Помагайте за ютия!!!

  • 1 600
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Момичета, помагайте Praynig
Днес почнах да гладя и  Sad ютията ми издаде багажа, не работи. Погледнах гаранционната карта, гаранцията е изтекла преди 2 месеца. Confused
Сегашната, която вече не работи е TEFAL program 8, уж хубава беше, какво стана newsm78
Посъветвайте ме каква марка да си взема, която да работи повече от две години Wink Mr. Green
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 433
Гласувах за Филипс,чувала съм хубави отзиви.

# 2
# 3
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Между другото старата ми беше Philips  Thinking, доста време изкара и още работи, но я занесох на майка ми, че нали уж си купих нова Rolling Eyes, пък то какво стана ooooh!
Мисля след малко да отида до Техномаркет и да избера нещо до 200-250лв, повече не ми се дават Mr. Green

# 4
  • Мнения: 527
Тефал! Имам я от пет години, много съм доволна. Модела е този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030276

# 5
  • Мнения: 1 632
Имала съм Тефал,Филипс и в момента Бош.
Най-доволна съм от Тефал като гладене, но Боша май най-дълго издържа!

# 6
  • Мнения: 7 263

И аз съм най-доволна от Филипса. Имала съм и Бош преди това, не беше лоша, просто Филипса е от по-добър калс според мен. Тефал не ги обичам много-много като марка....
Може и да е от едновремешната им реклама "Ти мислиш за всичко" hahaha hahaha hahaha, поради която всички мутри си накупиха Тефали за да мислят вместо тях  hahaha hahaha hahaha

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз имам Ровента .На 16 год е ,но гладя само с дестилирана вода.В Пловдив водата е варовита.

# 8
  • Мнения: 2 388
Такава е нашата.

http://www.namerimi.com/products/Braun+FreeStyle+SI+6560+%D1%8E% … D1%8F+1%20185422/

Гладя с минерална вода, която не изхвърлям на всяко ползване. На 3 години е и си е ОК.
Доволна съм. Ютия, като ютия.
Ако се върна назад ще си взема някоя от 20 лв, но тогава консултантката ме зариби. Close

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Още един глас за Braun, на 6 години е и не съм имала проблеми с нея. Истина е, че като я взимах на времето от Метро, това беше най-скъпата ютия там, но си е оправдала цената. Да допълня, че е падала няколко пъти от дъската за гладене  Crazy

# 10
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Току-що се връщам от Техномаркета, и пак ме зарибиха за Тефал Thinking
Разликата в цената между Филипс и Тефал е 10лв Mr. Green, нищо не е. Филипса е 205лв, а Тефала 195лв Thinking
Много труден избор, гледах и Браун и Бош, но от тях нямаше голям избор на модели, а и аз гледам уреда все пак да не е Made in China #Cussing out, че те сигурно и 2 години няма да изкарат Tired
Тефала е Made in France, а Филипса Made in Singapore newsm78

# 11
  • у дома
  • Мнения: 965
Ние сме с филипс, при това я имаме от 5-6 години. Случи се мъжа ми да забрави ютията легнала върху дъската включена. Включвала и изключвала цял ден, без петно на дъската. Прибрах се късно от работа и направо седнах от изненада като видях. Не ми се мисли, какво би станало иначе...

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашата е тази - Бош.  Имаме я от 4 години, като ежедневно е ползвана двете последни години, след раждането на сина ми. Нямам забележки, доволна съм.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 819
200 лева за ютия???? Тя трябва сама да глади newsm78 newsm78 newsm78

Гласувах за Филипс. Много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 3 334
моята е Bosch и я ползвам вече 6-та година безотказно.Подорък ми и не съм я избирала аз,но съм доволна. Peace

# 15
  • Мнения: 164
Моята е Тефал, от скоро я ползвам и съм доволна.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030274

# 16
  • София
  • Мнения: 11 704
Ако не е късно и аз гласувах за Филипс.Харесвам ги като марка,а Тефала го предпочитам за домакински съдове като тенджери и тигани.
И в момента съм с Филипс на 6 месеца,предната ми пак беше Филипс,изкара 5-6 години,но колко пъти е падала не е истина.
Избрах модел със самоизключване и поради това гонеше 200 лева по мои спомени,иначе не глади сама за съжаление. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 511
От 4 години съм с Конеляно-тогава беше около 20 лв.Още на втория ден падна от дъската за гладене.И до ден днешен си работи.2години съм гладила всеки ден заради сина ми.Сега само по няколко пъти седмично.200 лв. никога няма да дам за ютия,даже и 100 няма да дам.

# 18
  • Мнения: 511
От 4 години съм с Конеляно-тогава беше около 20 лв.Още на втория ден падна от дъската за гладене.И до ден днешен си работи.2години съм гладила всеки ден заради сина ми.Сега само по няколко пъти седмично.200 лв. никога няма да дам за ютия,даже и 100 няма да дам.

# 19
  • Мнения: 4 401
Имам един филипс на поне 10 г....какво ли не е преживял и не ще да си замине та и аз да се подновя.А сега с новата сушилня още по рядко ще гладя.Гласувах за филипс.

# 20
  • Мнения: 66
Последно сравнявах Филипс и Тефал по Коледа, взех си Тефал програм 8, но още бленувам Филипса. Тефал-а (около160 лв.) беше на промоция, това надделя да го взема, но Филипс-а (209 лв.) има система, която не оставя лъскавина при гладене на черни дрехи, това го няма при никоя друга марка.
И да добавя, на майка ми ютията е Филипс от 1991 г., не е мръднала.

# 21
  • Мнения: 159
Пусках такава тема, защото и аз се колебаех. Купих си Тефал- за сега съм супер доволна  Wink
Ето ти и въпросната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325446.0

Общи условия

Активация на акаунт