати мъжете.нопоследък се наслушах на разни такива тъпотии,които измислят благоверните ,когато ги хванат в крачка.лошото е ,че и явлението/изневяра/ е често срещано .имам чуството,че почти всичките ми познати семейства са в подобни сетуации.кога ли ще ме сполети и мен?! #Crazyнаправо се плаша. ooooh!егати,ценностите сасе изпарили. ooooh!

# 91
  • Мнения: 50
за съжаление,като жена скоро минала през  това.....мисля,че той има любовница

# 92
  • Мнения: 116
ако имаше л;бовница ,щеше да изтрие смс ,да не е малоумен,нали знае,че е женен.не подценяваите така човека

# 93
  • Мнения: 370
ако имаше л;бовница ,щеше да изтрие смс ,да не е малоумен,нали знае,че е женен.не подценяваите така човека
аз пък съм чувала  затакива,които си оставят смсите ,за да си ги прочетът отново и отново,въпреки ,че се крият от жените си.такаче това не е критерий.просто разчитат явно на факта,че половинката не рови в телефона и немогат да предположат,че винаги има първи път.

Общи условия

Активация на акаунт