Иде Новата Година, ФЕВРУАРЧЕТА игриви стават все по-нетърпеливи

  • 14 433
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Еми, ти къде ще раждаш на 30.01.? Ако е в ТК може да се засечем Simple Smile))
Там съм, миличка, ще се видим живот и здраве, аз ти имам телефона, само всичко да мине и да сме добре ще те намеря веднага Heart Eyes
quote author=cutesmallcat link=topic=360138.msg9662169#msg9662169 date=1230662259]
Карбо, липсваше днес!  Naughty И теб, и Еми ви чаках и все поглеждах към вратата...[/quote]
Ох, не ми говори, че толкова ме е яд, че не мога място да си намеря Cry Оказа се, че мъжът ми  ми е направил абсолютна постановка, просто като е видял колко е студено не е искал да излизам, за да не настина и да не падна евентуално Rolling Eyes Това не пречи да съм му бясна де #Cussing out
Нещо обърках цитатите, ама човек се учи докато е жив Rolling Eyes
Фокси и мен ме притеснява, ако утре не се появе ще й пиша, срам не срам, ще я притесня, щото и тя нас ни притеснява Rolling Eyes
Стискам палци за Гея, на нея наистина много й дойде, дано всичко е ОК! Praynig
Деска, добре дошла, радвам се, че си по-добре и ще прекараш празника у дома, пази се Hug
Миа, моля ти се, пази се и ти Wink
Тони, радвам се, че Криско наддава и е добре  bouquet
Ние утре ще имаме гости, наши много добри приятели, мацката е бременна като мен, само че е 4 месец, та сме решили много много да не се товариме с приготовленията, в края на краищата важна е компанията, всичко друго са подробности, нали така Wink
Хайде хубава вечер и целувки от мен  bouquet

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 21:48 от emym

# 31
  • Мнения: 46
Момичета писах на Фокси.Всичко е наред,няма телефон и нета е спрян,лежи си повечето време и почива.Всички имаме Hug

# 32
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Обещавам да пиша по-често, за да не ви притеснявам и аз. Ами както Деси ви е казала, имам скъсяване на шийката и се опасяват, че съм си почнала пак приготовления за раждането Confused Предписаха ми още едно хомеопатично лекарство за контракциите, да лежа и ако пак получа сериозни болки и стягане на корема да си стягам багажа за болницата и да отивам. Надяват се да изкарам още поне две седмици, да не раждам и след това вече ще видим какво и как ще стане. Надявам се да си устискам до следващия преглед на 13ти януари и поне празниците да съм си в къщи, не ми се лежи пак в болница Sad
Надявам се Фокси да е добре, имахме днес с нея уговорка за скайп, ама никаква я няма Sad Дано почива, който се свърже с нея, да пише!
Пфу, радвам се, че всичко е наред! Мерси, Раде! Hug

# 33
  • Мнения: 56
Раде, мерси, че писа за Фоксуната!
Гея, радвам се, че и ти се обади, дано устискате до следващия преглед Praynig

# 34
  • Мнения: 46
Няма за какво,мила.И аз се бях притеснила за джуджетата и лисичето,а ти стискай още малко,не остана.Радвам се,че не си в БГ и може да се довериш на лекарите   bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте момичета.Стискайте още малко кълки.Не остана.Пожелавам ви весело изкарване на Новата година. bouquet
Извинявайте,че нахлух във темичката,но не се сдържах.Чета ви от време на време и си спомням когато бях като вас.Аз съм от таз годишните февруарки.Сега си имам един голям мъж вече на 10 месеца. Laughing
Пожелавам ви много здраве през Новата година и сладки и здрави февруарчета.Успех. Hug

Още веднъж се извинявам.

# 36
  • Мнения: 409
Ехеее, Мартенките и те са открили сезона. Да им е живо и здраво първото бебенце.
Аз на няколко пъти имах потготвителни контракции и ме карат да се чувствам много неподготвена.
Ама то бебето като тръгне да излиза няма първо да ме пита дали съм му изпрала дрехите и купила памперси я  Thinking

# 37
  • Мнения: 69
Да се запиша и аз в новата темичка !
Дръжте се мацки , остана още малко !
Пък може бебе 2009 да е от нашите февруарчета baby_neutral

# 38
  • Мнения: 14
Здравейте мамчета! Отбивам се да ви пожелая весело посрещане на Новата 2009 година!
Айде да стискаме още малко, поне да влезем в 9 месец, и когато бебоците са готови да си идват при нас!
Фокси, Деси, Миа и Гея, оправяйте се и стискайте още малко, почивайте си повече и се пазете!
Тони, радвам се за хубавите новинки покрай Криси, дано наддава по - бързо за да си дойде скоро при вас!
Ние с бебко сме добре, пу-пу, от време на време си подава кокалчетата от корема ми, и това е от мен засега!

                                       love001  love001  love001Много целувки на всички!  love001  love001  love001

# 39
  • Мнения: 649
Днес активността е много голяма, едвам успях да ви изчета. Но така като гледам доста емоции и новини са се събрали.

Деси  Hug супер, че вече си си вкъщи. Сега се оставащ на грижите на твоя благоверен съпруг , а ти само ще почиваш, за да се възстановите по-бързо с бебка..

Гея, Миа и вие трябва да почивате повечко. Малко остана още да постискаме всичко и бебоците ще са готови да излизат.

Тони твоя Криско е герой .Дано всички бебчета на мами февруарки бъдат толкова силни и борбени.

жаси   Hug благодаря за пожеланието. Да ти е живо и здраво и твоето февруарче.

На срещичката днес беше супер, макар и за бързичко. Тези, които пропуснахте мисля, че има за какво да ви е яд  Wink

# 40
  • Мнения: 592
Олееее така като някой не се разпише за деня и става малко напечено - и аз се притесних за Фокси, дано всичко е наред при всички. Както казва radka80 Лисичето много рядко остава неактивно за цял ден, но двете джуджета си искат тяхното - трябва да им се угажда:)
Стискам палци и на Гея, дано всичко се нормализира и бебоче изчака още малко.
Тони много се радвам за Криско - само с хубави новини да ни радваш.
Аз поприготвих доста неща за утре, така че малко по-спокойно ще я караме през деня. Сега мисля да лягам че пак май май укаснях - приятни сънища милички и да се пазите.

# 41
  • Мнения: 1 121
Гея, дано всичко да е наред!!!

Миа и Фокси, надявам се да потърпите още мъничко Hug

Деси, добре дошла  bouquet

А какво става с blueberrygirl? Има ли новини или още не?

# 42
  • Мнения: 1 796
Добро утро,
здравословна закусчица от мен, че довечера пак папкане ни чака Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро и от мен!!!
Току-що писах на Блубери - получи смс-а, сега чакам да ми пише евентуално нещо

Иначе аз съм самотна - милото потегли за работа и ще се видим чак догодина Sad
След малко като се накумя ще си ходя при наш'те, че съм гладна, а ме мързи да си правя закуска Simple Smile

До по-късно и стискайте палци блубери да ми пише и то с добри новини!!!

# 44
  • Мнения: 263
 Добро утро, коремки!

 Дая е спретнала закуска, а аз ще ви почерпя капучино:

 Много се радвам, че всички сме на линия и обхванати от празнично настроение  newsm68 Ние с любимия тази Нова година ще си я караме вкъщи и сме казали на познати да заповядат поне за час (кръчмата е отворена до 1ч.  Joy) . Та предполагам, че ще стане весело, тези спонтанните купони са най-сполучливи обикновено. Пък и още не сме се нарадвали на къщичко, та никъде не ни се мърда. Като цяло май специално по Нова година предпочитаме да си правим солови изпълнения някъде - шумните купони, заведения и дискотеки хич не са ни по вкуса. Миналата година си направихме романтично посрещане: джакузи, шампанско, ягоди, сметана, свещи.... мммм много хубаво беше  Rolling Eyes

 Мами, имам един въпрос към вас. Как мислите, удачно ли е да си взема вана в това състояние?  newsm78 От мноооого време й се точа, ама все ме дострашава да не стартирам някой процес (че баш днес не мога да намеря трезвен лекар в цяла България  ooooh! ).

 Тони , душицо, изтормозиха те тези вещици по болниците. По мое скромно мнение би трябвало да ги съдиш, що за отношение, за какви се мислят?!  #2gunfire Много си мислих как бих постъпила на твое място (напоследък яка агресия ме тресе и чак се чудя как не съм ошамарила още някоя неучтива продавачка, например). Та на следващото свиждане бих взела с мен адвокат за свидетел. След като историята с отношението и липсата на информация се повтори просто отиваме с все адвоката при завеждащия отделението или както там се води и съвсем спокойно му разясняваме какви биха били последствията от евентуално дело. Почти 100% съм сигурна, че това ще свърши работа. Няма да им се даваме на простакесите нахални я! Аааамаха!  #Cussing out

 И за да завърша с нещо по-позитивно:
Желая ви прекрасно посрещане на най-незабравимата година от живота ни досега! Споделете щастието и трапезата с любимите си хора и им кажете, че ги обичате.Пазете доброто си сърце, за да давате без колебание, да губите без съжаление и да добивате без алчност. Пожелавам ви повече вяра в себе си , повече воля, за да постигате, повече щедрост да прощавате и повече мъдрост , за да се радвате на живота.

 Прегръщам ви силно!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт