Мъжът ми ме отбягва

  • 14 605
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close

Peace
хората се нуждаят от собсъвено пространство.....

А вие не можете ли да приемете, че хората са различни? Едни не бъркат в чужди вещи, други бъркат и си казват, а трети като видят нещо се правят, че не могат да четат.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аааа, това на Горгоната е брутално Joy
По темата - да, прилича на изневяра, но въобще няма да се учудя и ако е бъзик. Аз какви съм ги писала на един приятел hahaha Добре, че и жена му ми е приятелка, иначе да съм ги развела отдавна. Наскоро пък казах на кумата, че съм видяла мъжа и да влиза в една къща с друга и да не излиза половин час. Всъщност го видях да влиза в магазин за обувки. А нейната реакция беше нещо в стил - "Половин час? Ааа, не бил моят!" Joy Мъж ми като ме пита по телефона къде съм, редовно му разправям някакви филми за гаджета, масажисти и т.н. Mr. Green Никой никога не ми се връзва, защото ме знаят, че съм зевзек.
Ох, Белинда колко познато. Аз преди врме се скъсах да обикалям по институции за едни докумнети, бях станала разногледа  Crazy Накрая успях и всичките ни приятели ме поздравиха, но аз им отговорих "Добре, че умея дя правя хубави свирки, защото това чудо няма вадене!"

# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Ако темата не е пързалка - ти сериозно ли питаш????
Разбира се, че си има любовница, аз не мисля, че тука изобщо този въпрос стои.
Въпросът е ти как ще постъпиш.
Не бъди наивна! Отвори си очите и приеми истината, че не си единствената и неповторима, човека явно е намерил "нова звезда".

той даже ме караше да звънна на номера от смс-а да видя,че ще ми дигне въпросният колега:),не го направих.Ей.че съм патка!
Това сериозно ли? И ти не прие? Ееее, не е истина, не мога да повярвам просто! Stop ooooh!
Още довечера като се прибере и му вземаш телефона и се обаждаш. Който и да е насреща- трябва да знаеш!

# 33
  • Мнения: 2 448
И сега и аз ще разкажа какво става като се рови в чужди телефони.  Laughing
Случката е следната - мъжа ми си забравя телефона в офиса, но го разбира едва когато сяда на кафе с негов познат и му се налага за звънне. Моли го да му услужи с неговия телефон и звъни на собствения си да помоли колегата да му го донесе. Обаче приятелката на въпросния познат се оказва болезнено ревнива и постоянно му ровела в телефона и попада на набран непознат за нея номер ( номера на мъжа ми ) и пита на кого е този номер. Приятеля и и обяснява случката, тя както се досещате не вярва и решава да звъни да се убеди , че всъщност става дума за любовница. Какъв карък се оказа милата  hahaha , защото точно в този момент съпруга ми беше в банята и ми вика вдигни и виж кой звъни, че не мога да говоря и хоп тя попада на жена (мен) която вдига. От там на сетне нищо не е било в състояние да я убеди, че не съм любовницата.  Joy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Хахахахм верно стават и такива издънки hahaha
И аз имам подобна случка. Преди години излизах с един образ. Щяхме да ходим на рожден ден на моя дружка, обаче аз си бях забравила телефона у нас и му звъня от нейния да се уговорим. Отиваме на РД, а там беше една приятелка на моята приятелка, на която доста и шарят очите и си я знаем, че е способна на изненади. Тя и моя цяла вечер не се оказаха близо един до друг така или иначе, но представете си учудването и шокът на моята приятелка, когато на следващия ден телефонът и звъни, тя вдига и се оказва моя човек, който търси Х - палавата девойка Crazy Тя и предала телефона, тъй като в момента си пиели кафето по случайност, онези нещо си смутолевили и затворили. И аз шаш и паника, тези кога са се надушили, че и такива сложни схеми за връзка намерили newsm78 Оказа се, че моят търсел жената на негов приятел, която е със същото име, била го търсила по-рано и телефона и завършвал на същите цифри като този на приятелката ми. Той видял в последни повиквания номер, който му заприличал на нужния и звъннал Grinning

# 35
  • Мнения: 4 195
на мен са ми пращали такъв смс, и тогавашния ми приятел не повярва, че е на бъзик....
а аз съм получавала смс, от мое гадже, адресиран до "най-добрата" ми приятелка с текст нещо от сорта на:
моля те, нека не и казваме, толкова е влюбена Laughing ( демек аз Laughing)
не си развалих отношенията с тях, защото не бях толкова влюбена  Laughing в мъжа и мацката го знаеше.
След месец и те се разформироваха Laughing

Обаче бях бременна, когато бивша несподелена любов на мъжа ми, му праща смс за рождения ден, аз го прочитам пред 30 човека гости, чупя телефона в стената и си събирам багажа - народа изпадна в шок, аз със тумбака, мъжа ми горкия се чуди какво да направи, голям смях беше, само не и за мен де.
Още го бъзикам, а той още се кълне, че с нищо не и е дал повод на подобни смс Wink
най - добрия съвет са ти дали - не рови в чужди телефони, а телефона на мъжа ти е чужд телефон Peace
и си помисли, има ли причина, смс-а да е истински, а не майтап Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 4 068
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close
Но ти не са хаби, палавата. Няма сми.
Тук е пълно с хора, които искат (или притежават, ужасТ, да не дава Господ) своите половинки. Радвам се, че не съм от тях, радвам се и за теб, разбира се... Hug

Хм, Шани, идея нямам какво става с теб напоследък, но си станала ужасно заядлива и не ти отива. Аз поне те познавах като друг човек уж.

Иначе по въпроса с притежанието-не притежавам никого, но съм от хората предпочитащи нещата да са ясни, точни и казани в очите. Явно и мъж ми е такъв. Откакто сме заедно/9години демек/ ползваме един и същи мейл, скайп, МСН и т.н. и си знаем регистрациите и паролите из всички сайтове. За нас никога не е имало значение кой ще вдигне телефона когато звъни/моя или неговия/. Аз не се ужасявам от факта, че той ми бърка в чантата, за да вземе нещо, а той не изпада в потрес когато аз му бъркам в портфейла примерно. Нито той нито аз сме налагали самосиндикално тези правила. Разбира се ако човек иска да кривне начини винаги има и винаги може да си направиш нов мейл и т-н-, но сами по себе си поставени така нещата някакнамаляват до минимум възможността за съмнение и за мен това е ОК. Не искам никого да убеждавам, че моя начин и моето виждане е правилно. Приемам различните хора и гледни точки и не заклеймявам тези, които живеят инак-няма ССФ,ССМ, ССД и тям подобни СС-та.
До авторката-не вдигай скандали. Винаги има начин да разбереш ккво става и то с памук дет се вика. Ако имаш смелост и наистина си готова да разбереш истината направи това, което те посъветвах преди и виж какво ще се получи. Ако обаче не си сигурна, че искаш да знаеш истината/в случай, че тя е грозна разбира се/ остави нещата и не рови повече. Стискам палци всички да грешим и наистина да става въпрос само за майтап от страна на колега.

# 37
  • Мнения: 112
Леле,направо ме разбихте...Наистина ще взема да се обадя да чуя "миличкото".Не знам какво да мисля-хем знам,че няма време,като не е на работа си е вкъщи,в работата му няма жени,но пък е музикант и не знам какво прави вечер като ходи да свири по клубовете.Този негов колега го зная,голям идиот е и така си говорят,но съм много ревнива,ей!
Бе и ние имаме двама колеги, които от  зор да се лигавят, се държат като гейове и  като ги знам как си говорят, нама да се учудя , ако си пращат и такива смс-и.Добре, че още не са женени...горките им булки WhistlingМоже и тоя случай да е подобен.А  това , че я отбягва  не означава непременно, че  има афера.Някои мъже го правят  вследствие на стрес, безпаричие и пр.Моя е така, като  има проблеми за разрешаване, за удоволствия не може да мисли.
   

# 38
  • Мнения: 223
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....
Съгласна съм,никога не ровя в телефона на съпруга ми,никога не му рова из вещите.То нали има една приказка,че като вземем да се следим ще вземем да се хванем така чее...по добре ми е така.

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, но си станала ужасно заядлива

само ако заядлива е = на откровена.
Ренци, сори моме, но това е. НЕ съм и дано никога да не съм притежание на някого.
Фанатична и болезнане любов не ми е нужна... И не, не вдигам чужд телефон, пък бил той и на 1/2-рата ми, дори да ми звъни под носа. Защото не търсят мен и няма смисъл от глупави оправдания, защо собственика не си го вдига Wink
Хайде със здраве и по-малко мнителност. Ще си спестите доста.

# 40
  • Мнения: 223
ШАНИ И АЗ МИСЛЯ КАТО ТЕБ

# 41
  • Мнения: 2 388
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....
Съгласна съм,никога не ровя в телефона на съпруга ми,никога не му рова из вещите.То нали има една приказка,че като вземем да се следим ще вземем да се хванем така чее...по добре ми е така.

При мен не е това причината да не ровя из вещите му.

Шани и моето мнение е такова Hug

# 42
  • Мнения: 4 068
Не Шани, откровена съм аз, защото нямам какво да крия и поради тази причина не се притеснявам, че половинката ми ще вдигне телефона ми ако звъни докато съм в банята примерно. А този от другата страна на линията най-малко му е работа да се чуди защо някой друг ми вдига телефона. И тук изобщо не говорим за мнителност, а за изграден начин на живот и разбирателство, който явно е угоден и на двама ни.

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, който явно е угоден и на двама ни.

ето това е важното.
Весела НГ.

# 44
  • София
  • Мнения: 44 248
Абе щом и поведението му е толкова променено...може и да не е майтап този смс....
аз лично със сигурност бих се обадила да звънна кой ще вдигне.....
не че знам после какво бих или не бих правила....

Общи условия

Активация на акаунт