На концерт в чужбина с чужда жена

  • 8 606
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 096
Хм... а симпатичният спортен журналист фигурира ли в действителността, или беше съчинен за нуждите на постановката??

# 136
  • Мнения: 1 447
Хм... а симпатичният спортен журналист фигурира ли в действителността, или беше съчинен за нуждите на постановката??

Най-вероятно е измислен,за да стане по пикантна историята.Но пък знае ли човек newsm78

# 137
  • Мнения: 24
И аз съм в кюпа....ако ми бяхте видяли аватарчето малко преди коледа, щяхте да се сетите...ама ме накараха да го махна.

# 138
  • Мнения: 917
И аз съм в кюпа....ако ми бяхте видяли аватарчето малко преди коледа, щяхте да се сетите...ама ме накараха да го махна.

Някой скоро да те е молил, да му прибираш детето от детската градина, за няколко дни?

# 139
  • Мнения: 274
Хм... а симпатичният спортен журналист фигурира ли в действителността, или беше съчинен за нуждите на постановката??

Най-вероятно е измислен,за да стане по пикантна историята.Но пък знае ли човек newsm78

Не е измислен.

# 140
  • София
  • Мнения: 395
Хм... а симпатичният спортен журналист фигурира ли в действителността, или беше съчинен за нуждите на постановката??

Най-вероятно е измислен,за да стане по пикантна историята.Но пък знае ли човек newsm78

Не е измислен.

Абе Марадона ти само пускаш мухата и изчезваш. Използваш болезнено развитото любопитство на жените да знаят всичко.

# 141
  • София
  • Мнения: 6 096
Добре де, а Селтакис какъв го играе в цялата работа?! Наистина, само пуснат по зрънце информация и ни оставят да гадаем!!  Crossing Arms

# 142
  • Мнения: 308
   Изчетох цялата тема и все си мисля, че Марадона просто си играе с нас. Постовете му и тези на автора доста се различават. Марадона просто е решил да продължи играта след като автора на темата я напусна.

Общи условия

Активация на акаунт