Защо така се подиграхте???

  • 8 065
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Естествено,че може.Ако говориш затова ,за което и аз си мисля де  Laughing Натъпчи си хубаво спермата навътре и си вдигни краката.Колкото и смешно и нелепо да звучи това, все пак е начин,дано помогне  Peace

Хич даже не звучи нелепо.  Naughty Познавам точно две жени, които забременяха по този начин. Не съм им светила, вярно, но и двете са ми доста близки приятелки и просто споделяха притесненията си и начинът, по който са ги решили. При едната се оказа проблем на психологическа основа - явно се бяха пренавили да правят бебе.  Thinking При другата проблемът си беше сериозен, и по доста и различни лекари ходиха, но така и не се получи. Между другото точно тази втората опита и инсеминация, но пак не стана. Тогава последният лекар, при който бяха и който всъщност е правил инсеминацията, им предложил да опитат и по този малко нестандартен за представите на всички ни начин. Казал е, че няма абсолютно нищо нередно и че в доста цивилизовани страни се практикува и този метод като един от възможните варианти. Мисля че беше един от известните ни лекари, които се занимават с двойки с репродуктивни проблеми. Поне те при такива ходеха.  newsm78 Както и да е - и двамата приеха съветът с лека насмешка (между другото както доста от форумките тук  Peace) и честно казано се забавляваха с разкази по събиранията ни за "нелепото" предложение. Помня, че някой от компанията на майтап даже им предлагаше да им осигури най-дебелата и дълга спринцовка, та поне да има и кеф от цялата работа. Гадничко, но хората са с невероятно чувство за хумор и сами бяха подели темата. Обаче се оказа, че все пак са решили да опитат. И чудото стана - както призна мацката, след няколко опита се е получило. Всъщност именно тогава и първата приятелка си призна с половин уста, че и те с мъжа си по този начин са се справили, но я било срам да ни каже, за да не й се подиграваме. Щото по купони, вярно, темата беше станала голям хит. Вероятно нямаше никога да го признае, ако не беше по-устата и по-приказлива от нея, която да сподели историята. Най-интересното е, че първата си остана с едното дете, заченато по този "смехотворен" според мнозина начин. Втората вече има три деца - най-малкото е съвсем бебенце, на 6 месеца, като и трите са заченати все по този път. Иначе не се получавало и това е.  Thinking А с мъжа й се обичат много и страшно много държат един на друг. И дума не може да става за някакви охладнели чувства или нещо друго.
Така че, момичета, нека не бързаме да се подиграваме на някой за нелепия според повечето от нас въпрос, а да се опитаме да бъдем полезни. Ако не можем да дадем някакъв адекватен съвет или поне рамо, утеха или каквото и да е от този род, то нека поне се опитаме да не бъдем саркастични, а? Страшно е лесно да се подиграеш на едно абсурдно виртуално питане от непознат, ако ти звучи смешно, тъпо, странно, ако не си го лично преживял или нямаш близки хора, минали по този път. А понякога зад такова питане може би стои много болка.
Sorry, за "нравоучението" и за малко резкия тон, но ми стана много кофти за тази непозната жена, която пита нещо във форума и вероятно се надява на някаква толерантност от наша страна. Между другото кумата ми почина преди няколко години от рак, предизвикан от честите хормонални или както там се казват стимулации с цел забременяване ин-витро. Просто се оказа рядък случай на някаква непоносимост, не е заради самото ин-витро. Няма нищо общо с темата, но оттогава разбирам тези жени, за които единствената цел и мечта в живота е да имат желаното от тях детенце. Някои, за съжаление не успяват да го дочакат. Sad

# 46
  • Мнения: 7 723
Пиша нова тема с цел да не се подигравате, аз сериозно писах!!! Да в момента с мъжът ми в който решихме да имаме деца, предполагам психологически, на него не можеше да му става именно заради това задължение?? И попитах дали може да се забременее външно?? Т.Е. свършва когато не е при мен????
...извинете, ама на мен не ми стана много ясно как така
"свършва, когато не е при мен"? newsm78
Не е ПРИ теб, или не е В теб?
Ако не е ПРИ теб- лошо!
Ако не е В теб- не е чак толкова лошо...
А, ако му правиш свирка? Тогава свършва ли?
Ако НЕ- лошо...
Ако ДА- не е чак толкова лошо...
Ще те сФетна на един тарикатлък:
пълниш бузи, плюеш в бурканче,
после слагаш в хладилника
(това само в случай, че не си в овулация),
после дърпаш с една спринцовка
(и двайсекубикова ще ти свърши работа),
и....впръскаш право в целта.
След това вдигаш краката високо- на свещ,
точно, както са те посъветвали момичетата по- горе.

...ако не свършна ПРИ теб...както казах- лошо е!
Единствената ти надежда е, тогава да свършва при твоя приятелка.
Ако е така, можеш да я помолиш да ти помогне,
като й дадеш стерилно бурканче...

Успех!

# 47
  • Мнения: 1 554
Лулу,както винаги право в целта Wink

# 48
  • Мнения: 6 274
Пиша нова тема с цел да не се подигравате, аз сериозно писах!!! Да в момента с мъжът ми в който решихме да имаме деца, предполагам психологически, на него не можеше да му става именно заради това задължение?? И попитах дали може да се забременее външно?? Т.Е. свършва когато не е при мен????
...извинете, ама на мен не ми стана много ясно как така
"свършва, когато не е при мен"? newsm78
Не е ПРИ теб, или не е В теб?
Ако не е ПРИ теб- лошо!
Ако не е В теб- не е чак толкова лошо...
А, ако му правиш свирка? Тогава свършва ли?
Ако НЕ- лошо...
Ако ДА- не е чак толкова лошо...
Ще те сФетна на един тарикатлък:
пълниш бузи, плюеш в бурканче,
после слагаш в хладилника
(това само в случай, че не си в овулация),
после дърпаш с една спринцовка
(и двайсекубикова ще ти свърши работа),
и....впръскаш право в целта.
След това вдигаш краката високо- на свещ,
точно, както са те посъветвали момичетата по- горе.

...ако не свършна ПРИ теб...както казах- лошо е!
Единствената ти надежда е, тогава да свършва при твоя приятелка.
Ако е така, можеш да я помолиш да ти помогне,
като й дадеш стерилно бурканче...

Успех!
Браво !!!  Hug
Звучи като най - изчерпателният възможен отговор...

Общи условия

Активация на акаунт