Класация за най-тъпо и скучно прекарана новогодишна нощ.

  • 9 708
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
alessia, старата година е завършила много кофти за теб. Но от друга страна си щастливка- имаш най-голямото богатство на земята. Дано през новата година нещата да се променят към по-добро  action032

# 46
  • Мнения: 4 195
Борисе виждаш ли какви сте мъжете и свекървите Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 2 473
На снощното посрещане на `09 - как да е, всичко беше ок.
Но днеска съм обидена на милото Crossing Arms
Новогодишно се скарахме Sad
И по- тъп първи януари съм имала, но да ме тресне депресията точно днес... Sad

# 48
  • Мнения: 444
По-тъпа нова година и аз не съм имала.....
Бяхме 5 човека- аз, сестра ми и мъжа й и двама техни приятели-двойка.
Цяла вечер зяпахме в новогодишните програми на телевизиите. За капак изгледахме и "интересния" концерт на пайнерките....
В полунощ след наздравицата с шампанско, което не пих... те се целунаха, а аз си извъртях главата тъпо, защото всъщност нямаше кого да целуна и ми стана неловко...
Беше толкова невиждана тъпня, че чак по едно време взех лаптопа на домакинката и взех че поработих малко...

Съжалявам, че не си останах вкъщи... Гледката от терасата ми щеще да е върховна- Аспаруховия мост, в далечината Галата и всичко във фойерверки... уви... не стана...

# 49
  • Мнения: 2 641
аз имам съвсем скромни очаквания от Новогодишната нощ. просто искам с някой , когото обичам да се погледнем, да си пожелаем нещо, да се чукнем с шампамско и да погледаме зарята навънка...става ми някакси празнично. а снощи...майка ми нарочно си отиде 2 часа преди полунощ, остави ни сами с децата , аз да се оправям как мога отново, сякаш не го правя с години вече сама, мъжа ми си легна с тях в 11 и не пожела повече да стане, дори да отворим шампанското и аз си взех коледния венец, сложих го на масата и запалих червенатасвещ, виното и чашите така си останаха, а аз гледах фойерверките и беше толкова красиво, само дето не исках да съм сама..................

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На снощното посрещане на `09 - как да е, всичко беше ок.
Но днеска съм обидена на милото Crossing Arms
Новогодишно се скарахме Sad
И по- тъп първи януари съм имала, но да ме тресне депресията точно днес... Sad
И ние се скарахме, в 12,05 часа. Сега сме сърдито-сдобрени  Tired

# 51
  • Мнения: 5 710
аз имам съвсем скромни очаквания от Новогодишната нощ. просто искам с някой , когото обичам да се погледнем, да си пожелаем нещо, да се чукнем с шампамско и да погледаме зарята навънка...става ми някакси празнично. а снощи...майка ми нарочно си отиде 2 часа преди полунощ, остави ни сами с децата , аз да се оправям как мога отново, сякаш не го правя с години вече сама, мъжа ми си легна с тях в 11 и не пожела повече да стане, дори да отворим шампанското и аз си взех коледния венец, сложих го на масата и запалих червенатасвещ, виното и чашите така си останаха, а аз гледах фойерверките и беше толкова красиво, само дето не исках да съм сама..................

оф.. ужас. печелиш в класацията...

# 52
  • Мнения: X
И аз да се запиша...Откакто го познавам моя човек все работи на НГ- такава му е работата. Ама тъпото е, че не е честно, че всяка година той бачка, а някой друг колега почива...абе още малко и ще ги намразя тези празници...язък...
Та с детето, майка ми, баща ми (който се цупеше незнайно защо) и свекърва ми (добре, че беше тя) и детенцето, ама то заспа към 22ч. Та седнахме, хапнахме пийнахме, гледахме ТВ, едва устисках да чуя речта, да удари 12ч. и да се чукнем за наздраве с шампанското. После баня и легло...заспах на секундата. Ама това е положението, без мъжа не ми се излизаше, сякаш свикнах у дома, по- спокойно ми е.
Отделно, че се тръшнахме болни по Коледа, та никакво настроение нямах.

# 53
  • Мнения: 1 878
И аз ще се разпиша! Бяхме поканили цяла тумба народ вкъщи. Цял ден приготвях салати, хапки, предястия, пържоли, пити, баници с късмети, абеее направо си скъсах гъза! Добре, че гостите ги бяхме поканили за 10 часа чак. Успях да влеза в банята 10 мин. преди да дойдат първите гости, след което се разбра, че първите гости се оказаха и последни #Cussing out  Едва успях да пийна алкохолец, защото ме замъчи ужасно главоболие, абеее . Другата година съм на ресторант Naughty

# 54
  • София
  • Мнения: 395
Толкова ми е тъпо тази година на празниците, че чак ми иде да залича последния месец от живота ми. Седмица преди да родя разбрах, че мъжа ми не ме обича. Няма да се оплаквам защо и как, защото темата не  е за това. До коледа вече осъзнах, че нещата са на развод. Не ми се готви, не ми се нарежда празнична трапеза, не ми се прави нищо.
 Самата нова година. Вкъщи аз, бебето така наречения мъж ми и свекърва ми. Семейна идилия. Отново не ми се готви, не ми се нарежда празнична трапеза, не ми се прави нищо. Как и да е направих вечеря, хапнахме, пийнахме. Наздраве, наздраве, Честита нова година. В 12 и нещо свеки си легна. Ние почнахме да си говорим, уж за странични неща, ама то разговора все натам си отива, към изневярата, лъжите, поругаването. ОТново се разтроих, отново се разплаках, отново разбрах, че раздялата е неизбежна.....

Знам как се чувстваш и съжалявам..........Каквото и да стане през Новата Година ще е за добро.
Пази си нервите и децата.Успех

# 55
  • Мнения: 1 447
И аз се записвам при най-тъпо изкараната нова година.Бяхме на заведение 12 човека,но три семейства дойдоха изпокарани,което даде отражение върху цялата компания.Всички стояхме като пенсионери на масата,а хората около нас се веселяха с пълна сила.Надявах се,че като стане 12 часа ще се пооживи обстановката,но не се получи. Sad Съжалявам,че не си останахме у нас да празнуваме.

# 56
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm78 Чета постовете ви и се чудя, защо празниците са времето , в което се изпокарваме с близките си хора? Уж тогава трябва да ни е най-весело и хубаво, а то, какво се получава, скандали, сръдни... Whistling Дали нямаме прекалено големи очаквания едни от други Thinking

# 57
  • Мнения: 5 370
newsm78 Чета постовете ви и се чудя, защо празниците са времето , в което се изпокарваме с близките си хора? Уж тогава трябва да ни е най-весело и хубаво, а то, какво се получава, скандали, сръдни... Whistling Дали нямаме прекалено големи очаквания едни от други Thinking
Ами, първо, защото се събират повечко дни заедно. Второ, точно по Коледно-новогодишните такива човек си дава сметка как животецът си отива, лека-полека, и понякога му се струва, че околните са виновни за това, че той е 'изтървал' нещо.
Аз не успях да се изпокарам, щото не бях в кондиция. Mr. Green

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Като ви чета се сещам за филма "17 мига от пролетта" и когато гледах за първи път как Щирлиц празнуваше НГ. Много ми беше чудно защо не се весели тоя човек на такъв весел празник.
Преди няколко дни бяхме на детски РД и когато раздадоха торта на всички /родителите включая/ дъщеря ми ме попита "Защо и на вас дават торта?", отговорих, че и ние сме на РД. И тя се очуди: "А, защо тогава родителите не празнуват като децата?"

# 59
  • Мнения: 152
Ае, само на мен ли ми направи впечатление, че тая година не звуча химна?

Общи условия

Активация на акаунт