За темите "пързалки"

  • 3 236
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 407
То е като в живота. Има теми най-различни. Някои им вярват, други не. Какво значение има? newsm78. Лаф да става. Който иска се включва, който не вярва на някой, просто да не се включва. newsm78

# 31
  • Мнения: 293
Аз отговарям дори да подозирам,че темата е пързалка.И смятам,че дори темите пързалки пуснати от гости съдържат доза истина и разочарование.Друг е въпроса как са поднесени....

# 32
  • Мнения: 940
И аз съм на това мнение. И аз помня mea. Тя си беше 100% истинска, аз и тогава казах, че говорих с нея в ICQ. Иначе ми приличаше подозрително на една позната по изказа. Просто си има такива недорасли и незрели хора.
Аз се включвам ако ми е интересно.

# 33
  • Мнения: 247
Има 10 причини да откриеш пързалката и заледяванията. Но не съм съгласна, че повечето пързалки са пуснати от неграмотни потребители. Има и много интелигентни пишещи, които направо си трупат с пързалки активи.  Правят се на обикновени потребители и събират информация всякаква, а всъщност са личности с обществено значими постове.
Сред гостите има най-много пързалки. Точно несъответствия с фактите и рязка промяна на мнението на автора бодат от пръв поглед. Като набъбне темата, забравя вече какво е излъгал и започва с несвързаните отговори. Това е само част от няколкото признака...

# 34
  • Мнения: 25 633
Но не съм съгласна, че повечето пързалки са пуснати от неграмотни потребители.

Не, разбира се. Винаги си личи, когато грамотен човек се опитва да пише неграмотно. И дразни, защото рядко се получава сполучливо. Между другото това е първият признак, който веднага се набива на очи. Останалите се разпознават след повече четене тук, а и по други места. Колко пъти трябва да прочете човек една и съща история, пусната на няколко места в интернет, в течение на няколко години, преди да изока: "Аман вече от пързалки!"?  Rolling Eyes
Ама като ви е кеф да ви правят на маймуни, забавлявайте се!  Hug Само не упреквайте тези, които не се връзват, защото става още по-смешно. За автора, не за вас.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 096
И аз съм от наивните... не мога да се сетя досега да съм заподозряла някоя тема, че е "пързалка". Трябва да попадна на разминаване във фактите, както беше споменато, за да се усъмня...  Thinking
П.П. Когато почнат да се включват разни роднини, съседи и прочие трети лица в защита на авторката... май по-скоро си мисля за човек с по-специфичен проблем, отколкото за майтапчия. Какво ли говори тази подозрителност пък за мен?!

# 36
  • Мнения: 2 673
Коя е МЕА? и какво е пускала  Sunglasses
 bowuu

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 16:55 от Кari

# 37
  • Мнения: 2 471
Ееееее МЕА... Забавна беше, супер наивен човек. Ама на, натирихме го момичето. Зли оси такива Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 749
Mea?С желанието за..хм..брак?

# 39
mea се завърна. Но не тук, а в един друг форум. Ето я:


Обща Информация - mea 
Име:  mea
Мнения:  1 (0.250 на ден)
Ранг:  новак
Дата на регистрация:  02.01.2009 15:11:52
Последно активен:  Днес в 21:55:24

--------------------------------------------------------------------------------
 
ICQ: 
AIM:   
MSN:   
YIM:   
Ел. поща:  meamea@abv.bg 
Уеб страница:   
Текущ статус:   Активен   [Добави в списъка с Приятели] 

--------------------------------------------------------------------------------
 
Пол:   
Възраст: N/A
От: 
Локално време: 06.01.2009 21:55:56
 

Общи условия

Активация на акаунт