Моля за малко помощ, става въпрос за куче..

  • 3 208
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравей, VIKI I! Миналата година по подобен начин дъщеря ми намери кокер, разкошно мъжко куче, в "Надежда" 1. Лепихме обяви из квртала и основно в Северния парк, където повечето надежденци извеждат кучтата си. Никой не се обади. За щастие, помогнаха ни ветеринарите от клиника "Есковет 21", намира се на спирката на автобус 83 ( пресечката на Ломско шосе и Бородински бой). Телефонът на клиниката е 836 85 80. Те намериха нови стопани на кучето, дано и при вас се намерят добри хора да го вземат. Grinning

# 16
  • Мнения: 515
Добра новина, кучето остава при момчето, което го приюти миналата нощ и щеше да заминава  на гости Simple Smile, остана си тук заради него,явно са се харесали много.. Ако никой не го потърси той си му остава новия собственик, а ние обещахме да му помагаме с храна, лекарства  и т.н.. Аз се радвам че всичко се разви по най добрия начин за животинката  Party

# 17
  • Мнения: 2 259
Браво Вики! Hug
Започвате годината с добро,дано ви се връща двойно и повече! Hug

# 18
  • Мнения: 2
Така се зарадвах  smile3501.Браво на човека.SuPer!!!

# 19
  • Мнения: 4 785
Здравей, VIKI I! Миналата година по подобен начин дъщеря ми намери кокер, разкошно мъжко куче, в "Надежда" 1. Лепихме обяви из квртала и основно в Северния парк, където повечето надежденци извеждат кучтата си. Никой не се обади. За щастие, помогнаха ни ветеринарите от клиника "Есковет 21", намира се на спирката на автобус 83 ( пресечката на Ломско шосе и Бородински бой). Телефонът на клиниката е 836 85 80. Те намериха нови стопани на кучето, дано и при вас се намерят добри хора да го вземат. Grinning


Точно тази ветеринарна клиника бие по некадърност почти всички.... и освен да намират нов дом на животинките трябва да им вземат другите права. Да не навлизам в подробности, но за едните пари, които искаха на всяка цена да ги вземат те, умря кучето ми. Трябваше му скенер, те нямаха... и не казаха, за да не отидем другаде. За сметка на това го блъскаха с обезболяващи /поне да не умира в мъки, а му трябваше операция за заседнал предмет, те го лекуваха от гана, до коремни болки...и натравяне.../, всяко ходене взимаха достатъчно много пари, в такъв момент даваш - не мислиш. Изключително скъпи храни с лечебна цел /които кучето не яде, просто щото нямаше как нали../ и т.н. Извинявам се за отклонението, ама на някой може да му се наложи да ходи там та.... /иначе много добре се отнасяха към животинката, но не я лекуваха... за съжаление парите са по-силни понякога/

пп - много се радвам, че сладура си е намерил стопанин  Hug

# 20
  • Мнения: 2
treisy,много жалко за кучетот ти  Sad .Права си,че парите понякога заслепяват хората .Не трябва да е така...поне не и с лекарите Tired #2gunfire

# 21
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Новината е наистина много добра! Hug Аз преди месец намерих в нашия вход, малко дакелче - не беше на повече от два месеца. Прибрах го в нас /имам пекинез и падна голяма игра/ докато намеря стопаните му. Още същият ден разбрах, че е било подхвърлено там от едно семейство от съседния вход. Били го купили предния ден, но много плачело и го изхвърлили #2gunfire #Cussing out Заведох го на ветеринар, обезпаразитиха го и му намерих нов дом още на същия ден. Simple Smile
Радвам се, че има и съвестни хора! Браво Вики, браво и на момчето, което го е взело.

Общи условия

Активация на акаунт