От коя телевизия са ви по-приятни водещите?

  • 3 888
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6
Учудих се , че никой не е споменал Галя Щърбева - според мен е много чаровна, спокойна и есествена, дори я предпочитам за водеща на Календар пред Н. Дойнов.
А в БНТ има едно-две нови мъжки явления - Андрей Захариев и Спас Кьосев. Първият ми е много сладък с една чаровна невротичност, а освен новини, води и едно от малкото добри и културни предавания за всички телевизии - "Библиотеката".  А вторият, Спас, е .... абе красавец е.  Blush И един топъл глас вади.... Simple Smile Като че ли малко напомня за един по-фин и по-млад Юксел Кадриев.

# 46
  • Мнения: 3 504
Галето, да, сладуранка е, но може би като се каже общо Нова Тв и тя е в групата

# 47
  • Мнения: 637
На мен ми е любима Лора от сутрешния блок на Нова. Много красива, мила и умна Peace Heart Eyes За разлика от МЕлен Sick Laughing

# 48
  • Мнения: 110
бтв аз лично не го трая по ред причини, от сутринта още наглия барек с самодоволната муцуна и в момента толкова стряскащатата му партньорка. после иван звездев с ужасните рецепти префърцунените изрази и с миниатюрната си кухничка правена спецялно за него и всеки с нормална височина изглежда канара. после боги и ива.....уффф толкова са досадни и развалят хубавата идея за такова предаване, богито вечно съгласната подлизурка с ива (ако спорят то е пак да си натъртят тяхното мнение), на ивчето  самия и вид ме отблъсква, всичко знае, от всичко разбира, дървен философ както се казва, и този стържещ трениран глас......... Sick следват глупавия сериял и безинтересно представените новини. ами за шоуто на слави даже не искам и да започвам Sick Sick Sick. пак 4, 5,6 часа много хард сапунки. а за това го знае всяко хлапе, део ми харесва що годе но другия има нижда от силни антидепресанти, абе общо взето предаването последно време е адски вулгарно и идиотските смешки не са смешни, даже на моменти са ме отвращавали. новините....скука, с доста пропуски и с доста смешен стил.  следват 2 часа нещо за гледане и пак следва затъмнение. 

# 49
  • Мнения: 164
На мен пък ми харесват предаванията по БТВ е почти всички а за сутрешните блокове какво да кажа най си харесвах Ани Цолова ама уви няма я за момента и тази скумрия не ми се гледа затова се задоволявам с Лора и Милен.А пък за Канал1 нямам думи голяма скука откъдето и да погледнеш.

# 50
  • Мнения: 2 386
Труден въпрос - не деля водещите на телевизии...

Направо се изприщвам от невъзпитания и арогантен Милен Цветков. Бареков ме дразни, Ники Кънчев - също. Харесвам Юксел Кадриев, Венета Райкова (за ужас на простосмъртните  Mr. Green) и Мартин Карбовски.

Общи условия

Активация на акаунт