Тия от БТВ прекаляват!

  • 6 348
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей сега не подминаха темата с летищата.
Иначе напомниха, че пътната обстановка е лоша за всички "умници" решили да се приберат в последния момент.

# 91
  • Мнения: 3 835
Остава или да напишете петиция, или да четете прогнозата от вестниците.

О, да! Скоро не е имало "смислени" петиции, откакто "легализирахме" змиите да станат вегетарианци.  Laughing

Хм, това не го разбрах? Кои вие и кого легализирахте, кои змии? Пропуснала съм, простете.

# 92
  • Мнения: 12 686
Не знам днес дали прекалиха - освен да са инсценирали всичките катастрофи и ужаси по пътищата.

# 93
  • Мнения: 6 713
Битивито са кръгла нула - новините им са все едни такива притеснително-загрижени уж, често са пресилено розови, само ни замазват с разни добри новини, използват децата най-нагло да си пълнят новините, вместо да направят някой сериозен коментар или анализ. Често са с някаква нотка на разсъжение, която ме дразни ужасно. Абсолютно създават медиен комфорт на управляващите.

Франческа, ти репортер ли си, от коя ТВ? Е, ще разбера, ако не ми отговориш. Peace

# 94
  • Мнения: 147
Ето къде били бъдещите репортери на БТВ-то  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 54
  Дават ни съвети като на дебилни: заредете си батерията на GSM-ма, сипете си гориво и си сложете вериги. А дали да не си заключим колите отвътре, или кога да дишаме и да пием вода, ще ни кажат ли? Чувставм се като малоумна, когато гледам тяхната прогноза. Наистина е прекалено!

  Ти може и да нямаш нужда от техните съвети, но много хора имат.Хората са различни. Има възрастни, ниско интелигентни, такиваа, които рядко пускат tv. Това е нац. телевизия и трявба да е в удобство на всички. А за постоянното повтаряне на едно и също наистина си права. От това наистина човек може да полудее. По тази причина се ориентирам към канали с по-малко реклама.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 15:29 от Caraline

# 96
  • Мнения: 4 195
  Дават ни съвети като на дебилни: заредете си батерията на GSM-ма, сипете си гориво и си сложете вериги. А дали да не си заключим колите отвътре, или кога да дишаме и да пием вода, ще ни кажат ли? Чувставм се като малоумна, когато гледам тяхната прогноза. Наистина е прекалено!

  Ти може и да нямаш нужда от техните съвети, но много хора имат.Хората са различни. Има възрастни, низко интелигентни, такиваа, които рядко пускат tv. Това е нац. телевизия и трявба да е в удобство на всички. А за постоянното повтаряне на едно и също наистина си права. От това наистина човек може да полудее. По тази причина се ориентирам към канали с по-малко реклама.
какви?  Laughing

# 97
  • София
  • Мнения: 932
Аз съм доволна , че дават информация , визирам специално за пътната обстановка. Аз не гледам 24 часа телевизия и се радвам , че повтарят всичко, по няколко пъти , така и аз мога да видя и чуя дадена информация,  когато пусна ТВ-то. А колкото до пътищата , много съм благодарна аз лично на медиите за предупрежденията, ние сме на почти 400 км от София. Мислехме да тръгваме вчера , но се отказахме точно заради репортажите и не съжаляваме, със зимни гуми сме, нямаме вериги. Но не искахме да рискуваме с малката , която е на годинка и половина и без това при хубаво време и път имаме най-малко 4 часа път. Наши приятели обаче тръгнаха и казаха, че пътуването е било кошмарно на моменти - тръгнаха в 11 сутринта и чак в  17 часа, ни се обадиха, че са на магистралата (Пловдив-София) и да се радваме ,че не сме тръгнали с малката на път,  кой знае колко още са пътували до София, повече от два часа според мен.
Аз лично благодаря на медиите за репортажите, за обстановката по пътищата, иначе прибирането ни в София , щеше да е кошмар с едногодишно дете.
Съгласна съм , че често преувеличават нещата, заради самата новина , търсят сензация, но то не е трудно да отсееш преувеличеното от истината.
П.П. Не сме стари хора , не сме ниско интИлигентни, както вече казах имаме си зимни гуми , още като тръгнахме на път и нямаше сняг. В събота, дори и двамата с мъжа ми не знаехме , че ще се почива и в понеделник, а се отказахме от път. Именно заради прогнозите.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 14:59 от nellyani

# 98
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не ме дрази подаването на адекватна информация за пътната обстановка, съвети как да се процедира, ако се изпадне в беда някъде (че то пред компа е лесно, но, ако се случи човек в такава ситуация, шубето е голям страх, и ако не ти е набито едва ли не в малкия мозък, то вероятността да се панираш и да сториш някаква невероятна простотия е голяма).

Дразни ме драматизацията от типа "страната затрупана от сняг", а датата е, о, Боже, 04.01., и паднали 20 см сняг (а на места пък 2-5 см).
Все пак България не е на тропиците, където валежите от сняг биха били едва ли не апокалипсис.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт