Ама разбира се,с удоволствие...обаче съм свидлива

  • 5 492
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не съм привързана към вещите си, но ги имам за да служат на мен, не на някой друг.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Никак, баш обратното.
Единствено се дразня, когато ми ползват чашата, но защото съм гнуслива...не за друго.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 640
Давам, раздавам, подарявам постоянно, но имам приятелка, която казва,че и два лева за някого и свидят и се чувства щастлива от всяка аванта.

# 18
  • Мнения: 1 447
Изобщо не съм свидлива.Винаги се раздавам до колкото мога за хората.
Но за мъжо определено съм доста свидлива поне на този етап от време

# 19
  • Мнения: 2 161
Винаги се раздавам до колкото мога за хората.
А доколко можеш?

# 20
  • Мнения: 1 447
Винаги се раздавам до колкото мога за хората.
А доколко можеш?
Според мои приятелки доста.

# 21
  • Мнения: 395
Мисля си, че съм свидлива когато става въпрос за мен самата, иначе за хората, които са ми близки и заслужават съм склонна да дам много, но не всичко....сякаш предпочитам да лишя себе си от нещо, което за мен не би било толкова важно, но за някой друг би било безценно. В този ред на мисли май не съм много свидлива....или поне не в очите на другите. Но винаги си правя сметка-какво, кога, колко.....

# 22
  • Мнения: 4 733
 За близки хора не съм никак дори свидлива. За по-далечни познати, които смеят да поискат нещо, какво да кажа...възпитание.

# 23
  • Мнения: 6
Стига да не става дума за книгите ми или за компютъра ми , няма проблем  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 521
Аз съм избирателно свидлива. И мъж, и дете ще дам на определени хора, но за други и щипка сол ми се свиди Whistling.

# 25
  • Мнения: X
В това отношение действам абсолютно нелогично. Има определени хора, към които проявявам стиснатост.

# 26
  • Мнения: 6 618
 Хич не съм свидлива давам, подарявам дори и не е нужно да ме молят  LaughingМалко като недостатък го приемам вече.

# 27
  • Мнения: 2 241
Свидят ми се книги и цигари, друго - не толкова. Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 3 405
O, да.
Много съм привързана към собствеността си и хич не съм склонна да я споделям с широките народни маси.
Към тесен кръг любими придворни, обаче, съм щедра, разбира се в определени граници.
По отношение на подаръците /обаче аз не останах с впечатление, че въпросът се отнася до тях/, нещата стоят по съвсем различен начин.
Дали си го признавам- винаги.
Според мен е проява на много лош вкус да предявиш претенции към чуждите вещи.
Друг е въпросът, ако преценя, на кого, какво, как и кога да предложа.
И смея да твърдя, че когато го правя, винаги е на място.

# 29
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не съм свидлива. Вечно правя подаръци и разни други жестове. Обаче, към някои вещи, които са ми много ценни и свързани с емоционални неща, съм здравословно леко свидлива...
Черпене в ресторанти и заведения не обичам, защото все ме минават.... Close

Общи условия

Активация на акаунт