Патрони с кола маска?

  • 11 732
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 128
Бързо давамсправка , замацките от София. Аз купувам патроните за  2.80 лв. Имам и машинката която загрява, ползвам ги от 4 годинии си правя кола на цялото тяло сама. Купувам ги от един склад само за това и тък като не зная точният адрес давам обяснение. Ходейки пеша по ул.Ген Гурко посока от Спортната палата към ул. Раковски по десният тротоар, подминавате ул. Шишман и посредата преди ул.6-ти Септември след едно кафе имабезистен , влизате в него и в двора в дясно в дъното ведно като барака е склада. Там има и машинка за 35лв - миналата год. Има и с термостат и без, моята за в дом условия е без термостат . Ако имате въпроси пишете на лични . Дано да съм била полезна. Знам и че доставят на място срещу 2-3 лв за доставката , но аз винаги ходя до там и незнам тел. А и да кажа , че не е удачно лентите да се заменят от нещо друго , защото повече боли и не се издърпват хубаво косъмчетата и после има повече подкожни. Оххх надух ви главите

# 31
  • Мнения: 63
запис  Peace

някой има ли информация за цена на следния комплект http://www.depilissima.it/complecti.html

ориентировъчна  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 17:07 от van4etto88

# 32
  • Мнения: 0
van4etto88, за този, който питаш не знам, но можеш да получиш информация за подгряващи устойства и техните цени тук

# 33
  • Мнения: 63
Amritalab благодаря ти за отговора, много ми беше полезен  Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Апарат- 35 лв
патрони- 3,15 лв
ленти - 9,90 лв
масло- 2 лв
 Hug

# 35
A можеш ли тел. за връзка да дадеш? Simple Smile
Апарат- 35 лв
патрони- 3,15 лв
ленти - 9,90 лв
масло- 2 лв
 Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 4 052
Бързо давамсправка , замацките от София. Аз купувам патроните за  2.80 лв. Имам и машинката която загрява, ползвам ги от 4 годинии си правя кола на цялото тяло сама. Купувам ги от един склад само за това и тък като не зная точният адрес давам обяснение. Ходейки пеша по ул.Ген Гурко посока от Спортната палата към ул. Раковски по десният тротоар, подминавате ул. Шишман и посредата преди ул.6-ти Септември след едно кафе имабезистен , влизате в него и в двора в дясно в дъното ведно като барака е склада. Там има и машинка за 35лв - миналата год. Има и с термостат и без, моята за в дом условия е без термостат . Ако имате въпроси пишете на лични . Дано да съм била полезна. Знам и че доставят на място срещу 2-3 лв за доставката , но аз винаги ходя до там и незнам тел. А и да кажа , че не е удачно лентите да се заменят от нещо друго , защото повече боли и не се издърпват хубаво косъмчетата и после има повече подкожни. Оххх надух ви главите
Вчера ходих до там и си купих този комплект:

...някой има ли информация за цена на следния комплект http://www.depilissima.it/complecti.html...
За 80 лв.  Иначе, само апарата струвал толкова. Дали не се прецаках, нещо не знам, но като им казах, че съм чула за цена от 35 лв., бяха много учудени...

# 37
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, погледнете в темата "Кола маска". Тя е най-много на 2-ра страница. Там има доста полезни линкове. Аз си поръчах преди два дни и апарат, и патрончета.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
Бързо давамсправка , замацките от София. Аз купувам патроните за  2.80 лв. Имам и машинката която загрява, ползвам ги от 4 годинии си правя кола на цялото тяло сама. Купувам ги от един склад само за това и тък като не зная точният адрес давам обяснение. Ходейки пеша по ул.Ген Гурко посока от Спортната палата към ул. Раковски по десният тротоар, подминавате ул. Шишман и посредата преди ул.6-ти Септември след едно кафе имабезистен , влизате в него и в двора в дясно в дъното ведно като барака е склада. Там има и машинка за 35лв - миналата год. Има и с термостат и без, моята за в дом условия е без термостат . Ако имате въпроси пишете на лични . Дано да съм била полезна. Знам и че доставят на място срещу 2-3 лв за доставката , но аз винаги ходя до там и незнам тел. А и да кажа , че не е удачно лентите да се заменят от нещо друго , защото повече боли и не се издърпват хубаво косъмчетата и после има повече подкожни. Оххх надух ви главите
Вчера ходих до там и си купих този комплект:

...някой има ли информация за цена на следния комплект http://www.depilissima.it/complecti.html...
За 80 лв.  Иначе, само апарата струвал толкова. Дали не се прецаках, нещо не знам, но като им казах, че съм чула за цена от 35 лв., бяха много учудени...

Дали работят в събота?
И погледна ли каква е цената на патрона?

# 39
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз също си взех, но явно съм вързана в ръцете.
Като за начало пробвах само на краката под коляното.
Първо, адски ме болеше и то там.
За другите места, не ми се мисли.
Второ, явно не мога да опъвам добре кожата и си докарах жестоки синини.

Ето тук също ги има: http://hair2007.bg/index.php?cPath=33_34

# 40
  • София
  • Мнения: 4 052

Дали работят в събота?
И погледна ли каква е цената на патрона?
Честно казано нямам представа. Rolling Eyes

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 620
bradata благодаря за информацията.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт