Зелен чай?

  • 178 270
  • 199
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 72
Ами да сега съм на режим и спортувам и ми се иска още нещо а и все пак е нещо полезно и можете ли да ми препоръчате марка или нещо и от къде мога да си купя  Praynig

На Туайнингс зеленият чай в кутия ми е любим.



И също на Туайнингс зеленият с жасмин.  Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 1
 CloseЗдравейте!Първо искам да уточня, че написаното по-долу е въпрос  на лично мнение (лични изводи).Ще започна с това, че и аз като повечето хора с наднормено тегло исках да отслабна (по-бързия начин).Поразрових се в Интернет и открих, че зеленият чай имал такова действие.Изчетох може би десетки (може и повече)коментари и останових следното:Повечето хора които публикуват коментари са или представители на дадена фирма или са провокатори!Този извод ще подкрепя със следните факти:
1.Първо откъде смятам ще са представители на фирма: ..."за един месец без никаква диета и спорт отслабнал с над 20 кг. ..."т.к въпросният потребител беше влязъл чрез фейсбук влязох в неговия профил.Имаше снимки разгледах ги и под една от снимките пишеше следното: "МАЛКО СЪМ ПРЕКАЛИЛ СЪС ФОТОШОПА",имам и други примери, но според мен този беше най-фрапиращ.
2.Защо смятам, че са провокатори-Цитирам друга потребителка:"Зеленият чай е голям боклук.Не си давайте парите.Освен, че не отслабнал ами и качих килограми.Здравословното ми  състояние се влоши..."
Пробледът е че и повечето диетолози печелят пари на гърба простосмъртния човек.Отново давам пример:проф. БАЙКОВА в едно свое интервю казва следното:"Няма хапче, което да изпиеш и да станеш слаб.Именно хората, които произвеждат теза хапчета са най-дебелите хора на света..."След може би няколко месеца виждам въпросната професорска как прави реклама на хапчета за отслабване (може би се сещата за кои става на въпрос.Няма да им правя реклама като ги споменавам.)ТОВА е.... (думите са излишни).
ОТНОВО казвам , че това са лични мнения.Всеки избира дали да вярва на тези продукти или не.

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 09:29 от Kamen123

# 182
# 183
  • Мнения: 5
От каква възраст на детето може да се приема зелен чай от пакетче?
Извинявам се ако вече е отговорено на този въпрос.

# 184
  • Мнения: 74
Аз бих давала от 7 години да речем.

Имаме познати китайци, те друго вкъщи освен зелен чай не пият, включително и децата.

Кофеинът му е около 1/3 от този в черния чай, ако това ти е притеснението.  (В белия чай е още по-малко.)

# 185
  • Мнения: 5
Благодаря!

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 357
Моят син е почти на 4г. и му давам отвреме на време зелен чай.

# 187
  • Мнения: 50
и аз препоръчвам, от доста години само него го пия!

# 188
  • Мнения: 547
Здравейте, някой има ли отзиви за този онлайн магазин http://teateam-bulgaria.com/ ?

# 189
  • Мнения: 50
много хубав сайт, богат избор на чайове Joy май и аз ще си поръчам нещо оттам, заинтруигува ме "Зеленият чай Crazy Matcha"- с  ягода ванилия, ариматизиран...ммм

# 190
  • Мнения: 42
Здравейте на всички любители!
Ужасно много обичам чай, но досега съм пиша само плодови и билкови.Наскоро реших, че като един чайолюбец трябва да опитам всички основни видове и да обогатя колекцията си от чайчета.Сега да споделя, че съм на 13, съжалявам и може би съсипвам смисъла на форума, но единствено тук срещам компетентни хора по много и различни въпроси.Моля да ме извините, аз ще Ви задам няколко въпроса, но ако смятате че съм се натресла, което може би е вярно, отново се извинявам.Купих си зелен чай на Dilmah с лимон и лимонена трева, който много ми харесва и черен чай на Twinings Yellow Label, който също много ми допадна, но проблемът е че родителите ми се притесняват дали е полезно за мен да пия тези чайове, или повече ми вредят.Пия чайовете веднъж седмично по един от двата вида сутрин, например в понеделник и петък, или сряда и неделя.Като се старая да държа пакетчетата в чашата с водата за не повече от минута-минута и половина.Моля Ви кажете ми дали е правилно да пия чайовете или пък да се върна на плодово-билковите или така наречените "обикновени"?Ако още съм прекалено малка за тях ще го превъзмогна, но не желая да си навличам здравословни проблеми.Благодаря, че сте отделили от времето си, за да прочетете това!
Лек ден и .... да Ви е сладък чаят!
🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Не мисля,че с нещо могат да ти навредят.
Черните имат повече кофеин и таин и биха могли да ти действат като кафето.

# 192
  • Мнения: 29
аз лично пия по цял ден зелен чай на работа - около 5-6 чаши на ден (реших да заместя кафето с чай). не го пия за отслабване но имаше такъв ефект при мен след 3-4 месеца нон стоп пиене

другото което съм чувала е Мача - което е нещо като концентрат на зеленият чай и се пие по една лъжичка на ден. супер популярно по америка. може да се слага на смутита, кексчета и тн. и доколкото знам 1чл Мача = 5-6 чаши зелен чай. но не го пия много редовно и не мога да коментирам за ефекта

# 193
  • Мнения: 3
Здравейте! А някой пробвал ли е хранителни добавки със зелен чай? Просто не съм фен на вкуса на чая, но очевидно е много полезен и искам да пробвам. Някой ако има опит с дадена марка, моля да пише! Мерси предварително Simple Smile

# 194
  • Мнения: 13
Зеленият чай какви действия има върху червата т.е как се отразява върху храносмилателната и отделителната система?

Общи условия

Активация на акаунт