Nail art-38

  • 38 244
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
snejeto  Hands Clapмного са хубави Heart Eyes
 tina_08 и твоите са много хубави Hands Clap Я кажи как ги правиш тези тигровите-влюбих се в тях newsm51

# 226
  • Мнения: 32
браво на всички  Hug сътворили сте невероятно красиви неща,жалко че аз не сам попаднала на професионалистка като вас момичета,наистина сте невероятни.а сега иска  да помоля някоя от вас да ми обясни как точно се поставя ноктопластика т.е кое след кое следва защото сега съм се навила да си сложа и си отрязах 1 нокът за да може да сложим ноктопластика на него да видя дали ще ми е удобно и ако не ми пречи тогава да си режа всичките,обаче незнам как ми го направиха но не ми харесва резултата
1 стой много на вълни
2 много напластен с гелове ми се струва абе много грубо стой като цяло нокъта а ако е лакиран просто от далеч си личи колко е зле  Rolling Eyes за това ви моля да ми обясните какво точно се прави зада преценя дали правилно са ми го направили и ако не е да търся друго място където да ми ги направят ,благодаря ви предварително

# 227
  • Мнения: 735
така като чета какво си написала със сигурност не са го пилили, а пиленето дава формата дори и да е нанесен добре гела. изпили неравностите сама и се опитай да оформиш максимално естествено изглеждащ нокът. не пили много на едно място само. отстрани изпили хубаво, така че да не ти стои разперено нокътчето, ако има такава форма сега. пробвай пак да налакираш и виж как е. а можеш и да си го снимаш и да ни го пратиш, за да видим как изглежда и да ти препоръчаме къде точно да отнемеш от гела, за да стане по-добре.  Simple Smile
друг показател за това дали е сложено всичко правилно и по реда си е дали ще ти отвори бързо гела. следи си го, и ако отвори обясни къде и как  Peace трудно е така с общи приказки, но дано съм била в някаква степен полезна (то има още мн неща, които са от значение, но като начало си го оформи според мен и виж по-добре ли е когато се лакира, за да не стои като извънземен на фона на останалите ти естествени нокти). успех!  Peace
и по-добре смени маникюристката щом не си се харесала   bouquet

# 228
  • Мнения: 32
  Hug мила благодаря ти много
опитах се да снимам нокъта но не става нищо тъй като снимам с тел. и самият ми гел е с много брокат и на снимката излиза разцапано заради отблясъците
нокъта ми е оформен идеално по това нямам забележка но исках да ми обясните примерно
1 се почиства моя нокът и т.н
2 лепи се изкуствения нокът
3 оформя се всичко
4 поставя се гела и колко слоя трябва да са ми кажете моите са 4 и за това мисля че е много
и как точно се слага на мен ми го намазаха по цялата дължина на нокъта аз си мисля че би трябвало 1 да се запълни мястото до удължения нокът и после да се маже по цялата дължина за да стане горе долу равно а не както е при мен на допир да е на вълни и да си личи къде е удължението тъй като там има повече гел и стърчи  Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 735
е тук виж какво си писала:
незнам как ми го направиха но не ми харесва резултата
1 стой много на вълни
2 много напластен с гелове ми се струва абе много грубо стой като цяло нокъта а ако е лакиран просто от далеч си личи колко е зле  Rolling Eyes за това ви моля да ми обясните какво точно се прави зада преценя дали правилно са ми го направили и ако не е да търся друго място където да ми ги направят ,благодаря ви предварително
това не говори за идеално оформен нокът...пък и сега казваш: "идеално ми е оформен по това нямам забележки"?!?!  smile3511 или много ми се спи вече или не знам. отказвам се!  Laughing

# 230
  • Мнения: 431
Нанди, момичето можеби има в предвид че свободния край е идеално оформен, ама знам ли newsm78

# 231
  • Мнения: 32
 Embarassed явно не мога да обясня както трябва ,но все пак ви благодаря за помощта

# 232
  • Мнения: 297
Eто това направих на една колежка днес www.album.bg/mvttvm/albums/65863/, N6

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 02:05 от .:Macinka:.

# 233
  • Мнения: 735
Нанди, момичето можеби има в предвид че свободния край е идеално оформен, ама знам ли newsm78
еми и аз не знам...имах желание да помогна, ама така не става. не мога да знам какво иска да каже като не може да обясни  Confused  Tired

# 234
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, тази тема беше една от най-добрите до сега, по мое мнение Heart Eyes! Каня ви в следващата и се надявам да я запълним с още повече красоти Hug!

Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт