"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 615
  • 295
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 847
Честит празник на всички празнуващи!
Ели, и аз се записах на лекцията на 9 месеца на 16.01.09г., дано до тогава не изникне нещо непредвидено иначе съм на линия.
Да ви попитам мами откъде да си намеря палто - тип пончо или пелерина, закъсах го ей... smile3506, моите зимни якенца късички и тесни s размер вече не ги закопчавам а зимата не прощава! Wink Ако някой е виждал някъде по София или има идея или информация ще съм ви много благодарна!Лек ден за сега! Hug

Видях пелерина в черно или кафяво в Бенетон в Мола, бяха на намаление, но не знам колко струваха.

Има ли някоя майка, която може да ми препоръча педиатър някъде около Хиподрума, Лагера, Борово...?

# 166
  • Варна
  • Мнения: 858
marussia а кога си я направила твоята поръчка? Защото аз чакам една ,но ми казаха че заради празниците ще се позабави,та горе долу да видя с колко се бавят  newsm78

# 167
  • Мнения: 4 428
Мале Веси - много голямо тва бебе  ooooh!, направо се плаша как и ние такива бебоци ще родиме! Е дано де, ама се чудя как ще ги събираме в коремите си ?  Joy

Е, чак пък голямо  Grinning Беше 3.500кг, може и повече  Mr. Green

Леле, значи сериозни намаления ще има в ЛаРедут  Shocked Ама сигурно ще се изчерпат много бързо хубавите неща  Rolling Eyes

Честити покупки на Вече жена му. Това комплектче със зайчето е много сладко  Flutter

Маруся, и твоите покупки са много хубави  Grinning Аз също ес замислях за такава въртележка, но имаме отделно прожекционна лампа и ще я пускам нея за шоуто  Laughing Иначе от Продавалника си взех много сладка въртележка със светлинки и музика, дае и дистанционно. Гъзария  Mr. Green

Сиа, възтановяването е много относително и си зависи от организма, пък и от упоритостта ти. Но аз след 2-3 дни бях що-годе в релси. На изписванет вече си бях почти добре  Peace
Но трябва ад се стиска зъби в началото и мног да се ходи въпреки болката. Че легнеш ли ставането е още по-гадно  Tired Ама се трае. Къде ще ходиш  Mr. Green
Ще видим как ще е второто секцио. Едни казват, че боли повече,. Други, че не се усещало  Rolling Eyes

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен. Честит имен ден на всички днешни и утрешни именници. Да сте живи и здрави и много щасливи.
Аз да се похваля за прегледа. Момата вече се е обърнала и ако знаете какъв камък ми падна от сърцето. Олекна ми напълно. Тежи 1,500 кг. за см. не съм питала. Сега ще ходя пак на 3 февруари - мале колко много време има дотогава. Как ще издържа незнам
  Crossing Arms Thinking

Искам да помоля онези който решат да ми пишат ЛС със това, че на 1 страница на всяка тема броят на майките и броят на бебета не съвпада защото имаме и мама с близнаци - МОЛЯ ВИ, отваряйте си очите хубаво и гледайте какво пише. Малко по надолу има още 1 брой бебе но вече родено - Биляна на Танчето. Тя нали също се брои за бебе - но вече влиза в графа родени, а не очакващи. Днес получих поредното такова ЛС и донякъде много се дразня от факта. Много добре знам какво съм написала.

# 169
  • Мнения: 69
къде отидохте всички  newsm78

# 170
  • Мнения: 5
Здравейте мили мамита. И аз днес бях на ЖК всичко ни е наред видях бебо да си отваря устата  Hug.И аз като Слънцето  съм на 3.02 на ЖК .Слънце поздрав за хубавите новини.Честито на всички мами направили покупки.Аз все още нищо не съм купила.Добре дошли на новите мами. Hug Честито на всички именници.Бъдете живи и здрави. А аз утре си имам 3ма майка ,татко и племенника.Дори и моята госпожица се гласи за именничка Heart EyesТо по принцип Ивелините празнуват на този ден но нали тя ни е кръстена на майка , татко и свеки която е Вела- та решихме да не и празнуваме имен ден. Абе да не се сърди.newsm78 #Crazy newsm78

# 171
  • София
  • Мнения: 5 285
Доядя ме, щото едно, че са РПХА, а ELISA е по-достоверно изследване уж

От моя скромен опит (с ехинокок) да кажа, че са всичко 3 теста и на мен ми правеха винаги по 2... Не знам защо само 1 са ти пуснали  newsm78

Аз съм се записала за всичките лекции на 9 месеца за януари. Който иска да идва, нека се запише още утре, че понякога свършват местата!

Добре дошли на новите мами!


Да кажа набързо 2-ра серия на филма "смяна на ЖК в края на 7-мия месец".
Отидох днес, доста се наложи да почакам. Приеха ми документите и ме записаха. Сега видях разликата между ЗК и застраховката. Мониторът на ехографа беше към доктора изцяло обърнат, нищо не ми показа, мърмореше си разни неразбрани термини, само потвърди пак, че е мъж. Разпитаха ме доста, написаха ми картон и... ПАК ми смениха термина - сметнаха го по някакво въртящо се картонче  ooooh! Така че ще изляза по-рано в болничен - от 19-ти  Whistling  Не погледнаха нищо от предишните ми документи, дори и кръвните изследвания. Измериха ми кръвното (ама не ми го казаха!?!), дадоха ми бележки за кръвни излседвания утре, дадоха ми час за документи и за болничен, казаха ми да ида на очен лекар и ме проводиха по живо - по здраво. Документи никакви не ми дадоха за прегледа  newsm78 Е, щом нищо не казаха лошо, значи всичко е наред с Буболечко, докторът бил добър, така ми казаха....  Та така....

# 172
  • Мнения: 10 012
Слънце, честито ви обръщане!
Току що се върнах от преглед и нашият юнак и той се е обърнал! newsm44
И аз се чувствам по същия начин- олекна ми най-сетне и съм много щастлива. Бебо е 1600 и се плезеше  Grinning
Следващият преглед е чак на 5.02.
Честити покупки на всички!
Днес поръчах легло и неща за мен за болницата.
Добре дошли на новите мами!
Инканто, много се радвам, че не съм само аз чужбинска мама.


Ла булгара и Мелинда, къде се загубихте?

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 20:55 от Pansy Goldworthy

# 173
  • Варна
  • Мнения: 858
зелено човече Много съжалявам че така са се отнесли с теб,но това едва ли е защото е по ЗК. Аз съм си само по ЗК и съм много доволна от докито си,а даже не я познавах преди, обяснява си ми,показва ми,отговаря на хилядите ми въпроси,имам си снимки от всеки преглед на ехографа, даже миналия път ми рисува едни картинки че нещо се бях ушашкала и за да ме успокои ми го нарисува  Laughing  И изследвания всякакви ми правят за по сигурно и отношението е много готино всеки път....Явно си е до човек,а не до това дали е по ЗК или не....
Честито на всички с хубави новини от прегледи  Hug

# 174
  • Мнения: 70
Честит Имен Ден на всички именници днес и утре    bouquet Да си носят името със здраве!
Та в тази връзка ние още не сме измислили име за бебка. Дали сме единствени такива чудещи се  newsm78

Днес бях при док. и пак ме наплаши много  Sad Бебка е много ниско, главичката вече е в малкия таз и притиска. Увеличи ми дозата Магнерот 3х2 та чак месец преди термин ще ги спирам. Дали  има някакви рискове като се пият до късно тези хапчета? А иначе ми каза САМО лежане. Ама какво значи това, въобще ли да не мърдам от леглото? А мислех сега Януари като не съм вече на работа да падне голямо обикаляне по магазините за покупки, че нищо не съм нагласила  Sad  
Само бебоците да са наред пък всичко друго ще се изтърпи.
Пожелавам спокойни и леки оставащи седмици и до март да устискаме всички  Hug

# 175
  • варна
  • Мнения: 11
зелено човече благодаря Hug
Да се похваля днес си купихме кошарка утре като я сглобят ще я снимам да покажа

# 176
Честит Имен Ден на всички именници днес и утре    bouquet Да си носят името със здраве!
Та в тази връзка ние още не сме измислили име за бебка. Дали сме единствени такива чудещи се  newsm78

Днес бях при док. и пак ме наплаши много  Sad Бебка е много ниско, главичката вече е в малкия таз и притиска. Увеличи ми дозата Магнерот 3х2 та чак месец преди термин ще ги спирам. Дали  има някакви рискове като се пият до късно тези хапчета? А иначе ми каза САМО лежане. Ама какво значи това, въобще ли да не мърдам от леглото? А мислех сега Януари като не съм вече на работа да падне голямо обикаляне по магазините за покупки, че нищо не съм нагласила  Sad  
Само бебоците да са наред пък всичко друго ще се изтърпи.
Пожелавам спокойни и леки оставащи седмици и до март да устискаме всички  Hug
Виж магнерота е до 36 седмица. Нефертити затова й е починало бебето първия път дето не са й спрели хапчетата.Ти и по-рано ги спри.Гледай да се пазиш.Лежане си е лежане ,и обиколки из апартамента само,без домакинска работа и изобщо физическа.За покупките -така е като чакате последния момент,пак ще се набави всичко ,но друго си е сама да си ги избереш.алтернативата ти е някои неща по интернет да си вземеш.

С имената ние хем сме измислили(Стоян на баща ми ),хем аз искам едно друго да е по-модерно(Стилиян) ,но мъжа ми не му се нрави.Друг е въпроса че родителите ми ще са много доволни да не променям името,а галено няма нищо!Та ще видим.


Веси ,въртележката е мания,а тук такава не съм видяла.с 14 мелодии,лампа с играчка отпред да я гледа,светлинки на тавана,записва глас например на майката и после като я няма да се пуска,има регулиране нивото за звука .Само дистанционно няма ,но тя кошарата е до спалнята ни и дори да има едвали ще го използвам.И цената е добра 80лв.А подобна бях харесала на фишър-прайс за 120 ,а с много по-малко екстри.


вижте това дали става за слаби бременни-  http://www.laredoute.fr/vente-caban-la-redoute-essentiels.aspx?p … tegoryid=50113489
утре ако го намалят много ,може да се излъжа

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 20:34 от marussia

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Честита Нова Година момичета!
Признавам си, че от време на време влизам да ви чета, но днес като видях Даниелка в списъка с ангелчетата ме обля една ледена вълна. Пет минути гледах монитора и не вярвах, че това се е случило.
Мила Даниелка, ако четеш тези редове искам да ти кажа, че ужасно много ме боли за твоята загуба. Пожелавам ти много сили и здрава психика, за да се пребориш със загубата, за да можеш отново да мечтаеш и да не губиш надежда. Съжалявам, че лекарската немърливост е допуснала смъртта на една невинна душичка, която съм УБЕДЕНА е щяла да живее ако е била извадена на време. Ако имаш нужда да поговориш аз съм насреща. Прегръщам те  Hug

# 178
  • София
  • Мнения: 5 285
Не помня кой питаше, но ето от една друга тема извадка  Embarassed

Аз съм при Гергов,не му знам графика,но това е тел.му: 0889624972 , обади му се и той ще ти каже кога да отидеш!

dessiss, ами имаше и мами с "абонамент", не видях различно отношение към тях.. Но прегледаха около 7 човека за час  Whistling

# 179
  • Мнения: 696
къде ги гледате тези снимки с покупките  не съм разбрала-ужасна съм ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт