Движение на българските майки - Русе - 8

  • 14 128
  • 263
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 523
Като е Пролентен карнавал да го направим на 22 март,тъкмо е неделя?
Неделната среща да стане съботна(?),само дето нашия тати работи и в събота,не знам дали ще успея да дойда,а ми се иска.

# 226
  • Мнения: 1 168
Ами тя срещата по принцип беше или за събота или за неделя, така че, предвид празника можем да я оставим за събота. Дидка, ако трябва по-късен час евентуално?

Относно преместването на датата - няма лошо по принцип /вярно, че по-рано трябваше да се сетим ,че е ваканция - утре ще питам за колко време могат да станат плакатите, само дано се окаже, че ще имаме достатъчно време да информираме русенци с плакати и флаери, защото късното им ралепяне опредлено ще намали посещаемостта. Лично мое мнение е че трябва да разлепим плакатите не по-късно от 2 седмици преди карнавала /приблизително/, за да имат време хората да се подготвят спокойно с костюми и да го направят приятно изживяване за себе си и децата. Ако трябва за 1 седмица да се нагласят, много от тях просто няма да си направят труда. Не всички са ентусиасти като нас.
Утре ще видим какво ще кажат за плакатите в печатницата! Флаерите и билетите поне зависият от нас.
А може и на 29-ти. Вярно, че 22-ри ще мине за Пролетен /т.е. по случай първа пролет/, но ще сколасаме ли всичко за тогава? Защото и на базара така се докарахме, че всичко ставаше припряно и в последния момент почти, въпреки че няколко месеца преди това си повтаряхме, че времето лети бързо!

# 227
  • Мнения: 541
благодаря за пожеланията Hug
мисля че би било удачно да направим срещата в събота по време когато на повечето е удобно(мен не ме мислете,знаете че ако се чувствам добре по всяко време съм на линия) и тогава да уточним датата,според това колко неща има да се свършат и колко време ще ни отнемат
а относно флаерите MagieA какво имаше впредвид?

# 228
  • Мнения: 1 168
Аничка, Маги А има възможност да разпечата флери - това имаше предвид.

Относно плакатите: ако подадем информация до вторник най-късно, плакатите могат да са готови в петък. Това е добре.

Относно офертите за дестилатора: изпратих запитване на 10 фирми, от които с една няма връзка нито по мейл, нито по тел. Още с 2 не мога да се свържа по тел., но поне не е върнало мейла. Е, от тях вероятно няма да получим оферти. Други 2 отговориха още вчера, че не предлагат дестилатори. Останаха 5. Две от тях днес ще изпратят оферти, като едните нямат с обем 3,5 - техните са малки, с обем 0,8л, но струва около 500 лв. с ДДС, чкакме по мейл точната цифра. Другите три казаха, че в момента нямат такива, но ще се опитат да намерят и до четвъртък, петък да върнат информацията!

# 229
  • Мнения: 6 627
irina_vas   се още не сме уточнили нито дата нито място нито спонсори  така че няма как да подадем ифо за плакатите.
Ще трябва да изчакаме с плакатите.

# 230
  • Мнения: 395
Първоначално идеята за 22.03 на мен най ми харесваше, но вече сме досста напред във времето. ако евентуално успеем да уточним всички подробности до седмица да речем бихме могли и на 28.03 да го направим- макар, че и 05.04 не е лоша дата...едва ли много народ ще се втурне да ходи по почивки....абе не знам

# 231
  • Мнения: 6 627
Спонсорите вече са двама -Боряна и Тони от Антоан Вил.
Утре към 14ч. ще имаме новини за Рига.

# 232
  • Мнения: 1 168
Да де, именно ,че колкото по-късно направим плакатите, толкова по-късна дата трябва да имаме за карнавала.

Днес взех програмата за курса и сега я  "преписвам". Утре ще имам по-укропнена информация.

# 233
  • Мнения: 1 523
Взела съм 10 гланцови блокчета,Иринка,може да ги приспаднеш от списъка.

# 234
  • Мнения: 1 287
Тогава да уточним час за събота.15ч наа мен ми е удобно,казвайте вие как ви е удобно.


Нас ни тръшна грипа.Дано до събота да се оправим!

# 235
  • Мнения: 6 627
Събота да бъде Peace

# 236
  • Мнения: 2 502
Горен Дунав вика Долен Дунва !

Момичета ,как сте ,готвите ли се за карнавал?
Ще организирате ли  Великденски базар ?

# 237
  • Русе
  • Мнения: 244
Една приятелка се включи и  имаме още един тиган- значи стават два, един малък и един по-голям, комплект дървени бъркалки, една решетъчна лъжица, престилка,захарница и солница, подложки за горещи тенджери, порцеланова кана за чай и кафе,  преса за сладки, малък поднос, две малки пластмасови купички и др. дреболии.Ако до утре се сетя още нещо, ще го прибавя и към 12.00 утре на обяд съм при Джаста. Дано си на работа.

Ирина ще ти звънна да се уточним, дали ще можем да се видим утре по това време около 12-13 часа.
Лек ден и лека работа Simple Smile

# 238
  • Русе
  • Мнения: 611
И аз мисля, че за 22.03. няма да успеем основно с плакатите и с популяризирането на карнавала на 28 е по-добре ама май и за тогава ще видим зор.На срещата ще го обсъдим по-обстойно.
И аз съм за среща в събота макар, че не съм много сигурна, че ще успея за 15ч.

lorys, действаме, действаме при нас базар и карнавал се съчетават в едно Wink

Което ме навежда на мисълта, че на последните срещи пропуснахме да обсъдим щанда за карнавала аз едва вчера започнах да правя едни чинийки а то време не останало : ooooh!

# 239
  • Мнения: 1 168
Момичета, трябва наистина да помислим много добре за датата на карнавала, в събота да я решим окончателно и да действаме вече със срокове и най-важното да ги спазваме.
Когато и да направим карнавала все има минуси:
- ако е на 05.04. ще изтървем гората, които ще пътуват през ваканцията
- ако е по-рано няма да имаме време да популяризираме събитието и пак губим посещаемост /и според мен не 28-и, а 29-и, в събота сигурно ще има хора на работа/.
Нека всяка от нас да помисли според нея кои минуси са "по-тежки" и в на срещата да решаваме.

Най-вероятно другата седмица - в края ще имам среща с няколко потенциални медийни партньори и се надявам да можем да работим дълготрайно с тях.

Получихме оферта за дестилатора - 2870 лв. с ДДС и транспорт. Трябва да разберем офертата от 1030 Е, която имат в Дома, включва ли ДДС и доставката.

Относно курса, това, което имаме засега за задача е да осигурим 11 бр. тетрадки и химикали /0,70 лв. тетрадка + химикал/, хартия за печене, еднократни формички за крем-карамел - поне 30 бр. и миксера ще трябва, макар и не за първото занятие. Ще останат и някой продукти "по-специални" като шоколад, маслинки, конфитюр, сусам, плодов сироп и т.н., но това ще се изясни на първото занятие - е, може и по-рано.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт