Вип брадър-3

  • 94 646
  • 1 860
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 674
Румен Вълка има 4-ри дъщери. Последната се роди миналото лято. Майката е Ася Христова, също манекенка. До колкото знам Ивайла получава добра издръжка в 4 цифрена сума за дъщеря си Рая.

Той човека можеби опитва за момче.
Ако си вземе някоя здрава мама от форума а не хилави манекенки веднага ще му уредим въпроса!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 846
  • София
  • Мнения: 2 840
На Румен скоро някаква друга манекенка му роди поредното дете.
Е,браво на нея,уредила се е

Не бих казала. Всички жени, които му раждат, биват сменяни, после добре обезпечени, да речем, но ни една от тях не се сдобива с друг мъж. Ти си прави изводите.

# 1 847
  • Мнения: 2 759
                        Хората си говорят нещо помежду си, тя се провиква през цялата стая със заповеднически тон: 'Емо!'... Никакво внимание. 'ЕМООООООООООООООО!'... Успя да ги прекъсне, де. После същото към Милко... Ужас...

# 1 848
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, Милко е крайно простоват, а лично аз хич не го приемам за Вип, ама к'во пък...
Обаче, признавам, такива мъже са ми леко гнусновати.

# 1 849
  • Мнения: 54
Този голям зелен задник до кога ще го дават?

# 1 850
  • Мнения: 77
Абе Божидара не ви ли прилича на оная Светлана(бремената от ББ3)  newsm78

Гледам снимките и много ми прилича!  Laughing

# 1 851
  • София
  • Мнения: 1 541
Абе Божидара не ви ли прилича на оная Светлана(бремената от ББ3)  newsm78

Гледам снимките и много ми прилича!  Laughing
дай да видим не я помня

# 1 852
  • Мнения: 54
Дебелият й глас никак не си отива с нежното й лице.

# 1 853
  • Мнения: 4 435
                       Божидара е цялата червена и само вее с ветрилото... говори и диша учестено... Щяла да се опита ако може да си преотстъпи участието в 'Сделка или не' на майка си... каква инжекция щяла да и вкара... Чудя се дали има предвид финансова  newsm78? Участията им няма ли да са благотворителни (поне те)?

Естествено, че не финансова.
Тя обясни, как майка й е много голяма фенка на предаването, и всеки ден когато Рая (на Ивайла дъщерята) отиде при баба си след градина, докато Ивайла свърши работа, гледат заедно предаването с голямо вълнение. Стискат палци на участниците, и изобщо много се вживяват. Затова иска ако може да й преотстъпи участието си, защото майка й много ще го оцени, и ще бъде безрайно щастлива да участва в него.

# 1 854
  • Мнения: 54
  Изкарва се много благородна и добра, но лично аз не й вярвам.

# 1 855
  • Мнения: 674
А кога ще е първата изява на Камелия??? newsm78 Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 1 856
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Абе тези май се понапиха..........от обяд си пийват,но сега ръсят глупости и се хилят newsm78весела мисийка ще бъде smile3508

# 1 857
  • Мнения: 77
Абе Божидара не ви ли прилича на оная Светлана(бремената от ББ3)  newsm78
Гледам снимките и много ми прилича!  Laughing
дай да видим не я помня

Ето:

Божидара                                                                                               Светлана

# 1 858
  • Мнения: 1 163
Приличат си  #Crazy

# 1 859

Общи условия

Активация на акаунт