Дразни ли ви бременната адреналинка?

  • 20 218
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 233
Бива си я новата адреналинка,бившата нека си бременее спокойно.

# 271
  • Мнения: 6 304
Не, бременната не ме дразни. Дразни ме новата адреналинка, като гледам как чупи устни май не знае на кой свят се намира.

# 272
  • Мнения: 1 324
Ето това вече се казва адреналинка! То какъвто и друг хормон да й лепнеш, все ще скочи двойно над нормата!  Mr. Green
Само не й давайте думата, моля! Разваля картината.  Crazy

# 273
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Ето я Алекс http://vbox7.com/play:8a772687 , дори кърши снага по едно време Wink Много грациозни движения има.

# 274
  • Мнения: 1 303
Днес се загледох в "танца" на бременна адреналинка и установих,че е по-скоро смешно,защото  все едно гледам  някакви упражнения за бременни и общо взето е досадно.

# 275
  • Мнения: 54
То пък това танц ли е ? Две-три стъпки наляво-надясно и стига толкова. Laughing Laughing Laughing

# 276
  • Мнения: 637
Ооооо да дразни ме и още как. Мръсница Twisted Evil Как пък можа само на коремче да наедрее гадината. Аз преди време приличах на параход от дебелина.
Определено ме дразни. Даааа #Cussing out Laughing Laughing Laughing

# 277
  • Мнения: 727
вчера й беше за последно на момичето Peace

Не е дразнещо,а за тези които я дразнеше СПОКОЙНО няма да я има вече Mr. Green

# 278
  • Мнения: 1 318
И на мен новата сякаш ми харесва повече... Whistling Има наистина "адреналин" в нея.

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Чак да ме дразни - не, но не я възприемам като танцьорка с това коремче.

# 280
  • Мнения: 378
Чак да ме дразни - не, но не я възприемам като танцьорка с това коремче.
И мен!За какво да ме дразни не и отдавам чак такова внимание а за танците и на мен ми приличат на гимнастика за бременни.

# 281
  • Мнения: 8 999
Малко ми е перверзно. Не ме дразни, хубава е, ама не е за това шоу вече.

# 282
  • Мнения: 2 759
                        Не видях специална тема за новата адреналинка, затова ще се плюнча тукинка. Хич го няма детето, и наистина доста похабено ми изглежда. Гледа надменно-сковано, ама аз лично не мисля, че надменните погледите може да си ги пробутва по телевизията. Хубавото е, че поне може да денси общо взето - скоро ще видим всъщност... На вас как ви се стори?

# 283
  • Мнения: 1 324
На клиповете, в които участва е супер. Ама снощи нещо ме поуплаши... Очаквах да е по-готина, дори да засенчи Жана, само че изглеждаше като нейна леля.  Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 223
Е, Яна вече я няма; сега за Алекс Simple Smile
има комерсиален вид момичето, но не е за адреналинка;
твърде много докарва на клубна танцьорка;
адреналинката според мен, би трябвало да има излъчване на лолитка, а не на мръсница;

Общи условия

Активация на акаунт