Нещастна съм със съпруга си, а няма на къде?!

  • 23 298
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 90
Нещастна не съм искала нито да те убидя,нито да те засегна по някакъв начин с изказването си.А че ровя във фантазията си е ясно тъй като вариации на семейства,подобни проблеми и от къде всъщност идват те има много.Това,което казах бяха само част от тях.Просто интуитивно помислих,че може да е това.А как е всъщност само ти си знаеш.След като казваш,че мъжът ти преди е бил цвете, а откакто детето се е родило се е променил толкова драстично значи проблема е другаде-не е там където мислех аз.
В такъв случай не ти остава нищо друго освен да се опиташ да говориш по човешки да разбереш от къде е тръгнала промяната му и защо и да се опитате заедно да поправите нещата...

AGAPH по-глупави и некомпетентни расъждения от твоите не бях Чела ooooh! .
Когато един ден дай боже имаш дете тогава се вклюЧвай в такива деликатни теми .Какъв е проблемът на авторката можем само да гадаем като дърти клюкарки без работа .Може и да е в следродилна депресия ,може и мъжът  да се е променил и него да го е хванала  (което е много Често среЩано явление) ,колкото и да ти се струва невероятнооо и невъзможноо .Тъй ,Че дръж си там твоя послушен помоЩник и се моли да си остане такъв и след бебето та Чак до старини .Само Ще ти дам малък пример братът на моя и жена му са били 10 години заедно преди да им се роди детето и след това дори и 2 години  нямат живяни заедно . Като дойде детето животът  ти се обръЩа на 360°  и ако нямаш и помоЩник от време на време за любимите си занимания(не казвам ,Че бебето не е любимо занимание ),но 24/24 Часа 7/7 дни  нон стоп  ,няма да се депресираш ли .Ти какво си мислиш ,Че едно бебе е кукла , седи и си лежи кротко и само го храниш  и къпеш .Ами като вземе с Часове  да реве ,ами като поотраснат като запоЧнат да се налагат и ти прави кризи на всеки Час ,тогава ти идеалната сигурно Ще имаш някакво магиЧеско решение за всяка една ситуация ,Щото преди това Ще си Чела много в нета ,книги ,ама видиш ли тоЧно твоето дете няма да съвпадне с виЧко изЧетено ....Направо се Чудя на акъла ти и как упорито продължаваш да пишеш в темата  ooooh!

# 76
  • Мнения: 138
Следродилна депресия...?А ако той беше мъж да място нямаше да позволи да изпадне изобщо в някаква депресия, щеше да се погрижи за нейното разнообразие и да забележи ако тя не е доволна от живота си и от него.Студено му е , неприятно му е...дрън, дрън...лайнарщини и лигавщини...в крайна сметка тя си е съдрала .... преди няколко месеца и след това я е наградил да си гледа и сама детето.Работел... и какво работи?Да не е миньор или тракторист, че трябва пък толкова често да си презарежда батериите?Ми сори, ама такива не ги оправдавам.И скъпа сега като не иска да излиза с теб след годиди пък изобщо...или става другият вариант- като те види, че си хващаш живота в ръце и приятелките под мишница и си купонясвате по женски ще се сети за теб, ама тогава няма да има кой да го забележи.Гледай си живота, спокойствието и детенцето и знай, че и твойто време ще дойде като поотрасне бръмбарчето.
Аз вече съм на този принцип   Peace
Той сега не иска да излизам с него, но ще дойде и моето време  Laughing

# 77
  • Мнения: 668
Мила изпраднала си в дупка.Кани повече приятелки в часовете когато бебо спи.,говорете си,правете си маникщр или нещо различно от памперсите.Не може да нямаш такива познати .Сизлизането не се ядосвай толкова.След 2 месеца ще се затопли и ще имаш възможност да сте не вън постоянно.Таткото ами просто е,обърни се към него и му обясни,че се чувстваш зле,не от домакинската работа или от гледането на детето.Кажи му че имаш нужда от него.
Мъжете понякога не се досещат сами.Сигурна съм ,че те обича много и няма любовница.По скоро не те е разбрал добре.

# 78
  • Мнения: 3 611
И моят беше такъв - мързеланко. По цял ден се разхождаше между ТВто, компа, хладилника и тоалетната. А от умора вечер си почиваше пред компа... И не само че беше мързеланко, ми беше и безотговорен. "Ми нямам, бе" - когато го питах има ли пари да купи нещо за ядене. "Ми нямам" - вдигаше рамена той. Случвало се е да нямаме какво да ядем... Не само не остана нищо от любовта ми, ами така ми опротивя, че не можех да го гледам. Имах чувството, че не живее, а вегетира; че ще се разплуе и размаже по диваните от лежане... Иначе ме слушаше - направи това, направи онова, трябваше да го командвам като майка, иначе сам не се сещаше. Детето иначе му го оставях и излизах - да се оправя, баща е.
Е, не сме вече заедно и да ви кажа - родих се...!

# 79
  • Мнения: 293
Нещастна не съм искала нито да те убидя,нито да те засегна по някакъв начин с изказването си.А че ровя във фантазията си е ясно тъй като вариации на семейства,подобни проблеми и от къде всъщност идват те има много.Това,което казах бяха само част от тях.Просто интуитивно помислих,че може да е това.А как е всъщност само ти си знаеш.След като казваш,че мъжът ти преди е бил цвете, а откакто детето се е родило се е променил толкова драстично значи проблема е другаде-не е там където мислех аз.
В такъв случай не ти остава нищо друго освен да се опиташ да говориш по човешки да разбереш от къде е тръгнала промяната му и защо и да се опитате заедно да поправите нещата...

AGAPH по-глупави и некомпетентни расъждения от твоите не бях Чела ooooh! .
Когато един ден дай боже имаш дете тогава се вклюЧвай в такива деликатни теми .Какъв е проблемът на авторката можем само да гадаем като дърти клюкарки без работа .Може и да е в следродилна депресия ,може и мъжът  да се е променил и него да го е хванала  (което е много Често среЩано явление) ,колкото и да ти се струва невероятнооо и невъзможноо .Тъй ,Че дръж си там твоя послушен помоЩник и се моли да си остане такъв и след бебето та Чак до старини .Само Ще ти дам малък пример братът на моя и жена му са били 10 години заедно преди да им се роди детето и след това дори и 2 години  нямат живяни заедно . Като дойде детето животът  ти се обръЩа на 360°  и ако нямаш и помоЩник от време на време за любимите си занимания(не казвам ,Че бебето не е любимо занимание ),но 24/24 Часа 7/7 дни  нон стоп  ,няма да се депресираш ли .Ти какво си мислиш ,Че едно бебе е кукла , седи и си лежи кротко и само го храниш  и къпеш .Ами като вземе с Часове  да реве ,ами като поотраснат като запоЧнат да се налагат и ти прави кризи на всеки Час ,тогава ти идеалната сигурно Ще имаш някакво магиЧеско решение за всяка една ситуация ,Щото преди това Ще си Чела много в нета ,книги ,ама видиш ли тоЧно твоето дете няма да съвпадне с виЧко изЧетено ....Направо се Чудя на акъла ти и как упорито продължаваш да пишеш в темата  ooooh!
Не можах да разбера проблема ти ? Whistling

# 80

AGAPH по-глупави и некомпетентни расъждения от твоите не бях Чела ooooh! ...................................
....Направо се Чудя на акъла ти и как упорито продължаваш да пишеш в темата  ooooh!

Ами тя по почти всички теми само глупости пише, аз отдавна се отказах да комуникирам с нея, не виждам и ти защо го правиш.

# 81
  • Мнения: 293

AGAPH по-глупави и некомпетентни расъждения от твоите не бях Чела ooooh! ...................................
....Направо се Чудя на акъла ти и как упорито продължаваш да пишеш в темата  ooooh!

Ами тя по почти всички теми само глупости пише, аз отдавна се отказах да комуникирам с нея, не виждам и ти защо го правиш.



Хехе.Сън не съм спала,че не комуникираш с мене...направо не мога да повярвам! Tired
Ти пък къде се намеси?Тя не комуникира,а си пише някакви неща.Не съм комуникирала с нея!

# 82
  • Мнения: 1 174
Момичета,аз съм съгласна със абсолютно всичко казано от Вас.Вярно е,че когато мъжът е безотговорен,когато не помага,когато лентяйства е нормално жените да се изнервяме.Обаче мисля,че конкретно на авторката проблема е по-дълбок и по-различен.Мисля си,че отношенията са им такива още преди да се роди бебето.И седя и се чудя.Авторката му е видяла керливите ризи още при съжителството си с него преди бебето.Видяла е,че е безотговорен,че не пипва нищо вкъщи,че не и помага,че не ходи с нея по разходки и молове,че не се развличат,не знам дали не го желае само сега или и това е от преди раждането.И при все това ражда дете от него и очаква,че когато детето се роди той ще се промени тотално.Ей това не мога да разбера.Сега живея с човек и виждам какво би помагал ако имаме бебе.И все пак не мисля,че пазаруването,носенето на пари вкъщи и малката помощ,са НИЩО...Не го защитавам,както някои се изказаха.Просто авторката си го знае какъв е и какво може да очаква от него.А за това да му остави бебето и да излезе- мисля,че той няма да има нищо против но на нея проблема и явно е,че иска да са заедно и заедно да излязат,а той не е такъв тип.

Не е задължително преди да е бил такъв. Моя мъж започна да се скатава основно след като се излязох по майчинство, а след като се роди детето реши, че като съм си вкъщи мога и всичко сама да свърша. Дори за малкия не помага, само на едното къпане полива с канчето и като си дойде от работа си поиграва с него за половин един час. Пазарува по списък, който му диктувам по телефона. Преди също не изгаряше от желание да свърши нещо вкъщи, но все пак не беше така, той виждаше, че си идвам от работа малко преди него или с него и примерно аз ще се хвана да правя вечерята, той ще зареди миялната или ще му кажа простри прането и го прави.
Но за излизане няма проблем, ходим в почините дни нагости тримата с детето или в МОЛ, при майка ми, на кафе и т.н. Също много често ни идват на гости приятели и не мога да се оплача от скука, ама как ей тъй не пусна прахосмукачка по своя инициатива  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт