НОВА ГОДИНА-нов късмет и за всички - две чертички! /05.01.- 11.01.09/

  • 11 687
  • 259
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 727
И аз да се примъкна  Mr. Green
Добър ви ден.Успешна седмица на всички и е време някой да изреве ,че е видял  2-те чертички .Стискам палци.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 250
mausbeni ,време еееее!Ще чакам и аз тия дни някой да се похвали-стискам ви палци.Мойте надежди са за другата седмица чак Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 270
от баницата на нова година на мен се паднаха паричките Wink, а на мъжо - бебето (надявам се да е общо Laughing)

# 33
  • Мнения: 298
За много години момичета.Да сте живи,здрави,много щастливи и дано новата 2009г сбъдне най-съкровените мечти.
Колкото до късметчетата от баницата бебо се падна на мен,а на мъжо парички.За жалост сутринта разбрах,че бебо няма да е този месец.(червения гостенин ме посети)Но няма да се откажем.
Пожелавам повечето от вас да се похвалят с две чертички в тази темичка  Praynig . Hug Ви и още веднъж успех на всички.

# 34
  • Мнения: 282
Направих си теста, както очаквах е  EFN , направо нямам какво да кажа. Така се надявах ...  newsm45 , в момента се чувствам ужасно зле, поне да ми идва по-бързо и да започваме опитите пак. Момичета пратете всички гадни и отвратителни лелища към мен, дано скоро се похвалите с положителни тестчета!!!!!!!!!!!!! Аз отивам да тъгувам!

# 35
  • Мнения: 257
Много съжалявам за отрицателния резултат CryХайде не се отчайвай.Годината ще е бебеносна!

# 36
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Здравейте момичета!
Радвам се да се запознаем, желая ви една прекрасна и неповторима 2009 година с много бебчета!

Светле, на теб нали мензисът още не ти е дошъл. Аз така при първата бременност си правих тест, когато ми закъсняваше, и беше отрицателен. А бях бременна. Ходих на вагинален ултразвук 10 дни след това и се видя.

# 37
  • Мнения: 298
Светле мила знам как се чувастваш,но горе главата,поплачи си да ти олекне.А може и както е казала Mileto тестчето да е сгрешило(дано да е сгрешило   Wink).
Здравей Миле,дано новата година да е добра и за теб.

# 38
  • Мнения: 2 617
Светле  Hug
Може да е рано още. Освен това не си го правила с първа сутрешна урина, така че има надежда.  Peace
Миле, здравей! Хубава нова година!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 220
Честита първа темичка за тази година.   bouquet
Стискам палци да е пълна с положителни тестове  Praynig Успех на всички, които не чакат или ще открият ловния сезон.  Peace Hug
Пожелавам ви лека работна седмица и много положителни емоции.

Светле, не се разстройвай така, не винаги положителния тест е веднага, дай му малко време да узрее  Peace
Hug

# 40
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Здравейте miminca, Ianna, caritas,

пожелавам си скоро да ни сполети всичките това чудо на чудесата и да си бременеем заедно, да си обменяме опит, съвети.

Желая на всички лека вечер.
Скоро напускам работното място, днес не ми беше много работно, трудно тръгва машината след толкова празнични дни.

# 41
  • Мнения: 112
Честита нова година и от мен!Нека тя ни донесен много повече неща от старата,много здраве,усмивки,вяра и любов за всички Hug
Аз не пиша често,защото при мен нищо ново,но ви чета редовно!

# 42
  • ЕН
  • Мнения: 543
добре дошли на новичките и по малко да се задържате тук Hug

а аз искам да ви попитам има ли мами и /или ваши познати, които децата им ходят в частна градина, че имам малко въпросчета към тях , а не знам кого да питам
благодаря ви Hug

# 43
  • Мнения: 1 792
Здравейте мацки.Гледам много готини късмети ви са се паднали,айде от сърце ви желая да станат реалност.Жаки страхотна тема целувам те. Hug
Момичета стискайте палци на Гери че е в болницата с изтекли води и ще ражда.Пратете и цялата си положителна енергия за да се появи бързо още едно форумско бебче.  baby_neutral

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Стискам палци на момичето всичко да мине нормално!

Общи условия

Активация на акаунт