Движение на българските майки - Русе - 8

  • 14 128
  • 263
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 168
Не можах да дойда,много късно се върна половинката.
Решихте ли кога и къде ще събираме посудата?За набавянето на материали за бебешкия дом горе-долу какъв е срока?
Посудата до края на следващата седмица при Джаста.
Peace Т.е. петък. Който не знае къде е - на лични Wink
За бебешкия, на този етап оставаме с дестилатора, да видим в крайна сметка колко струва. Днес и утре ще разпратя мейли с характеристиките, които имаме, на десетина фирми за медицинска апаратура, да видим до следващата среща през следващия уикенд какви оферти ще имаме! За следващата среща, остава да доизясним и карнавала: финална оферта за наема, списък на спонсорите за плаката, срокове за разпечатване на флаери, плакати и "билети". Общо взето май това остана недоизяснено.

# 211
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Посудата трябва да  я съберем до края на идната седмица,за да може да я предадем  в дома,преди почването на курса по готварство.
Нещата за бебешкият дом принципно нямат срок,но да си наложим примерен от две седмици,за да не се лутаме във времето.
Момичета,не разчитайте само на собствен бюджет за тези неща-обявете го като акция на близки,приятели,съседи.

Деб Sad.....сори....

# 212
  • Мнения: 395
Предполагам сте чули за разкриването на дневния център и защитеното жилище в Борово, но все пак ето:
http://www.ruseinfo.net/news_60055.html
 Hug

# 213
  • Мнения: 1 168
Аз поне не бях чула, но много се радвам newsm44

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Момичета, извинявам се за нахълтването в темата ви, но искам да питам нещо.
Моя мъж е член на Фолксваген клуб и сега ми каза, че от клуба са се свързали с Дом за отглеждане и възпитание на деца, лишени от родителски грижи "Надежда" - град Русе.
Oт там са споделили, че имат нужда от хидромасажна вана за рехабилитация на децата.
В Пловдив клуба се е свързал с фирма производител на такива съоръжения, но не знаят каква точно вана е необходима, на какви условия трябва да отговаря, за да се използва пълноценно за нуждите на децата.
Ако имате някаква информация или може да я получите от дома ще сме ви благодарни   bouquet Пишете ми на лични, ако разберете нещо по въпроса    bouquet

# 215
  • Мнения: 3 376
А за приятелката на Биско ще мислим ли нещо?

# 216
  • Мнения: 541
почерпете се за моя мъж,който днес е рожденник:






# 217
  • Мнения: 6 627
ани4ka да ти е жив и здрав и скоро да го направиш най-щастливия тати на света!!!!

# 218
  • Мнения: 1 523
ани4ka да ти е жив и здрав и скоро да го направиш най-щастливия тати на света!!!!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря за почерпката!

# 219
  • Мнения: 1 287
Аничка,да ти е жив и здрав мъжът!Да се грижи много добре за теб и бъдещата си дъщеричка!Пожелавам ви много щастливи мигове заедно!

# 220
  • Мнения: 1 168
За дестилатора: изпратила съм запитване до 10 фирми, едната на този етап отпадна, така че чакаме оферти от 9.

ЧРД на съпруга на Аничка на патерици!

По въпроса за младото майче, ами ние си мислим, но кой знае какво не бяхме измислили на срещата. Евентуално ако някой има позната или съсед, някоя самотна баба, която да не е баш на легло и да си търси компания. Аз лично попаднах на такава хазайка като студентка и просто си отживях Grinning. Само че, не е лесно да се намери такава баба, пък и момичетата казаха, че майчето сигурно няма да се съгласи.
На този етап най-належащ ми се вижда жилищния проблем. По-нататаък вече може да се опитаме да и съдействаме за ясла и т.н., но сега е рано за това. Най-малкото е добре да е ясно къде ще се установи, за да се търси най-близката ясла!

# 221
  • Мнения: 758
Момичета за флаерите можете да разчитате на мен!

За срещите съм все още под въпрос. Има вероятност до месец да имаме кола, което се надявам да ме включи по-активно в мероприятията, че съм вързана иначе с малкия.
Някой беше споменал да направи списък с нещата за кухнята, които останаха... бихтели го направили, в краен случай мога да се включа с някой лв.

Аничка да ти е жив и здрав мъжа, а почерпката е .... личи си че е от бременна мама Simple Smile от всичко си има
Деб, какво се оказа при вас шарка ли? Защото и мен ме спешираха миналата седмица с 39 Т и две пъпки да си го прибирам, но се оказа че не е шарка.

# 222
  • Мнения: 1 168
Маги, относно списъка - той почти се запълни още преди срещата. Люси ще вземе още някои дреболии като преса за чесън, белачки и т.н. като отиде до макаронената за подаръците.
Разбрахме се който има т.е. се е включил в списъка с нещо, до петък да го занесе при Джаста , за да опишем нещата, да направим приемно-предавателен протокол и да се обадим на директора да ги вземе преди курса, който по план ще стартира на 05.03.

Останаха малко техника като миксер/пасатор, ел. кана, прахусмокачка /това последното не служи за готвене Laughing/, които вече ще купуваме с пари от базара.

# 223
  • Мнения: 758
Момичета имам една молба!
Тези от вас, които ходят по-редовно до макаронената - срущу нея имало магазин за препарати в него се продавали ножчета за почистване на стъкло-керамични котлони. Моля ви да проверите (ако не е проблем) дали имат и да пишете. Или ако знаете друго място, където да подават. Нашето сигурно е заминало с кашона на боклука Sad ама кой ти знае че имало и такива екстри Simple Smile
Благодаря ви

# 224
  • Русе
  • Мнения: 1 193
НЕЩО ВАЖНО
    Датата на карнавала-не е много удачна....Пада се по време на ваканцията и доста деца няма да са в града,помислете отново за последната седмица на март.(За това никоя от нас май не се сети)Спонсорите също имат деца и най вероятно ще се възползват да попътуват с тях през десетдневната почивка на малчуганите,а как ще бъдат почетни гости тогава  Rolling Eyes  Ще попитам и Илия Деведжиев за евентуална промяна на датата....

      Неделната ни среща-сирни заговезни е,иска се прошка,ходи се при родители.Аз лично много държа на тази традиция,така че няма да мога да съм на разположение.Предполагам и някои от вас....За този ден също не се сетихме какъв е...,а срещата е важна,имаме много неща за решаване,надявам се не от 5 човека.Освен това Котето ми съобщи блестящи идеи,които е от изключителня важност да обсъдим заедно и най важното -за да се осъществят ни трябва просто доуточняване на детайли и взаимно съгласие!
Остава въпроса за деня на срещата.Кажете на кой как му е удобно.


  Аничка мила,честит ти рожденник,да е жив и здрав,корав....и да бъде най-чудесният татко!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт