Онлайн магазини за бижута- предпочитани или не

  • 19 826
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Пазарувала съм он-лайн,но за бижута не мога да се реша.А открих бълг. сайт за златна и сребърна бижутерия със супер цени(напр. гр. злато във Видин е 45 лв.,в сайта-35 лв.),но като се обадих на посочения тел. номер ми отговориха,че трябва да поръчам на доверие.Е,хубаво де,но като платя 300 лв. за бижу и се окаже,че има някакъв проблем,на кого да се жалвам-на арменския поп?!
Поръчах от сайта www.bijuta.bg пръстен който като получих видях че има разлика с това което си представях от снимката.  Чудех се какво да правя и мъжа ми ми каза че по закон мога в седемдневен срок да го върна без да се обяснявам Свързах се с хората от сайта и те ме накараха да им напиша писмо за това че желая да го върна.  Направих го и се съгласиха да ми върнат парите. Междувременно спечелих друг пръстен на супер изгодна цена.  Свързах се отново със сайта www.bijuta.bg  и се разбрахме да ми прихванат от тази сума новото плащане и те ми изпратиха заедно с новия пръстен разликата от парите. Тези от bijuta.bg излязаха коректни но като не се е сблъсквал човек веднъж и не си знае правата е нормално да се притесни.  По принцип трябва на всеки сайт да пише име и всички детайли на формата като адрес и телефони. Ако ги има тези реквизити и се оплачеш в комисията за защита на потребителите тежко им горко на некоректните търговци.

# 46
  • Мнения: 0
Приличен е сайта, не съм пазарувалал оттам. Напомня ми на Parfumi.net, или поне изглежда по същия начин. Simple Smile Някой може ли да ми каже, къде гравират титан и волфрам?

# 47
  • Мнения: 0
Цитат
Някой може ли да ми каже, къде гравират титан и волфрам?

В Sky City Mall на първия етаж, срещу централния вход има сергия, на която са изложени доста гравирани плочки. Разглеждал съм ги и основния метал, от който са изработени плочките е стомана. Питах продавачката и тя каза, че могат да гравират на всякакви метали. За волфрама не знам дали ще могат, но си мисля, че върху титан няма да е проблем да се гравира.

# 48
  • Мнения: 0
Благодаря ти. Да си кажа право малко ме е страх, искам да си гравирам една плочка, която купих наскоро за подарък за мъжа ми. http://www.luxury-gift.eu/index.php?act=3&id=31
Но да си кажа честно не ми се рискува, ако не поемат някакви гаранции, защото цената на титана не е никак евтина, а да не говорим за волфрама. Ще питам.

# 49
  • Мнения: 0
Цитат
Но да си кажа честно не ми се рискува, ако не поемат някакви гаранции, защото цената на титана не е никак евтина, а да не говорим за волфрама. Ще питам.
Не съм съвсем сигурен, но мисля, че ако гравирането е лазерно, няма да има проблеми. Най-добре да питаш на място наистина.

# 50
  • Мнения: 0
Питах, излиза около 10 лв. на символ при лазерно гравиране, което ми се струва малко скъпичко. Ако искам да ми изпишат някой стих би било в пъти по-скъпо от самото бижу. Ще комуникирам диретно с любимия сайт. Wink

# 51
  • Мнения: 0
Цитат
Питах, излиза около 10 лв. на символ при лазерно гравиране, което ми се струва малко скъпичко. Ако искам да ми изпишат някой стих би било в пъти по-скъпо от самото бижу. Ще комуникирам диретно с любимия сайт. Wink
10 лв. на буква не са малко наистина, но пък ти искаш да ти гравират и цели стихове. Ако избичиш и един роман под стиховете - работата ще излезе най-малко златна. Може би трябва да пробваш да преговаряш за отстъпка. Ако ще гравираш стихове, мисля, че имаш пълни основания за обемна такава. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 561
Аз имам опит с Аукро аукциона.
Купих си първо комплект от гривна и колие , много масивни, на супер цена успях да ги хвана, с наддаване.
За съжаление при поредна покупка и размяна на съобщения с един от продавачите там се оказа, че повечето бижута не са сребърни, а със такова покритие.

Бижуто изглежда превъзходно, но съм разочарована от лъжата на сайта.

# 53
  • Мнения: 0
Цитат
Бижуто изглежда превъзходно, но съм разочарована от лъжата на сайта.
И какво се случи в крайна сметка? Разправя ли се или не се се занимавала? Защото според мен трябва здраво  да се надига глас срещу некоректни търговски практики. Close

# 54
  • Мнения: 1 561
Написах съобщение към съдържателите на сайта, не ми се разправяше, още повече, че го разбах след време при покупка на друго.
Нося си го и му се радвам. Въпреки, че е с покритие само, изглежда доста добре, като ново.

Но вече не пазарувам оттам поради тази лъжа.

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте сладуранки,
искам да споделя с вас моя опит с онлайн-магазина charmyrose Купих си няколко невероятни бижута от естествени камъни: тюркуаз, обсидиан,малахит... Останах изключително доволна от изработката на продуктите и от обслужването. Мацката е много любезна и съобразителна с желанията на клиента като напр. време и място на доставката. Напълно сигурен онлайн-магазин за оригинални бижута на много изгодни цени. 4470 4470

# 56
  • Мнения: 38
Аз няколко пъти пазарувам от http://aukro.bg/ - бижутата които си купих са страхотни.

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте,
ако не ви е проблем английския вижте тук www.vivicharms.com.
Доставката е безплатна а нещата пристигат за около 10 дена от Китай. Цените им са добри и среброто изглежда солидно.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт