за молива и очната линия на долният клепач

  • 7 380
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
...
По принцип там дълго издържат моливите тип kohl, а и дават наистина интензивен цвят. Буржоа имат доста добър такъв.

Точно този имам и не седи и 20 минути. Накрая няма нужда да го махам, той се е изтрил целият. Laughing
Може да пробвам на АртДеко, щом е добър...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 995
Очната линия на Guerlain: Terracotta Loose Powder Kohl Liner - нанесена върху долния клепач е изключително трайна, не се размазва, но за сметка на това се почиства ужасно трудно.
Не е много подходяща за дневен грим, защото цветовете и са много интензивни.

От моливите най-трайният, който съм използвала, е Le Crayon Khol на Lancome.  (В момента мини на молива се подарява при покупката на Virtuose.)


# 17
  • Мнения: 1 731
На мен пък ми се размазва под окото. #Crazy
Очната линия се разпада на частички ,молива се размазва.Затова слагам само сенки . newsm78

# 18
  • Мнения: 2 414
НВякой може ли да ми даде съвет за очната линия(на горния клепач)-не мога и не мога да я сложа като хората. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 315
аз ползвам един обикновен на Импала - не се трие бързо

# 20
  • Мнения: 1 885
...
По принцип там дълго издържат моливите тип kohl, а и дават наистина интензивен цвят. Буржоа имат доста добър такъв.

Точно този имам и не седи и 20 минути. Накрая няма нужда да го махам, той се е изтрил целият. Laughing
Може да пробвам на АртДеко, щом е добър...

Не седи и 20 минути? Сигурна ли си, че е точно kohl?
Остри го по-често, за да се нанася по-меко.
Отвъншна страна слагай сенки, защото е много мек и се размазва изключително лесно, но няма как да се изтрива за 20 мин. ако е същия.

# 21
  • Мнения: 2 229
Точно този имам и не седи и 20 минути. Накрая няма нужда да го махам, той се е изтрил целият. Laughing
Може да пробвам на АртДеко, щом е добър...

Не седи и 20 минути? Сигурна ли си, че е точно kohl?
Остри го по-често, за да се нанася по-меко.
Отвъншна страна слагай сенки, защото е много мек и се размазва изключително лесно, но няма как да се изтрива за 20 мин. ако е същия.

Точно kohl си е, ето този първият: http://www.bourjois.co.uk/globals/images/products_lg/p_khol_countour.jpg
Всъщност е kohl & countour, да не би да има някакъв само Kohl? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 885
Хм, този е, но при мен стои по-дълго.
Явно водната ти линия е по-мокра или де да знам. Купи си водоустойчив, те също издържат много!

# 23
  • Мнения: 2 768
Очната линия на Guerlain: Terracotta Loose Powder Kohl Liner - нанесена върху долния клепач е изключително трайна, не се размазва, но за сметка на това се почиства ужасно трудно.
Не е много подходяща за дневен грим, защото цветовете и са много интензивни.



Подкрепям за тази прахообразна очна линия на Герлен! Изключително трайна, но дава така да се каже, тържествен вид, аз я слагам само по повод.
Ефекта, който докарва е "УАУ!"  Laughing

Най-добрият и траен khol молив, който съм ползвала (и ползвам ежедневно) е на Sisley Phyto Khol Perfect Eyeliner.
Слагам съвсем тънко на линията на миглите на долния и горния клепач и леко размазвам с блендера за по-естествен резултат.
И отвътре нанасям, стои до вечерта.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 16:12 от eta

# 24
  • Мнения: 0
Напоследък ползвам много моливи за долния клепач, повечето са ми цветни, защото черното ми идва малко харт вариант за моята визия. Но нямам проблем да ми се изтриват, дори имам обратния- трудно ги трия. Всичките ми моливи са водоустойчиви и дълготрайни, пише че са с Витамин Е и олио от жожоба, поставям си както на влажната част на клепача така и малко по-надолу към миглите и се получава много добре (става въпрос за долния клепач ако така се казва точно не знам). В момента има толкова красиви цветове и такова голямо разнообразие, че никога не излизам от магазина с един молив. Може да се съчетае със сенките или не, зависи от личното виждане и стил. Преброих си ги и имам 10 засега- от златно, бронзово, перлено кафяво, ярко лилаво, няколко вида зелено, тъмно синьо, слива и други. А иначе съм най-доволна от Буржоа, Севънтийн и Радиант. Дори на Радиант имат апликатор на обратната страна и може да се размазват като сенки. Надявам се да съм била полезна  newsm03

# 25
  • Мнения: 0
Ето това имам предвид  newsm03 

# 26
  • Мнения: 2 229
...Дори на Радиант имат апликатор на обратната страна и може да се размазват като сенки. Надявам се да съм била полезна  newsm03

Тези откъде ги купуваш?

# 27
  • Мнения: 0
...Дори на Радиант имат апликатор на обратната страна и може да се размазват като сенки. Надявам се да съм била полезна  newsm03

Тези откъде ги купуваш?

Всичките са от Бонжур-а

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Точно този е. Честно казано, не помня точната цена, защото си го купих пролетта, но май е в района на 12-13лв.

# 29
  • Мнения: 2 229
Утре ще ходя да потърся молива на АртДеко, а май говорите за 2 различни - този водоустойчивият или този е по-добър? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт