Мъжете Стрелци ?

  • 20 974
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Да,за решенията си права Разкошница   smile3521 На момента не можеш да го убедиш в нищо.Но след като се поуталожат нещата взема да поема и моите идеи....бавно но славно.

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Моят мъж е зодия Стрелец, не е ревнив, но и аз не му давам поводи. Чертите от характера му, които не харесвам са: избухливост и нервност, а тези които харесвам - великодушен, щедър, работлив, мисли първо за мен и децата, а после за себе си, има и други, но не ми се изброява.

Аз също съм Стрелец и връзката ни може да е малко бурна, но е вече на 18 години  Wink

Имай в предвид, че според астрологията характерът се определя не само от зодията, а от три фактора - Слънчевия знак, Асцедента и Лунния знак, както и аспектите на отделните планети в наталната карта,  и така: не е възможно да срещнеш двама еднакви стрелци.

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 00:20 от скубиду

# 17
  • Варна
  • Мнения: 40
В почти всеки пост тук,откривах по нещо за моят Стрелец-адски ревнив(добре,че не му давам често поводи за това-в смисъл-това дори не са поводи,но той си ги определя като такива),общителен,шегува се с тази тънката ирония,която не всеки разбира(както е споделила и elku-elena)дори и аз понякога,грижовен е,търпи настроенията ми,много пъти е правил компромиси заради мен(дори когато след време аз осъзнавам,че не съм била права и че е нямало нужда от такива),чувствителен е,но не го показва,не мога да кажа,че е мекушав-балансираме някакси .....и т.н.
Нещата,които не харесвам са,че изпада в две крайности-може да бъде много мил и обичащ,но може и да бъде понякога голяма гадинка Crossing ArmsКогато се отплесне, въобще все едно няма никой покрай него-по 100 пъти повтарям нещо,докато се "завърне"от онова,което прави #2gunfireи ме чуе!....
Иначе лесно се живее с него.И аз съм Стрелец(по-голяма съм от него с 13 дни Mr. Green),преживели сме доста неща,но винаги сме били заедно в това!Обичаме се и това продължава вече 12 години.(да сме живи и здрави  надявам се и още  Praynig)
За себе си не мога да кажа,че съм властна,никак даже.Имам обаче невероятно изострено чувство за справедливост #2gunfire Simple SmileИ да-и аз ревнувам,но само защото имам до себе си мъж-мечта-пу,пу! Mr. Green

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 11:39 от sisolinda

# 18
  • Мнения: 1 455
Това за мен е една прекрасна зодия..Една от любимите ми е особенно за мъж.
Записвам се от любопитство Grinning

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 380
И моят мъж е стрелец. Не е ревнив, не се потиска от моите или на други жени успехи, голям кавалер е, не дели работата на "мъжка" и "женска", работлив е, прекрасен татко, с чувство за хумор, не е скъперник, напротив-склонен е да прави икономии единствено за собствените си нужди, но никога за мен и детето. Много лесно се живее с него. Има малко недостатъци-понякога се сърди за глупости и не му минава лесно, понякога е малко черноглед.

# 20
  • Мнения: 3 211
Абе и моя е общителен,веселяк е по принцип като мене,обича купоните,вкъщи помага много,семейството издига над всико друго но...с тая ревност май е черта на характера независеща от зодията...,защото и аз съдейки по себе си и други жени стрелци знам,че стрелците са адски свободолюбиви но като видях ревността в мъжа стрелец реших,че може при всички мъжки стрелци да е така а то май не е  newsm78
И ние сме в същата ситуация. И аз стрелец и той стрелец.
Моят мъж е Стрелец. По принцип е ревнив, но няма поводи да го покаже и амосферата е спокойна.
Дразни ме, че е много краен на моменти и вижда нещата в черно и бяло.
И това е вярно.
не се потиска от моите или на други жени успехи, голям кавалер е, не дели работата на "мъжка" и "женска", работлив е, прекрасен татко, с чувство за хумор...Има малко недостатъци-понякога се сърди за глупости и не му минава лесно, понякога е малко черноглед.
и това

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
имала съм мъж Стрелец, според мен са:
грижовни, отговорни, работяги, обичат си работата, не ги мързи. може би и домошари.
недостатъци - заядливи и своенравни понякога, но без злоба.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
Мъжът ми е наистина с уникално черен хумор,който не всеки разбира.Майка ми много му се връзва.Много е работлив,отговорен,домошар като мен. Mr. GreenМного ми помага и не е ревнив/само на майтап/.Покрай него опознах зодията,преди не познавах мъж Стрелец-но наистина са добри.Поне съвпада идеално с моята.Аз съм Раче.

# 23
  • Мнения: 100
Ами хайде и аз ХОП в кюпа на семействата, в които и двамата са Стрелци.  Mr. Green Ревниви сме еднакво, затова гледаме да не си даваме поводи и понеже и по характер сме много еднакви в повечето случаи единия като кипне другият търпеливо изчаква да му мине и после с "меката Мара" постига каквото иска. Лошото е когато и двамата се окажем в избухливо настроение. Леле мале какво чудо става за 5 мин покрай нас!  #Crazy Хубавото според мен е, че много бързо ни минава и не таим остатъчни чувства на гняв след като сме избухнали вече. Половин час по-късно никой не помни нито скандала нито причината му.  Mr. Green Иначе чувството за хумор, наистина не всеки ни го разбира. И мога да добавя че понякога сме по детски откровени и прями, не с лошо чувство, а просто в името на истината изтърсваме някои очевидни истини дето хората не винаги искат да ги чуят. hahaha

# 24
  • Мнения: 250
Пльос и аз в темата. Мъжът ми е зодия Стрелец, определено не е от ревнивците, голям домошар, с широка душа - особено за близки и приятели, много помага у дома, страхотен баща, ларш отвсякъде... и сега отрицателните му черти, с които 11 години трудно свикнах - понякога доста импулсивен и избухлив, лесно се обижда и то за неща за които не съм си и помисляла, че ще се сърди, понякога взема бързи решения / коити впоследствие се оказват, че не са най-правилните/, вежда нещата в двете крайности, при него средно положение няма. Но е вечният оптимист - това е стрелецът.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 243
Оптимисти до идиотия Laughing, шегаджии (от типа дай та бутна в басейна с дрехите), независимост е свещена дума, упорити, малко скатавки.
С много добри сърца, което до голяма степен компенсира вятърничавите им глави.
Брак със Стрелец - от 11 години. Peace

# 26
  • Мнения: 3 394
моят е Стрелец, роден на Никулден!
Голяма душичка за разлика от брата си близнак ooooh!

# 27
  • Мнения: 1
И  моят  мъж  е  Стрелец. Невероятен  съпруг, работохолик, чудесен  баща  и  не  на  последно  място  приятел  с  когото  нямам  никакви  тайни. Аз  като  двойствената  си  зодия  Близнаци  съм  подвластна  на  настроенията  си, докато  той  е  спокоен, уравновесен..........абе  мъжът-мечта.Когато  се  запознахме  дълго  се  чудех  и си  казвах - Господи  нима  има  такива  мъже?
Вече  10  години  от  нашето  запознанство  той  не  престава  да  ме  очарова  нито  за  миг. Благодарна  съм  на  съдбата, че  той  е  до  мен.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 402
едни от най-добрите ми приятели - мъже и жени са стрелци и като цяло това е една от любимите ми зодии, духовни, свободолюбиви, с чувство за хумор, директни, напористи, творци, идеалисти, добри души:)

# 29
  • Мнения: 293
Еееех,чак кеф ми прави да ви чета.Ма то това стрелците не сме като хората бе Laughing Шегувам се,разбира се.Но във всеки ваш пост намирам по нещо от моя Мъж    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт