Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 9

  • 16 380
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 39
момичета, сърдити ли сте ми?  Joy
вчера питам за д-р Тошева, днес за д-р Драгалева - никой не ми отговаря....
 

# 211
да побутна малко темата че наистина много бавно върви но по важното е да са ни добре бебчетата.иначе аз вече не повръщам толкова и като цяло се чуствам по-добре,само дето в момента карам фризиорски курс и от миризмата на боите и къдрина ми става лошо.виждам че вече сте започнали с мазилата аз все още не се мажа с нищо специално,само от време на време с DOVE.желая на всички хубав ден Hug

# 212
  • Мнения: 9 973
момичета, сърдити ли сте ми?  Joy
вчера питам за д-р Тошева, днес за д-р Драгалева - никой не ми отговаря....
 
аз съм от съседната тема
да не говориш за ВРАГАЛЕВА от `Фемина`?Аз съм записала час при нея за 04.02,защото не съм чула ни едно лошо мнение

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Сиско, може би просто няма никой, който да е ходил при тези лекари. Може да пуснеш питането си в Майки - бъдещи и настоящи, там четат доста повече майки, така че има по-голям шанс да ти отговорят.

# 214
  • Мнения: 1 027
Сиско, не съм ти писала, защото си нямам и представа за кои лекари говориш  Rolling Eyes
Аз сега четох подробно за ФМ, но ми е интересно какво ще ми правят тогава на 19.01. като тогава щ съм в 16 г.с. и 2 дни  newsm78

# 215
  • София
  • Мнения: 39
Момичета, естествено, че не сте ми сърдити. Нали ме виждате как се търкалям и се смея... А относно името най-вероятно става ? за Врагалева.
Nadeto, ФМ аз знам, че се прави 16-20 седмица. Моята док. казва, че е най-добре 19-та - тогава плода нито е много голям, нито още много малък. Но както каза някой преди няколко дни - всеки доктор има мнение по въпроса - важното е да му се довериш.

# 216
  • Мнения: 179
.За боядисването да кажа, 4е доста съм се ровила в Интернет и не само там, информацията която откривах беше че не е доказано да вреди на бебето. Аз смятам да се боядисвам но по- рядко( да речем през 2.5-3 месеца.


Здравейте и от мен!И аз знам, че няма проблеми с боядисването.Около мен рода та са само лекари с различни специалности и изрично съм питала за това най вече мнението на кожен -дерматолог.
Относно ФМ го направих в 10 -11седмица сега на 22.01 ми казаха, че е хубаво да се повтори тъй като съм избързала.
 
Момичета, какво ви е мнението за записа на СД на изследването - ФМ?

При първата ми бременност имам запис на СД .Направих го между 7 и 8 месец дано не бъркам, че изминаха 4год..Бебето се вижда ясно, личицето ,телцето авсолютно всичко, както и бях 100% сигурна какъв е пола Peace
На всички целувки pregnant  love001


# 217
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
sisko_75, писах ти на лични, но пощата ти е препълнена и не мога да ти пратя постинга!
Момичета чета ви редовно, но не ми се пише, напрегната съм, очаквам си резултатите, които разбира се, все още не са готови, защото машината с която правели БХС не работела и чакали техници, а на мен нервите ми вече са опънати до край. Sad

# 218
  • София
  • Мнения: 39
априлска мама [/b, много странно?!?! В пощата си имам много свободно място и не знам защо при теб излиза, че е препълнена!?!?!?

# 219
  • Мнения: 170
Здравейте и от мен! И аз не съм писала дълго, просто защото нямам какво да напиша. Априлска мама, и аз 4акам този порсловут апарат да го оправят, взеха ми кръв на 23.12 и в4ера от лабораторията ми казаха, 4е апарата за изследвания в Май4ин дом е развален и 4акат 4аст от 4ужбината.....ужас...попитах дали ще е необходимо отново да давам кръв, но лаборантката каза, 4е не е нужно. Нямам думи, 4акащатите били доста и незнам кога ще излиязат тези резултати. Това е от мен...изказах се!  Crossing Arms

# 220
  • София
  • Мнения: 39
Понастоящем използвате 24 МБ (0 %) от вашите 7282 МБ. Това ми е информацията и просто - не знам..........

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
А на мен ми исписва това - Съобщението не може да бъде изпратено. 'sisko_75' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.
Както и да е, ще питам тук, за др. Тошева,която работи в Обеля в поликлиниката ли става въпрос? Ако е за нея не съм чувала да работи във Фемина, но мога да я попитам, защото съм на консултация в понеделник при нея.

# 222
  • Мнения: 72
Искам да ви попитам за ФМ. Моят доктор нищо не е споменал, а съм 14 г.с. ФМ  се прави не при наблюдаващия, а при спец. по ФМ ли?
Къде има такива специалисти?
Що се отнася до боядисването, аз се боядисах и подстригах и не знаех, че съм бременна. Но мисля, че боите вече са по-безвредни. В книга на д-р Спок четох, че можеш да се боядисваме след 3 месец.

# 223
  • София
  • Мнения: 121
А на мен ми исписва това - Съобщението не може да бъде изпратено. 'sisko_75' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.
Както и да е, ще питам тук, за др. Тошева,която работи в Обеля в поликлиниката ли става въпрос? Ако е за нея не съм чувала да работи във Фемина, но мога да я попитам, защото съм на консултация в понеделник при нея.

Априлска мама, ти при Констанца Тошева ли си на ЖК?

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
А на мен ми исписва това - Съобщението не може да бъде изпратено. 'sisko_75' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.
Както и да е, ще питам тук, за др. Тошева,която работи в Обеля в поликлиниката ли става въпрос? Ако е за нея не съм чувала да работи във Фемина, но мога да я попитам, защото съм на консултация в понеделник при нея.

Априлска мама, ти при Констанца Тошева ли си на ЖК?

Да при нея ходя!

Общи условия

Активация на акаунт