Движение на българските майки - Русе - 8

  • 14 142
  • 263
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 645
ани4ka за пяната и спрея е уместно разбира се.Носили сме доста употребявани гримчета и им се радват.

# 196
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Mиксера ще отиде в графа техника.

Точилките,още дъски за рязане,няколко пластмасови кутии и може би още дреболии,за които ще се сетя тези дни са от мен.
За съжеление днес не успях да видя техниката,тъй като свърших другата важна работа....Илия Деведжиев отново ще е водещ на програмата на карнавала безвъзмездно,Арена Медия ще подсигурят озвучителната апаратура безплатно също.Ще се наложи да платим само за ДиДжей около 50 лв,което е напълно поносимо мисля.Някакъв колега техен.

За забавната програма-балета и песничките-Ирена Анастасова ми потвърди,че ще ни подкрепи отново и тази година.Остава ние да обявим официялно датата и мястото.
Илияна,дано склонят да намалят цената,поне на 150....Ако не ще се справим някак. Peace

Утре ще направим ли среща?ПЕРЛАТА,след обед....14-15часа....други предложения?

# 197
  • Мнения: 541
Илия Деведжиев отново ще е водещ на програмата на карнавала безвъзмездно,Арена Медия ще подсигурят озвучителната апаратура безплатно също.[/b]Ще се наложи да платим само за ДиДжей около 50 лв,което е напълно поносимо мисля.Някакъв колега техен.

За забавната програма-балета и песничките-Ирена Анастасова ми потвърди,че ще ни подкрепи отново и тази година.Остава ние да обявим официялно датата и мястото.
уж  "Сама птичка пролет не прави,3-4 вдигат само прах и перушина....." ама я вижте тази какво е направила Hug

# 198
  • Мнения: 1 168
Ей, супер са новините за карнавала! newsm47
Аничка, специално за посудата е добре да я съберем до края на следващата седмица, утре да се уточним къде и ще пишем, за да можем примерно по-другия понеделник /02.03/ да я прартим в Брестовица преди курса. Най-крайния вариант, който виждам е, на редовната среща следващата седмица да ги съберем нещата.
Вторник-сряда трябва да е готова програмата за курса и ще видим има ли нещо друго спешно и някакви продукти, които не могат да ги осигурят спонсори или от Дома.
Аз съм на линия за срещата! Предлагам 15 ч.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 20:31 от irina_vas

# 199
  • Мнения: 1 523
Ако мъжът ми се върне навреме от работа и аз съм на линия за срещата,разбрах,че в Перла ви е харесало предния път.

# 200
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ако мъжът ми се върне навреме от работа и аз съм на линия за срещата,разбрах,че в Перла ви е харесало предния път.
На мен лично много ми допадна,не е задимено,тихо е,спокойно и обстановката е  newsm10.За тези,които са с градски транспорт-спирката е пред заведението...
Аничка....шшшшшшш Laughing

   Забравих да напиша по-горе,че тигана за палачинки изобщо не е наложителен според мен.Първо бабите ни не са ни правели палачинки в такъв...,и второ цената му е като,че и повече от на нормален...Това може да се отложи във времето.
Пезиру,радвам се че отново си сред нас...надявам се да повлечеш крак Wink
Биско,много жалко,че така са се развили нещата при младата майка....Трябва да търсим решение на този проблем.

УТРЕ ,СЪБОТА,ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА В КАФЕ "ПЕРЛАТА" ОТ 15 ЧАСА!!!!!!

# 201
  • Мнения: 395
Съжалявам, но не мога да дойда на срещата. Няма и с какво да помогна, така че няма да усетите липсата ми. Ползотворна среща. Peace

# 202
  • Мнения: 541
утре повече от 5 човека дали ще има??? Thinking

въпреки снега ще се постарая да дойда,защото мисля че тази среща е от изключителна важност!!!

ако видите една огромна снежна топка да се търкаля по улицата най-вероятно ще съм аз Joy

# 203
  • Русе
  • Мнения: 611
Джастаааааааааа, ти не си просто птичка ти си нашата бяла лястовичка  bouquet
И аз ще дойда утре почти сигурно е.
Днес говорих с дом Майка и дете издиктуваха ми някои от параметрите за дестилатора обсъдихме и другите неща, които искат утре на срещата ще ви обеснявам подробно.
И аз ще купя нещо за кухнята утре ще уточним какво точно е останало, че леко се пооплетох с тоя дълъг списък.

# 204
  • Мнения: 3 376
Съжалявам,но отново няма да мога да дойда на срещата.Изобщо не знам дали ще мога и занапред,в събота и неделя съм плътно на работа Rolling Eyes.

Ползотворна среща на всички!

Момичета,като обсъждате карнавала,ако има групи като миналата година,моля да ме причислите към някоя.
Приготвила съм гримове и козметика за момичетата,има и някои бижута,ще ги пратя по някой като ходите другия път.

Къде продават точилки,гледам,че няма,поне с това да се включа в списъка.Ще видя и какво друго ще намеря от кухненската посуда.Другия път ли ще ги носите нещата?

# 205
  • Мнения: 1 290
1бр точилка от мен.За дъските за рязане не са нужни,защото г-н Василев ще осигури.

На срещата - там съм.

# 206
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз няма да мога. Нямам на кого да оставя малкия, а от снощи е с температура. Имат варицела в яслата и очаквам включване и аз тези дни...  Tired

# 207
  • Мнения: 541
Няма и с какво да помогна, така че няма да усетите липсата ми.
усетихме я Cry другата седмица да си първа!!!!!а и всички знаем че има с какво да помогнеш!!!!!!!!

# 208
  • Мнения: 1 523
Не можах да дойда,много късно се върна половинката.
Решихте ли кога и къде ще събираме посудата?За набавянето на материали за бебешкия дом горе-долу какъв е срока?

# 209
  • Мнения: 6 645
Не можах да дойда,много късно се върна половинката.
Решихте ли кога и къде ще събираме посудата?За набавянето на материали за бебешкия дом горе-долу какъв е срока?
Посудата до края на следващата седмица при Джаста.

Общи условия

Активация на акаунт