През ДЕКЕМВРИ резултатът ще е ясен - по-многоброен е отборът на момите или на мо

  • 13 555
  • 315
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 179
rumyana_pld и аз ще раждам в Шейново. Утре отивам да ми записват тоновете, но незнам кога ще искат да ме оставят и мен там.

# 31
  • Мнения: 46
Те ще преценят като ти гледат тоновете. На мен досега ми бяха добри, нямах и никакви контракции, затова постъпвам на 8-мия ден след термина, защото вече е задължително. А ако преценят, че трябва по-рано, ще ти кажат. Ами, успех ти желая, Мира! И на всички останали, на които предстои.

# 32
  • Мнения: 342
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МИЛИ МАМИ! Kissing Heart
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, СМЯХ И ЛЮБОВ У ДОМА, ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИТЕ ХОРА!


Честита малка принцеса Даря на мама Шарк и принц на Бръм! Flowers Bouquet
Да са ви здрави и игриви деца! А на вас мами - бързо възстановяване и ви чакаме


Мира Hug  bouquet
Стискам палци утре Praynig

Милички, утре е моята среща с бебка Heart Eyes
Днес ми направиха всички изследвания и вече чакам с трепет най-вълнуващата среща с малкото съкровище. Two Hearts


# 33
  • София
  • Мнения: 179
rumyana_pld, yoyoana стискам ви палци всичко да е наред и утре да се осъществи дългоочакванта среща с вашите съкровища.  Hug Praynig

И аз вече нямам търпение, дано и аз го видя скоро този моя юнак.  Laughing 

# 34
  • Мнения: 616
Шаркче миличка да ти е жива и здрава малката кукла, да расте щастлива и спокойна. На теб бързо възстановяване!!  bouquet  bouquet Hug

Йоана стискам палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Честито на Шарк и Бръм да са им живи и здрави дечицата.
Йоанка стискам палци за утре и кураж Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover както и на другите очакващи големия ден.

# 36
  • Мнения: 22
Шарк, честито бебче мила! Да е жива и здрава малката принцеса! Много да радва мама и тати!

Йоанка, стискам палци утре!

Капки Еспумизан давам преди всяко ядене. След това проблема ни е хълцането. А тя като плаче, плача и аз. Направо се чувствам безпомощна...Дано по-скоро отминат тези колики.  Praynig

Все забравям да кажа,  че се наложи спешно секцио, не съм родила нормално (казвам го за статистиката на първа страница) Simple Smile

Орлина, благодаря за посрещането! Вие на мен ,мнооогоо ми липсвахте  Hug

# 37
  • Мнения: 12
Шаркче, честита ти принцеска, да ти е жива и здрава и много да ви радва! Hug

Йоанка, Румяна стискам ви палци ! Предстои ви най-хубавото нещо в живота Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 187
с утрото на новата година,с ласките на нейните лъчи,нека радостта не ви отмине и се сбъднат вашите мечти.
честита нова година и от мен

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честито бебче на Шарк!Нека малката кукла радва много мама  тати!


Йо, и Руми стискам ви палци за утре Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed, наистина най-хубавото тепърва предстои ! Hug Hug

# 40
  • Мнения: 688
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да е изпълнена със здраве и късмет, с уют в дома и топлина в сърцата ни!

# 41
  • Мнения: 130
Честита Нова 2009!

Годината, която се задава

с шепи радост да раздава,

да бъде мирна, плодовита,

и за вас да е честита!

Много щастливи моменти с вашите малки съкровища!


Мира,Йоанка,успех утре.  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 529
rumyana_pld, yoyoana ще стискам палци утре  Praynig както и за всички, които все още чакат първата среща с техните съкровища.
Аз отивам да си лягам, че и нас ни нападнаха коликите и от 7 до сега направо ми стопи лагерите дребосъка. Как издържа 5 часа без да заспи това дете не знам, но аз съм като пребита. Така беше и с баткото и все се надявах, че поне сега ще е по-леко...
Честито бебче и на Бръм! Да й е живо и здраво!

# 43
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро утро!

Честити бебчета на Шарк, Бръм и Лилито! Да са живи, здрави и много послушни!

Румяна, Йоана  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 44
  • Мнения: 19
Йоанка, стискам палци. Всичко да мине бързо и скоро да сте си вкъщи с беба. Hug

Общи условия

Активация на акаунт