Портила ли ви е приятелка?

  • 4 477
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 126
приятелка=предателка
 ...че и рима иам хахаххахаха

# 76
  • Мнения: 3
Ами аз имам малко близки приятелки и не ме е портила никоя, но се е случвало да бъда разочарована   Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 2 407
А ха,живота и го върна..

# 78
  • София
  • Мнения: 1 139
Случвало ми се е.Според нея аз не бях подходяща за едно момче.
Тя единствена знаеше отначало,че имаме връзка.Но не одобряваше
изглежда,макар че късно го разбрах,беше вече наговорила насам
натам разни неща.Както и да е......
След 7 години връзка се омъжих за същия човек и имаме дете Mr. Green
А с нея не си говорим също толково време  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 712
Портила ме е, да. Преди години. За да защити себе си в ситуация, в която нямаше как иначе да излезе суха от водата. Не и го простих.

# 80
Да и с тази постъпка ми направи услуга сега го разбирам Hug

# 81
  • Мнения: 1 484
Да  портила  ме  е  и  то  не  една.Но  сега  им  се  връща  тъпкано.Историята  е  много  дълга  и  няма  да  я  пиша.Но  за  мен  вече  не  са  приятели  а  просто  познати.

# 82
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
о....да,даже си беше поукрасила нещата до неузнаваемост,така беше нагласила нещата,че нямаше нищо общо с темата.Детски неща,но не се забравят-поне аз забравям трудно предателството.Но за мен вече не е човек Naughty

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 19:12 от MaR

# 83
  • Мнения: 83
о....да,даже си беше поукрасила нещата до неузнаваемост,така беше нагласила нещата,че нямаше нищо общо с темата.Детски неща,но не се забравят-поне аз забравям трудно предателството.Но за мен вече не е човек Naughty

И аз съм на това мнение, не мога да разбера такива хора 'украсители' и интриганти, дали им е наследствено или е до възпитание, не знам как се преобръща човешката природа, за да достигне такъв връх на погнусата, такова поведение. Аз, когато бях изпортена, смисъл прецакана, да кажа честно най-много се смях на себе си, защото аз съм си виновна да се събирам с такива хора. Вярно е, че не знаеш от къде ще ти дойде, но мой съвет е , когато имаш и най-малкото съмнение за някой - ДАЛЕЧЕ ОТ НЕГО !!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт