трьпката?

  • 3 861
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
За мен ти си много объркана.Не го казвам с лошо не искам да ми се обиждаш не леелееш за друг защото той просто не сее материализирал,подчинена си изцяло на морални догми насадени от обществото и всичко в тебе крещи така трябва.
newsm10.
Но как да приказвам с него без да го нараня и потьпкам мьжкото его?
От вас исках да разбера дали това е нормално,но ако беШе нямаШе да има брак с продьлжителност повече от 10г. Thinking или това не е повод за развод........

# 61
  • Мнения: 2 448


Но как да приказвам с него без да го нараня и потьпкам мьжкото его?
От вас исках да разбера дали това е нормално,но ако беШе нямаШе да има брак с продьлжителност повече от 10г. Thinking или това не е повод за развод........

Няма такъв начин. Ти представяш ли си мъжът ти да ти забие, ами не знам от какво, но вече не те желая и едва се напъвам да правя секс с теб и на всичкото отгоре си представям друга жена през това време , за да мога да го вдигна.
И не, не е нормално - води или до изнервяне (да не кажа истерясване), или до изневеряване, или до развод според това кой на какво робува и как умее да се справя с реалността.

Единствения малко от малко деликатен начин е да подходиш малко мръснишки, да се опитваш да го изненадаш с нестандартни за вас желания, малко да му подскажеш, че ти е скучно в леглото с него и да го насочиш какво ти е приятно да направи за теб. Разбирам, че като нямаш желание към някой това е много, ама много трудно, но все пак направи напъни преди да си кажеш "ами колкото толкова".

# 62
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Единствения малко от малко деликатен начин е да подходиш малко мръснишки, да се опитваш да го изненадаш с нестандартни за вас желания, малко да му подскажеш, че ти е скучно в леглото с него и да го насочиш какво ти е приятно да направи за теб. Разбирам, че като нямаш желание към някой това е много, ама много трудно, но все пак направи напъни преди да си кажеш "ами колкото толкова".

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт