Тия от БТВ прекаляват!

  • 6 333
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 623
Рокси, виж че се базикам  Hug
Идиоти е имало и ще има !
И аз избрах вчера да се приберем
по 2 причини:
Едната беше времето, а другата
- всенародното прибиране днес - е не ми се мръзне
5 часа Плевен - София  ooooh!
И изобщо не е до гледане на новини или негледането им  Naughty
Всичко си е до човека. Още Ноември сложихме зимните гуми - не
чакам някой да ми каже, че идва зима. Веригите са в багажника.
Колата е ОК - прегледана и заредена с каквото е нужно.
Не чакаме никой да ни подсеща ! Не си правим експерименти !
Трябва да си супер идиот за да пестиш от гуми ! Като нямаш
пари да поддържаш една кола - няма да караш !
Защото едни спестени зимни гуми, понякога струват човешки животи  Naughty
Може да съм крайна, но така мисля !

# 61
  • Мнения: 4 678
Май сме малоумни, тъй като въпреки предупрежденията и умствения ни потенциал днес пак ще има закъсали. Някои се правят на такива хитреци и смелчаги, че чак безумници.
Абе нали хората трябва да се прибират..утре са на работа..кво да чакат..да кажат по БТВ ..Честита първа пролет Peace
Зима е.. нормално е да има закъсали..снега не е много..не виждам защо трябвада се всява паника.А и БТВ от скоро време прилича на Лъжливото овчарче..кой да им повярва Whistling

# 62
  • Мнения: 1 959
Миналата година пътувах към София на 2-ри срещу 3-ти. Ако помните, тогава валя нистина голям сняг.
Излязох от Русе 10 минути преди да затворят града. През цялата нощ (защото толкова се тътрузихме до С.),
главният път се чистеше и имаше снегорини. Вярно, малките селища бяха блокирани, но магистралата беше ОК.
Според мен, организацията си беше на ниво, бях впечатлена.
Хаосът си го правим ние-без вериги, летни гуми, липса на умения...

# 63
  • Мнения: 1 731
Сега се сетих как очаквахме по данни на БТВ ураганни ветрове след Бъдни вечер.  #Crazy
Те така и не дойдоха.Аман вече от прекаляване и създаване на напрежение. #2gunfire

# 64
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да, така е създават умишлено напрежение,
като същевременно наистина важни и значими проблеми не се отразяват в техните новини.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 295
НОВА ме дразнят много повече с драматичните си анонси към новините. Винаги избират най-лошата новина, и я преекспонират до бедствие. Като онзи ден -  по бТВ съобщават, че все още е рано за грипна епидемия и толкова, а по НОВА - "нов австралийски щам ще предизвика голяма епидемия в БГ в края на месеца" Както и тъпата им новина през лятото за опустошителен смерч ли кво беше, дето се очаквало в максимално скоро време на брега на морето - толкова хора се изплашиха, а те говорели врели некипели прогнози някакви, дето не се знае дали и кога ще се случат ooooh!

# 66
  • Мнения: 2 401
Пет страници с мнения на потребители, които смятат, че телевизиите ги манипулират и промиват мозъците им с прогнозите за времето????? Кажете ми, че не е вярно, моооля.  Praynig

# 67
  • Мнения: 2 111
bTV и Нова телевизия са насочени към масовата аудитория (вторите поне за момента са така, ще видим нататък какво ще стане). Което значи, че е в реда на нещата да поднасят информацията така, щото и Асан от Горно Нанадолнище, който едва е избутал четвърти клас и трудно чете, да се присети да зареди ЖиСиЕма и евентуално да сколаса да сложи зимни гуми на жигулката Мара преди да иде на прасе при баджанака в съседното село.

Аз лично имам достатъчно висока самооценка, за да не се чувствам малоумна слушайки прогнозата за времето. Ако нещо чак толкова ме подразни в предаване или програма, бих потърсила координати в сайта на респективната телевизия, за да си изпея мъката.

# 68
  • Мнения: 1 749
Ние се отказахме от телевизора вече преди повече от половин година.Гледаме ТВ само като сме на гости у майка или баба.Честно казано,не ми липсва изобщо.

# 69
  • Мнения: 4 195
Ние се отказахме от телевизора вече преди повече от половин година.Гледаме ТВ само като сме на гости у майка или баба.Честно казано,не ми липсва изобщо.
това онзи ден си го мислех - тц, прекалено ми е, чак пък да се откажа Rolling Eyes
не знам за какво ни мислят, обаче днес се нагледах на шофери - по дефилето, което е опасно в 40 градусова лятна жега, те днес, при видим 2 см лед под снега, караха като ненормални, всеки 5-ти му поднасяше колата, никой не спираше на скорост - бият едни спирачки, все едно са с гуми от трактори - резултата - троен аксел братче ooooh!

# 70
  • София
  • Мнения: 492
Изобщо не прекаляват! Обясняват като на малоумни  Crazy, тъй като за съжаление има доста такива по пътищата... ooooh!

Което значи, че е в реда на нещата да поднасят информацията така, щото и Асан от Горно Нанадолнище, който едва е избутал четвърти клас и трудно чете, да се присети да зареди ЖиСиЕма и евентуално да сколаса да сложи зимни гуми на жигулката Мара преди да иде на прасе при баджанака в съседното село.

Аз лично имам достатъчно висока самооценка, за да не се чувствам малоумна слушайки прогнозата за времето.
Peace

# 71
  • Мнения: 5 370
Пет страници с мнения на потребители, които смятат, че телевизиите ги манипулират и промиват мозъците им с прогнозите за времето????? Кажете ми, че не е вярно, моооля.  Praynig
Тц, прогнозите са най-малкото. Прочети пак. Heart Eyes
Преди 3 години и половина ще ходим на море. точно тогава, края на юли началото на август имаше едни пороища, не може да не ги помните, дето отнесоха де що имаше за отнасяне и после след тях се започнаха едни безконечни ремонти. ooooh!
Та.....ще пътуваме за Синеморец. Психоатака невероятна по медиите, ауууу, Синеморец откъснат от света, аууууу, мостът го няма!!!! ooooh!
Викам си аз-абе как може моста да го няма, касае се за МОСТ ОТ ЖЕЛЕЗОБЕТОН!!! Предназначен, ако се наложи, по него да минават танкове. Да не би пък мостът към плажа Силистар над Резовска да е отнесен, той е и дървен.

Естествено, мостът си беше там. Местните казаха, че били потресени как чрез новините се манипулират хората. НЯколко дена по-късно се убедих сама. След една краткотрайна лятна буря го изкараха, че на Лозенец на плажа едва ли не СМЕРЧ е вилнял. Отива екип и шефът давал нареждания как да се снима в едър план, че 2-та квадратни метра пострадала постройка да изглеждат....поне 200. И оттам минахме......и пак нищо особено не видяхме.

# 72
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
[Преди 3 години и половина ще ходим на море. точно тогава, края на юли началото на август имаше едни пороища, не може да не ги помните, дето отнесоха де що имаше за отнасяне и после след тях се започнаха едни безконечни ремонти. ooooh!
......

Същото беше, когато бТВ преди години обяви, че Пазарджик се е наводнил от р. Марица.
Как екипи на гражданска защита изнасят хората и са пълни кооперациите с вода до вторите етажи.
Нищо такова.
Марица беше излезла леко и беше близнала оградите на първите 1-2 къщи на циганската махала.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 189
НОВА ме дразнят много повече с драматичните си анонси към новините. Винаги избират най-лошата новина, и я преекспонират до бедствие. Като онзи ден -  по бТВ съобщават, че все още е рано за грипна епидемия и толкова, а по НОВА - "нов австралийски щам ще предизвика голяма епидемия в БГ в края на месеца" Както и тъпата им новина през лятото за опустошителен смерч ли кво беше, дето се очаквало в максимално скоро време на брега на морето - толкова хора се изплашиха, а те говорели врели некипели прогнози някакви, дето не се знае дали и кога ще се случат ooooh!
Точно смятах да изокам и аз по този повод, макар че не е за същата ТВ и не е за прогнозата за времето. Като почнали едни анонси за новините, с тревожен тон обявяват на всеки 15 минути за идещата грипна епидемия до края на месеца. Е, и аз какво да направя по въпроса?!  Crossing Arms Освен да се притесня, което е обяснимо, и да смятам кога да пускам болнични и отпуски - пък и то един Господ знае кога действително ще е епидемията...
А прогнозата за времето по бТВ уж я гледам, а за съветите към шофьорите научавам оттук... От едното влязло, от другото излязло, явно  Laughing Но не е зле, че напомнят точно тези неща, белким на някой му влезе в главата... Емил Чолаков и на мен ми е забавен  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 183
Едно не мога да разбера,като не ви харесва как поднасят новините защо ги слушате и чак толкова им се впечатлявате. И аз чух новината,но не и обърнах кой знае какво внимание-сняг и толкова. Както и други споменаха,не чакам Ани Салич да го каже по новините,за да ида да си сменя гумите,да си погледна колата и т.н. Peace.

Общи условия

Активация на акаунт