Тия от БТВ прекаляват!

  • 6 337
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Ти кога им прочете длъжностната характеристика?
На мен пък ми харесва този начин на поднасяне на прогнозата. ИМа един гологлав младеж, който винаги ме разсмива. Дори и с изтъркани смешки.

# 16
  • Мнения: 4 892
Работата на хората, които подготвят прогнозата за времето е да ни съобщят обективно прогнозата за времето! Защо го преплитат задължително с пътната обстановка и как времето влияе върху пътните условия? Нима през лятото, когато температурите се вдигнат над 30 градуса ще ни приканват да си включваме климатиците в колите или да спрем да изчакаме на сянка до залез слънце Grinning и да не забравиме да си заредим GSM-ма! Laughing

Преплитат го и допълват информацията, защото снегът винаги изненадва градоначалника, който и да е той! И то през януари /не през юни/. Даже и Бат' Бойко, а какво остава за непросветения обикновен гражданин.

Всъщност има доста хора, които е необходимо да се подсещат по всевъзможни начини. Ако трябва да съм сериозна и искрена, не намирам за чак толкова досадно да съобщават тези неща.
 Peace

# 17
  • Мнения: 3 634
Емил Чолаков е синоптика, за който предполагам говорите. Отдавна съм се научила да си пропускам покрай ушите това, което не ме интересува. Само досадните "Ако искате да спечели .... гласувайте за 123456789 за всички абонати на ......." ме оставят с чувство, че прекаляват.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 70
По-добре да кажат, че още не са започнали да почистват от снега тези и тези пътища т.е да дадат полезна информация, а не да създават изкуствена психоза в хората. Сигурна съм, че доста семейства си прекъснаха почивката и хукнаха днес да се прибират, само защото се съобщава за "голям" снеговалеж. Нали е зима все пак?

# 19
  • Мнения: 1 212
... Чувставм се като малоумна, когато гледам тяхната прогноза. Наистина е прекалено!

Точно днес и аз гледах последната прогноза ....
И мислех за удачността/неудачността на методата да подбират неособено красиви говорителки
/Не зяпаш, мадамата... слушаш инфото/.
Харно, но днешната чак дразни окото

# 20
  • Мнения: 8 470
На мен любима ми беше темата за тарифите на такситата по Нова година. Twisted Evil
Повториха го, потретиха и постотниха, докато  и глухите разбраха, как такситата ще возят на двойни цени.
Нито ме интересува, нито е мой проблем, дали някой ще плати два лева повече. Дори и този някой да съм аз на Нова година. Веднъж е Нова година, веднъж се празнува, а и не всички са се юрнали по таксита. На когото не му изнася, да не се качва. Никой не е длъжен да работи на Нова година. И ако работи, се иска съответните пари за това.
Имам чувството, че наистина ни смятат за малоумни и ни отклоняват вниманието от съществените проблеми с измислени "новини". Sick

# 21
  • Мнения: 4 195
Чут Чут, хората предупреждават съвсем резонно да си носим вериги, топли дрехи и достатъчно гориво. Не ми се струва фатално. Закъсвала съм в зимни условия по едно пуловерче и не особено топло яке. Не е приятно.
ъ, извинявай, аз друго помислих, че изкоментира - усмивката на Траволта, извинявай ooooh!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
БТВ от няколко години не ги понасям откъм новини и прогноза за времето, но по навик все тях гледаме. Точно това непрекъснато преекспониране на нешата по американски ме дразни. Преди 2-3 години, по грипното време, като пънаха едни карти, едни чудесии, като почнаха да бодат флагчета къде има епидемия, все едно не грип през януари, ами чумата е доша Shocked Отвратителни са...

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Никой не е длъжен да работи на Нова година. И ако работи, се иска съответните пари за това.
Ами да не работят на Нова година тогава!
Но по-скоро излизат тогава и искат с това, което заработят ТАЗИ една вечер, да ядат цяла година.
 
Поне преди време беше така. Скоро не съм ползвала такси по празници.

А гологлавият младеж е номер едно - много е лъчезарен и всякакви глупости покрай прогнозата бих слушала от неговата уста. Развеселяват ме.

# 24
  • Мнения: 247
Нищо лошо няма в начина им на поднасяне. 24  часа снеговалеж малко ли е? Току виж, че някой недоволен, ако имаше възможност и на Господ щеше да държи сметка, как е възможно да разваля времето и да прекалява.  Wink

# 25
  • Мнения: 8 470
Никой не е длъжен да работи на Нова година. И ако работи, се иска съответните пари за това.
Ами да не работят на Нова година тогава!

 
Поне преди време беше така. Скоро не съм ползвала такси по празници.


Laughing
Разсмя ме искрено.
Всяка нещо си има цена.
Таксиджиите не са ми по-симпатични от фолк - певачките, ама и те по празници заработват по няколко хилядарки. Mr. Green
Човешко е все пак, всеки храни семейство.
А БТВ се хранят от "новини". Wink

# 26
  • Мнения: 3 835
Гологлавият мъж преди време го видях на един протест, явно с други дейности се занимава в момента. Останах с впечатлението, че е готин и точен, не само на екран.
По темата, ами не е дразнят, не се чувствам малоумна. Щом има луди с летни гуми още, значи не е излишно и вероятно това натъртване предотвратява доста малоумия и безумия по пътищата. Както не ме и дразни натъртването по БГ радио: Включете си светлините, не харчат ток! Не изхвърляйте пепелника си на улицата, това не е кошче!
И още куп подобни, щом го натъртват, явно има защо. Ако не го правят, ще кажем пък че са безотговорни и неадекватни.

# 27
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
БТВ от няколко години не ги понасям откъм новини и прогноза за времето, но по навик все тях гледаме. Точно това непрекъснато преекспониране на нешата по американски ме дразни. Преди 2-3 години, по грипното време, като пънаха едни карти, едни чудесии, като почнаха да бодат флагчета къде има епидемия, все едно не грип през януари, ами чумата е доша Shocked Отвратителни са...

Абсолютно с всяка дума на белинда съм съгласна и аз.
Това е моето мнение.
Даже мислех да пусна тема за бТВ и за тяхната мания да изопачават новините,
да правят псевдо социални репортажи,
да изкривяват истината, като се опитват да налагат мнение, което не знам кой им го е поръчал.
Спрях да гледам новини и обзорни предавания по бТВ.
Май и изцяло спрях да гледам бТВ.
Освен да ме заблуддят нищо ново не мога да науча от тях.

Наистина са отвратителни.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 524
Ох и  свеки ги гледа,  сега не може да спи защото утре малкият и син ще пътува от Варна до София  ooooh!

# 29
  • Мнения: 465
Изобщо не ме дразнят, разсмиват ме със загрижено-драматичния си тон.  Laughing
И аз съм така. винаги с нетърпение очаквам как точно ще ни поднесат информацията за времето. Особено едно момченце, не му помня името, много ме разсмива като го слушам  Sunglasses
Този и уникално неприятен.  Mr. Green Винаги казва тотални дебилизми.

Общи условия

Активация на акаунт